Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
221 206 2 105 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1946 Male 2:04:06
313 279 3 262 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1947 Male 2:25:16
150 143 1 486 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -67 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1949 Male 1:53:54
52 52 4 32 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 60-67 ΣΜΝΛ 1951 Male 1:38:08
210 197 17 300 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1951 Male 2:02:31
181 172 13 194 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60-67 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1952 Male 1:58:01
198 188 14 87 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-67 IOANNINA MARATHON CLUB 1952 Male 1:59:58
217 202 18 141 ΔΙΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60-67 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1953 Male 2:03:23
247 229 21 256 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 60-67 ΛΑΜΨΗ 1953 Male 2:09:19
104 100 6 510 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 60-67 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1954 Male 1:45:40
266 244 22 113 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 60-67 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1954 Male 2:12:33
49 49 3 120 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1954 Male 1:37:08
129 123 11 394 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 60-67 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1954 Male 1:49:57
163 154 12 36 ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 60-67 ΣΔΥΒ 1954 Male 1:56:38
87 83 5 254 ΛΑΜΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1955 Male 1:43:21
112 108 8 326 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-67 1955 Male 1:46:51
116 112 9 266 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 60-67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1956 Male 1:47:57
37 37 2 110 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60-67 ΣΔΥΘ 1956 Male 1:34:58
238 220 19 126 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 60-67 ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ 1956 Male 2:06:36
240 222 20 499 ΤΣΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1956 Male 2:06:47
209 196 16 26 SYRAKIS GEORGIOS 60-67 Π.Δ.Σ. Οδυσσέας 1956 Male 2:02:14
314 280 23 114 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 60-67 ΣΚΑΜ 1956 Male 2:25:59
111 107 7 246 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 60-67 1956 Male 1:46:40
126 121 10 312 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 60-67 Σ.Δ.Π.ΨΑΧΝΩΝ 1957 Male 1:49:11
206 193 15 25 SYRAKIS DIMITRIOS 60-67 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1957 Male 2:01:19
22 22 1 245 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-67 Marathon club 1957 Male 1:30:58
298 267 16 364 ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1958 Male 2:18:50
331 289 19 359 ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 55-59 Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 1958 Male 2:36:14
255 236 12 1 BAKALIS VASILIOS 55-59 EAL 1959 Male 2:10:41
257 237 13 401 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 55-59 S.D.Y.THESSALONIKIS 1959 Male 2:10:51
50 50 1 50 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1959 Male 1:37:56
276 251 14 536 ΞΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-59 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 1960 Male 2:14:21
83 79 3 100 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1960 Male 1:42:17
312 278 17 150 ΖΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1960 Male 2:25:16
167 158 8 181 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 55-59 ZEUS RUNNERS CLUB 1960 Male 1:57:19
242 224 11 144 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 55-59 ΣΔΥΑΓΙΑΣ 1960 Male 2:07:03
216 201 9 201 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗS ΕΥΤΥΧΙΟS 55-59 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1961 Male 2:03:22
72 69 2 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ 55-59 Α.Ε.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1961 Male 1:41:15
285 259 15 428 ΣΑΚΑΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 55-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1962 Male 2:16:07
156 149 7 539 ΝΤΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-59 1962 Male 1:54:44
328 286 18 57 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 MONAXIKOΣ ΛΥΚΟΣ 1962 Male 2:31:05
117 113 5 540 ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 55-59 1962 Male 1:48:05
219 204 10 117 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΧΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1962 Male 2:03:26
142 135 6 466 ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 55-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΔΥ. ΚΟΖΑΝΗΣ 1962 Male 1:52:08
101 97 4 269 ΜAGALIOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1962 Male 1:45:14
23 23 4 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50-54 1963 Male 1:32:24
149 142 15 459 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 50-54 ΛΑΜΨΗ 1963 Male 1:53:49
258 238 25 473 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1963 Male 2:11:09
153 146 16 27 TSALAMIDAS GEORGIOS 50-54 1963 Male 1:54:04
31 31 6 515 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 50-54 ΛΑΜΨΗ 1963 Male 1:34:04

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
6 6 1024 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1943 Male 0:21:28
113 43 1060 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1945 Female 0:53:28
39 30 1080 ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΙΑ 1946 Male 0:30:04
60 46 1008 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1948 Male 0:32:58
64 48 1048 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1948 Male 0:34:39
20 19 1115 ΛΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1949 Male 0:25:49
112 42 1137 ΠΑΡΤΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 1951 Female 0:53:27
77 25 1029 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
78 26 1152 ΣΓΟΥΡΔΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
30 26 1057 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1962 Male 0:28:29
53 42 1121 ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1962 Male 0:31:34
92 34 1013 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Female 0:41:34
93 59 1176 ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Male 0:41:34
50 40 1016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 Male 0:31:27
51 11 1113 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Female 0:31:29
33 28 1070 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1963 Male 0:29:04
35 6 1033 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΤΡΑΧΙΝΑ 1964 Female 0:29:47
52 41 1032 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1964 Male 0:31:29
21 20 1165 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 Male 0:25:53
79 27 1156 ΤΖΙΑΡΤΖΙΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1965 Female 0:37:27
43 33 1052 ΗΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 Male 0:30:34
44 34 1145 ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1965 Male 0:30:38
47 37 1178 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1966 Male 0:31:10
26 22 1118 ΜΠΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1966 Male 0:26:39
72 51 1142 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1966 Male 0:36:38
100 65 1004 PAPANTONIOU GIORGOS 1967 Male 0:44:06
16 15 1192 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1968 Male 0:25:13
27 23 1098 ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥ ΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 0:26:47
62 47 1034 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1968 Male 0:33:11
82 29 1193 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΙ 1969 Female 0:39:36
14 13 1191 ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Male 0:23:51
80 28 1079 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1971 Female 0:37:44
86 32 1089 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1971 Female 0:40:16
87 55 1035 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1971 Male 0:40:18
104 67 1109 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Male 0:44:58
105 68 1185 ΧΑΤΖΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1972 Male 0:48:24
85 31 1059 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 0:40:14
107 70 1170 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1972 Male 0:50:46
31 27 1028 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Male 0:28:55
10 9 1026 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1972 Male 0:22:53
57 13 1186 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1973 Female 0:32:12
108 38 1154 ΣΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1973 Female 0:50:49
98 63 1078 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1973 Male 0:43:52
90 57 1068 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1973 Male 0:41:15
101 36 1182 ΧΑΤΖΗΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΩ 1973 Female 0:44:31
23 2 1082 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Female 0:26:05
34 29 1134 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1974 Male 0:29:34
3 3 1172 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1974 Male 0:19:59
49 39 1102 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Male 0:31:10
73 22 1116 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Female 0:36:38

Σελίδες