Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
20 19 13 82 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M18-39 1981 Male 1:05:34
64 53 30 12 NTOUROS DRAKOPOULOS SPYROS M18-39 1982 Male 1:27:01
43 38 23 33 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M18-39 No 1983 Male 1:15:11
66 55 31 87 ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1983 Male 1:28:51
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
71 58 32 79 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ M18-39 1984 Male 1:31:13
61 51 29 17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M18-39 1984 Male 1:24:16
54 47 27 53 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M18-39 Marathon club 1985 Male 1:20:47
39 35 21 40 SYNODIS EFSTRATIOS M18-39 AEGEANSEALSDIVING CENTER 1985 Male 1:14:11
63 11 2 13 NATSI IOANNA W18-39 1985 Female 1:26:59
32 29 18 2 DIAMANTIS PANAGIOTIS M18-39 PLANET FITNESS 1985 Male 1:11:42
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29
30 27 16 51 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18-39 1986 Male 1:11:01
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
28 26 15 58 KAVVADAS VASILIOS M18-39 1990 Male 1:10:59
52 46 26 27 GERARDIS NIKOS M18-39 1991 Male 1:19:27
4 4 4 77 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ M18-39 1992 Male 0:51:51
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
53 7 1 18 KOTZIA ZOI W18-39 1992 Female 1:20:29
36 33 19 10 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M18-39 NS Coaching 1994 Male 1:13:09
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
38 34 20 57 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1994 Male 1:13:41
72 59 33 80 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ M18-39 1994 Male 1:31:19
2 2 2 56 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1995 Male 0:50:37
31 28 17 66 ORHAN NIKOS M18-39 UFC THESSALONIKI 1995 Male 1:11:03
55 48 28 67 ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ M18-39 AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1996 Male 1:21:29
41 37 22 62 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 1998 Male 1:14:42

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
69 21 69 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΡΟΔΟΥΛΑ 1986 Female 1:18:56
8 8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:40:35
21 2 21 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Female 0:44:51
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
66 18 66 RAMFOU ANASTASIA AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1987 Female 1:09:23
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
57 12 57 TSIKOURA ANNA 1987 Female 1:01:35
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
39 7 39 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1987 Female 0:50:03
61 14 61 ANTONELLI CHRISTINA AEGEAN SEALS RUNNING TEAM 1987 Female 1:04:42
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
34 29 34 ΖΗΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1989 Male 0:49:06
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15
18 17 18 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 Male 0:44:28
44 35 44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Male 0:51:20
46 37 46 VEKRIS CHRISTOS RUNNING SPOT 1992 Male 0:52:23
72 23 72 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΦΗ 1993 Female 1:24:37
76 24 76 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1994 Female 1:39:06
77 25 77 ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ 1994 Female 1:39:12
55 44 55 TOURKOGIANNIS VAGGELIS 1998 Male 0:59:46
30 25 30 KOSTAKIS ALEX Cf Workout District 1998 Male 0:47:45
50 40 50 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2000 Male 0:54:01
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
56 45 56 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 Male 0:59:53
58 46 58 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Male 1:02:27

Σελίδες