Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
2 2 2 56 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1995 Male 0:50:37
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
4 4 4 77 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ M18-39 1992 Male 0:51:51
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
10 10 3 76 STAMPEDAKIS KONSTANTINOS M40+ ERMA FIRST 1977 Male 0:59:28
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
20 19 13 82 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M18-39 1981 Male 1:05:34
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
22 21 8 72 ΒΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M40+ Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1971 Male 1:07:03
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
28 26 15 58 KAVVADAS VASILIOS M18-39 1990 Male 1:10:59
30 27 16 51 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18-39 1986 Male 1:11:01
31 28 17 66 ORHAN NIKOS M18-39 UFC THESSALONIKI 1995 Male 1:11:03
32 29 18 2 DIAMANTIS PANAGIOTIS M18-39 PLANET FITNESS 1985 Male 1:11:42
33 30 12 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40+ 1971 Male 1:11:44
34 31 13 71 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ Η καρδια του παιδιού 1975 Male 1:11:47
35 32 14 11 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M40+ 1977 Male 1:11:51
36 33 19 10 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M18-39 NS Coaching 1994 Male 1:13:09
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
38 34 20 57 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1994 Male 1:13:41
39 35 21 40 SYNODIS EFSTRATIOS M18-39 AEGEANSEALSDIVING CENTER 1985 Male 1:14:11
40 36 15 60 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M40+ - 1971 Male 1:14:33
41 37 22 62 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 1998 Male 1:14:42
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
43 38 23 33 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M18-39 No 1983 Male 1:15:11
44 39 24 9 BROUMAS NICK M18-39 1980 Male 1:15:18
45 40 25 35 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M18-39 1981 Male 1:15:23
46 41 16 44 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M40+ ΣΔΥΡεθυμνου 1963 Male 1:16:16
47 6 6 61 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W40+ . 1979 Female 1:17:08
48 42 17 85 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ M40+ 1964 Male 1:17:25
49 43 18 73 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M40+ 1979 Male 1:17:53
50 44 19 75 BRISIMITZIS PANAGIOTIS M40+ 1979 Male 1:18:06

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
8 8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:40:35
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
18 17 18 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 Male 0:44:28
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
20 19 20 DIMITRAKOPOULOS LAMPROS 1983 Male 0:44:43
21 2 21 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Female 0:44:51
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09
29 24 29 STAMATAKIS MANOS 1982 Male 0:47:41
30 25 30 KOSTAKIS ALEX Cf Workout District 1998 Male 0:47:45
31 26 31 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:48:11
32 27 32 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ I-RUN Male 0:48:19
33 28 33 TSIRGELIS LASKARIS PILABOX 1979 Male 0:48:38
34 29 34 ΖΗΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1989 Male 0:49:06
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
37 31 37 RAGKAVAS IOANNIS 1977 Male 0:49:57
38 32 38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 1984 Male 0:50:02
39 7 39 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1987 Female 0:50:03
40 8 40 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:50:17
41 33 41 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Run n Fun 1974 Male 0:50:29
42 34 42 ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:50:41
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
44 35 44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Male 0:51:20
45 36 45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Male 0:51:56
46 37 46 VEKRIS CHRISTOS RUNNING SPOT 1992 Male 0:52:23
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
50 40 50 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2000 Male 0:54:01

Σελίδες