Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 487 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 19-29 EXALCO - ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟY 1991 Male 1:12:17
63 1 1 232 ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ W30-44 1977 Female 1:39:35
2 2 1 351 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ 40-44 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1976 Male 1:19:15
64 2 1 512 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ W-29 ΣΔΥΚ 1988 Female 1:40:17
3 3 1 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 1:19:35
68 3 2 267 ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ W30-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1980 Female 1:40:24
77 4 1 334 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ W45- ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 1:41:51
4 4 2 218 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘ/ΔΟΣ 1977 Male 1:19:50
5 5 1 496 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-34 Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 1983 Male 1:20:21
121 5 2 347 ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ W45- ΣΚΑΜ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1969 Female 1:48:27
128 6 3 371 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- sciencetraining.gr 1967 Female 1:49:42
6 6 3 182 ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Male 1:21:01
7 7 4 195 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 40-44 1977 Male 1:21:55
132 7 3 210 ΚΑΤΜΕΡΟΥ ΘΩΜΗ W30-44 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 1974 Female 1:51:16
157 8 4 2 BOTHOU ELENI W30-44 1980 Female 1:54:56
8 8 1 127 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50-54 STOIKOS RUNNERS/SDYTH 1965 Male 1:22:28
161 9 5 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ W30-44 SNAILS TEAM 1986 Female 1:56:12
9 9 2 528 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ 19-29 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 Male 1:25:11
184 10 6 116 ΓΚΟΥΝΤΙΛΑΚΗ ΔΩΡΑ W30-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1978 Female 1:58:20
10 10 5 500 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-44 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1974 Male 1:25:55
11 11 3 317 ΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-29 1991 Male 1:26:22
199 11 7 301 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ W30-44 1978 Female 2:00:03
12 12 2 265 ΛΙΟΥΠΑΣ ΖΗΣΗΣ 45-49 TEAM CYBERSTREAM 1968 Male 1:26:50
200 12 8 164 ΖΟΥΜΠΕΛΟΥΛΗ ΕΛΠΗΝΙΚΗ W30-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1976 Female 2:00:08
13 13 2 437 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1967 Male 1:27:26
205 13 9 513 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ W30-44 - 1976 Female 2:01:10
214 14 10 91 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ W30-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1978 Female 2:03:04
14 14 4 51 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1988 Male 1:28:03
215 15 11 90 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ W30-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Female 2:03:04
15 15 3 358 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Male 1:29:01
225 16 2 274 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ W-29 GRE.A.T TEAM 1990 Female 2:04:34
16 16 4 521 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ IΩΑΝΝΗΣ 45-49 LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 1970 Male 1:29:10
17 17 5 255 ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1971 Male 1:29:12
229 17 12 393 ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΒΑΣΙΙΚΗ W30-44 ΤΡΑΧΙΝΑ 1976 Female 2:04:59
18 18 6 349 ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-44 Great 1974 Male 1:29:15
230 18 13 83 ΓΙΑΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ W30-44 GRE.A.T. 1983 Female 2:05:00
19 19 3 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 50-54 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 1966 Male 1:29:43
252 19 49 327 ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 45-49 1968 Female 2:09:49
256 20 14 461 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W30-44 SDYVOLOU 1973 Female 2:10:51
20 20 7 186 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-44 GRE.A.T 1977 Male 1:30:28
263 21 4 532 ΧΤΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Female 2:11:37
21 21 1 260 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -18 ΑΕΛ 2000 Male 1:30:30
22 22 1 245 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-67 Marathon club 1957 Male 1:30:58
265 22 5 377 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W45- RUN CLUB LARISAS 1972 Female 2:12:16
23 23 4 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50-54 1963 Male 1:32:24
268 23 15 391 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΓΙΩΤΑ W30-44 ΦΛΟΓΑ 1974 Female 2:12:41
24 24 5 60 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-29 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1988 Male 1:32:29
269 24 16 244 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W30-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1973 Female 2:12:41
25 25 1 188 ΚΑΛΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 Great 1980 Male 1:32:35
271 25 17 64 ΒΕΛΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ W30-44 1977 Female 2:13:18

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1050 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ 2000 Male 0:19:50
9 1 1190 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1982 Female 0:22:50
23 2 1082 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Female 0:26:05
2 2 1130 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2003 Male 0:19:59
24 3 1077 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Female 0:26:13
3 3 1172 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1974 Male 0:19:59
25 4 1166 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Female 0:26:14
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
32 5 1009 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1981 Female 0:28:58
35 6 1033 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΤΡΑΧΙΝΑ 1964 Female 0:29:47
6 6 1024 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1943 Male 0:21:28
36 7 1111 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΞΑΝΘΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 0:29:50
7 7 1046 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Male 0:22:01
37 8 1112 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1982 Female 0:29:50
8 8 1058 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Male 0:22:29
38 9 1144 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Female 0:29:54
10 9 1026 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1972 Male 0:22:53
11 10 1124 ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1974 Male 0:23:42
42 10 1053 ΗΡΑΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 Female 0:30:28
12 11 1045 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 Male 0:23:45
51 11 1113 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Female 0:31:29
13 12 1140 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Male 0:23:50
56 12 1101 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 Female 0:32:05
14 13 1191 ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Male 0:23:51
57 13 1186 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1973 Female 0:32:12
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
58 14 1160 ΤΣΑΓΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1978 Female 0:32:49
16 15 1192 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1968 Male 0:25:13
61 15 1076 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1977 Female 0:33:01
17 16 1129 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2006 Male 0:25:17
63 16 1119 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 1980 Female 0:34:03
65 17 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:34:55
18 17 1012 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Male 0:25:39
66 18 1086 ΛΥΓΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1984 Female 0:34:56
19 18 1106 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1981 Male 0:25:45
67 19 1085 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Female 0:34:57
20 19 1115 ΛΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1949 Male 0:25:49
68 20 1114 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1975 Female 0:34:59
21 20 1165 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 Male 0:25:53
22 21 1164 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 Male 0:25:53
71 21 1041 ΓΚΟΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Female 0:35:24
26 22 1118 ΜΠΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1966 Male 0:26:39
73 22 1116 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Female 0:36:38
75 23 1149 ΣΒΑΡΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΜΝΛ 2004 Female 0:36:51
27 23 1098 ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥ ΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 0:26:47
76 24 1169 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2005 Female 0:37:09
28 24 1120 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Male 0:26:54
77 25 1029 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
29 25 1138 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2003 Male 0:27:31

Σελίδες