Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
83 64 31 86 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M40+ 1958 Male 2:14:04
73 60 27 54 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40+ 1965 Male 1:32:10
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
45 40 25 35 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M18-39 1981 Male 1:15:23
72 59 33 80 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ M18-39 1994 Male 1:31:19
34 31 13 71 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ Η καρδια του παιδιού 1975 Male 1:11:47
30 27 16 51 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18-39 1986 Male 1:11:01
74 14 11 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ W40+ 1971 Female 1:33:02
57 49 21 24 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ M40+ 1970 Male 1:23:28
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
60 50 22 70 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40+ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1973 Male 1:23:56
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
36 33 19 10 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M18-39 NS Coaching 1994 Male 1:13:09
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
47 6 6 61 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W40+ . 1979 Female 1:17:08
35 32 14 11 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M40+ 1977 Male 1:11:51
40 36 15 60 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M40+ - 1971 Male 1:14:33
38 34 20 57 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1994 Male 1:13:41
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
78 63 30 74 ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M40+ NTASMAN 1976 Male 1:38:43
43 38 23 33 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M18-39 No 1983 Male 1:15:11
61 51 29 17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M18-39 1984 Male 1:24:16
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
20 19 13 82 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M18-39 1981 Male 1:05:34
2 2 2 56 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1995 Male 0:50:37
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
49 43 18 73 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M40+ 1979 Male 1:17:53
46 41 16 44 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M40+ ΣΔΥΡεθυμνου 1963 Male 1:16:16
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
48 42 17 85 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ M40+ 1964 Male 1:17:25
59 10 9 64 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1977 Female 1:23:44
58 9 8 23 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ W40+ 1977 Female 1:23:42
79 16 13 48 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ W40+ 1967 Female 1:40:37
41 37 22 62 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 1998 Male 1:14:42
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
55 48 28 67 ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ M18-39 AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1996 Male 1:21:29
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
76 15 12 37 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ W40+ GL CREATIONS 1971 Female 1:33:04
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
54 47 27 53 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M18-39 Marathon club 1985 Male 1:20:47
4 4 4 77 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ M18-39 1992 Male 0:51:51

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
56 45 56 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 Male 0:59:53
65 17 65 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1965 Female 1:08:31
39 7 39 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1987 Female 0:50:03
70 22 70 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1973 Female 1:19:43
42 34 42 ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:50:41
58 46 58 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Male 1:02:27
60 47 60 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1979 Male 1:02:37
72 23 72 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΦΗ 1993 Female 1:24:37
63 16 63 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1967 Female 1:05:11
77 25 77 ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ 1994 Female 1:39:12
41 33 41 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Run n Fun 1974 Male 0:50:29
76 24 76 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1994 Female 1:39:06
69 21 69 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΡΟΔΟΥΛΑ 1986 Female 1:18:56
73 50 73 ΣΑΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Male 1:24:44
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
71 49 71 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 1:24:36
78 53 78 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Male 1:39:12
31 26 31 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:48:11
40 8 40 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:50:17
59 13 59 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1971 Female 1:02:32
64 48 64 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:08:31
18 17 18 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 Male 0:44:28
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
51 41 51 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 0:54:48
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
38 32 38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 1984 Male 0:50:02
68 20 68 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Female 1:15:24
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
34 29 34 ΖΗΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1989 Male 0:49:06
32 27 32 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ I-RUN Male 0:48:19
8 8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:40:35
50 40 50 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2000 Male 0:54:01
21 2 21 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Female 0:44:51
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
54 11 54 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1982 Female 0:57:26
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
75 52 75 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1966 Male 1:26:31
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
53 43 53 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:56:41
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
44 35 44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Male 0:51:20
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
45 36 45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Male 0:51:56

Σελίδες