Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
31 31 6 515 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 50-54 ΛΑΜΨΗ 1963 Male 1:34:04
284 258 29 480 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 50-54 FAETHON OLYMPUS MARATHON 1963 Male 2:15:35
146 139 14 348 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50-54 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:52:53
94 90 11 373 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:44:31
279 254 27 280 ΜΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-54 Great 1964 Male 2:14:53
48 48 8 523 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:37:07
30 30 5 286 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50-54 ΛΑΜΨΗ 1964 Male 1:33:49
283 257 28 306 ΜΠΑΚΟΥΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-54 1964 Male 2:15:32
168 159 20 248 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 Male 1:57:21
57 57 9 432 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male 1:39:08
339 294 30 522 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male -
159 151 18 121 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1965 Male 1:55:16
85 81 10 92 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1965 Male 1:42:40
8 8 1 127 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50-54 STOIKOS RUNNERS/SDYTH 1965 Male 1:22:28
154 147 17 174 ΘΩΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1966 Male 1:54:12
246 228 23 89 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-54 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966 Male 2:09:04
248 230 24 414 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1966 Male 2:09:24
19 19 3 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 50-54 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 1966 Male 1:29:43
272 247 26 350 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 50-54 ΑΤΟΜΙΚΟ 1966 Male 2:13:21
164 155 19 167 ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:57:12
33 33 7 506 ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:34:22
13 13 2 437 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1967 Male 1:27:26
128 6 3 371 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- sciencetraining.gr 1967 Female 1:49:42
141 134 13 330 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-54 Απολλων Δυτικης Αττικης 1967 Male 1:52:07
189 179 21 511 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:58:53
131 125 12 293 ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1967 Male 1:50:25
327 285 60 129 ΔΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 1968 Male 2:30:41
169 160 36 207 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1968 Male 1:57:28
295 265 54 77 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 45-49 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1968 Male 2:18:14
244 226 47 302 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-49 1968 Male 2:07:38
264 243 51 48 ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-49 1968 Male 2:11:41
170 161 37 175 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 1:57:33
12 12 2 265 ΛΙΟΥΠΑΣ ΖΗΣΗΣ 45-49 TEAM CYBERSTREAM 1968 Male 1:26:50
299 268 55 433 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 45-49 ΣΜΝΛ 1968 Male 2:18:50
322 38 7 488 ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ W45- ΣΔΥΑΓΙΑΣ 1968 Female 2:28:43
39 39 11 436 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Male 1:35:14
40 40 12 303 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 1:35:38
252 19 49 327 ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 45-49 1968 Female 2:09:49
121 5 2 347 ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ W45- ΣΚΑΜ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1969 Female 1:48:27
92 88 24 289 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΣΔΥΒ 1969 Male 1:43:56
35 35 9 123 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-49 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ 1969 Male 1:34:50
3 3 1 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 1:19:35
300 269 56 389 ΠΑΠΑΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 2:21:24
80 76 23 470 ΤΡΕΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1969 Male 1:42:02
127 122 31 372 ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1969 Male 1:49:36
28 28 7 162 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1969 Male 1:33:33
274 249 52 485 ΤΣΙΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 2:13:53
223 208 43 304 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-49 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων 1970 Male 2:04:21
65 63 17 185 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ EYΘΥΜΙΟΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1970 Male 1:40:21
171 162 38 196 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 1:57:34

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
49 39 1102 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Male 0:31:10
73 22 1116 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Female 0:36:38
68 20 1114 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1975 Female 0:34:59
71 21 1041 ΓΚΟΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Female 0:35:24
28 24 1120 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Male 0:26:54
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
38 9 1144 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Female 0:29:54
61 15 1076 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1977 Female 0:33:01
40 31 1194 ΠΑΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1977 Male 0:30:05
41 32 1136 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Male 0:30:07
67 19 1085 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Female 0:34:57
58 14 1160 ΤΣΑΓΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1978 Female 0:32:49
95 60 1030 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Male 0:43:00
65 17 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:34:55
63 16 1119 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1980 Female 0:34:03
89 56 1157 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1981 Male 0:41:11
32 5 1009 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1981 Female 0:28:58
54 43 1091 ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1981 Male 0:31:41
19 18 1106 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1981 Male 0:25:45
37 8 1112 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1982 Female 0:29:50
9 1 1190 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1982 Female 0:22:50
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
66 18 1086 ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1984 Female 0:34:56
36 7 1111 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΞΑΝΘΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 0:29:50
81 53 1017 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Male 0:38:38
18 17 1012 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Male 0:25:39
56 12 1101 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 Female 0:32:05
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
13 12 1140 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Male 0:23:50
94 35 1122 ΠΑΛΕΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 Female 0:42:00
48 38 1179 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1999 Male 0:31:10
70 50 1151 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1999 Male 0:35:15
22 21 1164 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 Male 0:25:53
1 1 1050 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ 2000 Male 0:19:50
69 49 1150 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΝΛ 2000 Male 0:35:15
8 8 1058 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Male 0:22:29
42 10 1053 ΗΡΑΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 Female 0:30:28
103 66 1110 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2002 Male 0:44:54
88 33 1103 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2002 Female 0:40:30
2 2 1130 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2003 Male 0:19:59
24 3 1077 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Female 0:26:13
25 4 1166 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Female 0:26:14
7 7 1046 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Male 0:22:01
29 25 1138 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2003 Male 0:27:31
75 23 1149 ΣΒΑΡΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΜΝΛ 2004 Female 0:36:51
110 40 1168 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2004 Female 0:51:00
12 11 1045 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 Male 0:23:45
76 24 1169 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2005 Female 0:37:09
91 58 1069 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:41:15
83 54 1117 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:40:07

Σελίδες