Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
153 146 16 27 TSALAMIDAS GEORGIOS 50-54 1963 Male 1:54:04
23 23 4 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50-54 1963 Male 1:32:24
146 139 14 348 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50-54 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:52:53
279 254 27 280 ΜΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-54 Great 1964 Male 2:14:53
94 90 11 373 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:44:31
48 48 8 523 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:37:07
283 257 28 306 ΜΠΑΚΟΥΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-54 1964 Male 2:15:32
168 159 20 248 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:57:21
30 30 5 286 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50-54 ΛΑΜΨΗ 1964 Male 1:33:49
57 57 9 432 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male 1:39:08
159 151 18 121 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male 1:55:16
85 81 10 92 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1965 Male 1:42:40
8 8 1 127 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50-54 STOIKOS RUNNERS/SDYTH 1965 Male 1:22:28
339 294 30 522 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male -
248 230 24 414 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1966 Male 2:09:24
272 247 26 350 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 50-54 ΑΤΟΜΙΚΟ 1966 Male 2:13:21
19 19 3 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 50-54 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 1966 Male 1:29:43
246 228 23 89 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-54 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966 Male 2:09:04
154 147 17 174 ΘΩΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1966 Male 1:54:12
13 13 2 437 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1967 Male 1:27:26
128 6 3 371 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- sciencetraining.gr 1967 Female 1:49:42
189 179 21 511 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:58:53
141 134 13 330 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-54 Απολλων Δυτικης Αττικης 1967 Male 1:52:07
131 125 12 293 ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:50:25
164 155 19 167 ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:57:12
33 33 7 506 ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:34:22
322 38 7 488 ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ W45- ΣΔΥΑΓΙΑΣ 1968 Female 2:28:43
39 39 11 436 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Male 1:35:14
40 40 12 303 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 1:35:38
252 19 49 327 ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 45-49 1968 Female 2:09:49
327 285 60 129 ΔΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 1968 Male 2:30:41
169 160 36 207 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1968 Male 1:57:28
295 265 54 77 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 45-49 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1968 Male 2:18:14
244 226 47 302 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-49 1968 Male 2:07:38
264 243 51 48 ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-49 1968 Male 2:11:41
170 161 37 175 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 1:57:33
12 12 2 265 ΛΙΟΥΠΑΣ ΖΗΣΗΣ 45-49 TEAM CYBERSTREAM 1968 Male 1:26:50
299 268 55 433 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 45-49 ΣΜΝΛ 1968 Male 2:18:50
300 269 56 389 ΠΑΠΑΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 2:21:24
35 35 9 123 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-49 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ 1969 Male 1:34:50
3 3 1 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 1:19:35
127 122 31 372 ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1969 Male 1:49:36
80 76 23 470 ΤΡΕΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1969 Male 1:42:02
28 28 7 162 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1969 Male 1:33:33
121 5 2 347 ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ W45- ΣΚΑΜ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1969 Female 1:48:27
92 88 24 289 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΣΔΥΒ 1969 Male 1:43:56
56 56 15 226 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 1:39:01
311 277 58 386 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 2:24:54
175 166 39 19 PERAKIS CHRISTIAN 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 1:57:42
36 36 10 404 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1970 Male 1:34:55

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
23 2 1082 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Female 0:26:05
34 29 1134 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1974 Male 0:29:34
68 20 1114 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1975 Female 0:34:59
71 21 1041 ΓΚΟΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Female 0:35:24
28 24 1120 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Male 0:26:54
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
38 9 1144 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Female 0:29:54
61 15 1076 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1977 Female 0:33:01
40 31 1194 ΠΑΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1977 Male 0:30:05
41 32 1136 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Male 0:30:07
67 19 1085 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Female 0:34:57
58 14 1160 ΤΣΑΓΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1978 Female 0:32:49
95 60 1030 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Male 0:43:00
63 16 1119 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1980 Female 0:34:03
65 17 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:34:55
19 18 1106 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1981 Male 0:25:45
89 56 1157 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1981 Male 0:41:11
32 5 1009 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1981 Female 0:28:58
54 43 1091 ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1981 Male 0:31:41
37 8 1112 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1982 Female 0:29:50
9 1 1190 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1982 Female 0:22:50
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
66 18 1086 ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1984 Female 0:34:56
36 7 1111 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΞΑΝΘΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 0:29:50
81 53 1017 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Male 0:38:38
18 17 1012 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Male 0:25:39
56 12 1101 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 Female 0:32:05
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
13 12 1140 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Male 0:23:50
94 35 1122 ΠΑΛΕΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 Female 0:42:00
48 38 1179 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1999 Male 0:31:10
70 50 1151 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1999 Male 0:35:15
69 49 1150 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΝΛ 2000 Male 0:35:15
8 8 1058 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Male 0:22:29
22 21 1164 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 Male 0:25:53
1 1 1050 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ 2000 Male 0:19:50
42 10 1053 ΗΡΑΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 Female 0:30:28
103 66 1110 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2002 Male 0:44:54
88 33 1103 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2002 Female 0:40:30
24 3 1077 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Female 0:26:13
25 4 1166 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Female 0:26:14
7 7 1046 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Male 0:22:01
29 25 1138 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2003 Male 0:27:31
2 2 1130 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2003 Male 0:19:59
110 40 1168 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2004 Female 0:51:00
75 23 1149 ΣΒΑΡΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΜΝΛ 2004 Female 0:36:51
83 54 1117 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:40:07
84 30 1037 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Female 0:40:08
74 52 1141 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 Male 0:36:38
91 58 1069 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:41:15

Σελίδες