Back to top

5ος Αγώνας Ελάφι Βαρυμπόμπης

Κυρ, 06/01/2019

Αποτελέσματα  5ου Αγώνα Ελάφι Βαρυμπόμπης

 

 

5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 16KM
5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 795 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 1:09:44
2 2 2 776 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Male 1:10:31
3 3 3 636 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ MYATTLETE - CHOZEN 1980 Male 1:10:39
4 4 4 804 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 1:10:57
5 5 5 536 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1982 Male 1:12:26
6 6 6 538 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Male 1:12:47
7 7 7 820 FIJNALIT STAN 2000 Male 1:13:29
8 8 8 471 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1984 Male 1:14:02
9 9 9 443 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Toulas Runners 1988 Male 1:14:40
10 10 10 468 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Myathlete-ChoZen 1992 Male 1:14:48
11 11 11 657 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κηφισιά 1968 Male 1:14:58
12 12 1 358 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Polias Runners 1982 Female 1:15:04
13 13 2 594 ΞΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ Η καρδια του παιδιού 1978 Female 1:15:11
14 14 12 522 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1991 Male 1:16:29
15 15 13 325 LEONIDOU VIKTOR OLOV 1994 Male 1:16:58
16 16 14 750 MUSSAINI MOHAMMAD REZA 2000 Male 1:17:24
17 17 15 382 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1990 Male 1:17:25
18 18 16 634 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 1984 Male 1:18:39
19 19 17 611 ΠΑΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1986 Male 1:19:41
20 20 18 597 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1976 Male 1:19:56
21 21 19 805 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 1:21:05
22 22 20 807 ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ 2000 Male 1:21:23
23 23 21 465 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ-1 ΑΡΕΝΑ 1966 Male 1:21:39
24 24 22 785 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000 Male 1:22:51
25 25 23 690 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 Male 1:23:27
26 26 24 547 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Male 1:23:33
27 27 25 564 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GR runners 1976 Male 1:23:53
28 28 26 766 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2000 Male 1:24:19
29 29 27 360 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ASPROPYRGOS RUNNERS 1989 Male 1:24:20
30 30 28 794 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Male 1:24:30
31 31 29 729 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ PERIKLISTRAINING 1978 Male 1:24:31
32 32 3 739 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΠΕΡΛΕ 1978 Female 1:24:32
33 33 30 651 ΠΡΑΤΙΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ SALOMON 1976 Male 1:24:43
34 34 31 691 ΤΑΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Π.Σ 1985 Male 1:24:57
35 35 32 477 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Marathon club 1973 Male 1:25:00
36 36 33 760 ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ 1982 Male 1:25:57
37 37 34 519 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ AKARNANIKOS THIRIOU 1969 Male 1:26:30
38 38 35 724 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ VIVI RUNNING TEAM 1984 Male 1:26:44
39 39 36 638 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1963 Male 1:27:00
40 40 37 556 ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1986 Male 1:27:02
41 41 38 394 ΓΙΓΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1977 Male 1:27:08
42 42 39 423 ΖΑΓΟΥΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 Male 1:27:35
43 43 40 577 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1977 Male 1:27:49
44 44 41 398 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1981 Male 1:27:50
45 45 42 814 BIEHLER PETER 2000 Male 1:28:19
46 46 43 808 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2000 Male 1:28:37
47 47 44 809 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Male 1:28:45
48 48 45 796 ΒΟDZIONY MARER 2000 Male 1:28:46
49 49 46 353 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1981 Male 1:28:52
50 50 47 667 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1988 Male 1:29:14

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 74 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1990 Male 0:28:24
2 2 2 264 ΝΙΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 0:28:42
3 3 3 204 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1973 Male 0:28:50
4 4 4 77 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ Red Star 1993 Male 0:30:08
5 5 1 62 ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ ΙΛΑΡΙ ST ALBANS ATHLETICS CLUB UK 2002 Female 0:30:16
6 6 5 80 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 1976 Male 0:30:18
7 7 6 102 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1961 Male 0:31:16
8 8 7 175 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1978 Male 0:32:30
9 9 8 23 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Olive Sea Travel 1982 Male 0:32:38
10 10 9 137 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1983 Male 0:34:03
11 11 10 184 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1978 Male 0:34:11
12 12 11 158 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1982 Male 0:34:11
13 13 2 75 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1987 Female 0:34:11
14 14 12 89 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ nO fEAR 1974 Male 0:34:55
15 15 13 154 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Myathlete 1984 Male 0:35:04
16 16 3 215 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 Female 0:35:43
17 17 14 65 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1967 Male 0:36:32
18 18 4 82 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΟΝΙΚΑ 2000 Female 0:36:38
19 19 15 123 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ATHENS 1981 Male 0:36:40
20 20 16 168 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1974 Male 0:36:45
21 21 17 242 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 Male 0:36:53
22 22 18 265 ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 0:36:56
23 23 19 244 ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Male 0:36:58
24 24 20 60 ΘΕΟΔΩΡΟY ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1969 Male 0:37:18
25 25 21 4 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:38:00
26 26 5 218 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1986 Female 0:38:15
27 27 6 21 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ . 1994 Female 0:38:45
28 28 22 117 ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1993 Male 0:38:47
29 29 23 194 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1987 Male 0:38:50
30 30 7 206 ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΓΩ 1979 Female 0:39:32
31 31 24 261 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 2000 Male 0:39:36
32 32 25 177 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ TΡΥΦΩΝΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 1969 Male 0:39:40
33 33 26 27 ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2001 Male 0:39:46
34 34 27 107 ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ GALATSI 1982 Male 0:39:47
35 35 28 37 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1977 Male 0:40:26
36 36 29 2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 1974 Male 0:40:42
37 37 8 86 ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1979 Female 0:40:47
38 38 30 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 Male 0:41:05
39 39 31 97 ΛΕΦΑΣ ΗΛΙΑΣ 1978 Male 0:41:06
40 40 32 262 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 0:41:09
41 41 33 68 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ Πεταρκούδες 1989 Male 0:41:20
42 42 34 224 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Male 0:41:28
43 43 35 91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1982 Male 0:41:32
44 44 36 205 ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 Male 0:41:39
45 45 37 43 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:41:49
46 46 9 111 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM 1982 Female 0:41:54
47 47 10 239 ΝΤΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑ 2000 Female 0:41:56
48 48 38 255 ΜΑΣΤΡΑΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Male 0:42:10
49 49 11 10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ nO fEAR 1974 Female 0:42:16
51 51 40 33 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1975 Male 0:42:43

Σελίδες