Back to top

5ος Αγώνας Ελάφι Βαρυμπόμπης

Κυρ, 06/01/2019

Αποτελέσματα  5ου Αγώνα Ελάφι Βαρυμπόμπης

 

 

5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 16KM
5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
89 89 85 801 WARCHOLIC ADAM 2000 Male 1:34:26
241 241 218 817 APNAULD BRUCKER 2000 Male 1:52:59
148 148 8 328 SUCHOCKA DOROTA DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1973 Female 1:41:06
273 273 239 326 PIETRA FEDERICO TTT 1969 Male 1:58:27
203 203 185 755 MELANIJA HAJNIC 1973 Male 1:46:52
188 188 13 329 TABATA KAYOKO RUN FOREVER 1967 Female 1:45:43
48 48 45 796 ΒΟDZIONY MARER 2000 Male 1:28:46
16 16 14 750 MUSSAINI MOHAMMAD REZA 2000 Male 1:17:24
120 120 114 825 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ NONAME_2000 2000 Male 1:39:47
356 356 306 327 SMITH PAUL 1967 Male 2:20:47
45 45 42 814 BIEHLER PETER 2000 Male 1:28:19
261 261 29 324 JAFARI SEDDIGHEH SANTA RUNNING TEAM 1975 Female 1:56:03
7 7 7 820 FIJNALIT STAN 2000 Male 1:13:29
15 15 13 325 LEONIDOU VIKTOR OLOV 1994 Male 1:16:58
307 307 40 537 ΜΑΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1979 Female 2:04:20
369 369 53 565 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 Female 2:28:40
376 376 56 546 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1973 Female 2:33:05
177 177 168 727 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1981 Male 1:44:39
119 119 113 333 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1981 Male 1:39:33
198 198 183 418 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1983 Male 1:46:41
62 62 59 503 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GENESION MULTISPORTS CLUB - XIROPIGADO ARCADIA 1982 Male 1:31:07
219 219 200 726 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ N.IΩNIA 1960 Male 1:49:43
150 150 142 745 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 Male 1:41:29
55 55 52 371 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1967 Male 1:29:56
324 324 283 460 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EGALEO CITY 1973 Male 2:07:04
10 10 10 468 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Myathlete-ChoZen 1992 Male 1:14:48
127 127 121 773 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 Male 1:40:27
130 130 124 576 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1965 Male 1:40:40
255 255 27 344 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΑΚΗ Toulas Runners 1976 Female 1:54:53
330 330 43 821 ΣΛΑΤΑ ΑΛΜΑ 2000 Female 2:09:31
248 248 24 432 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ SANTA RUNNING TEAM 1984 Female 1:53:52
269 269 236 352 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ 1973 Male 1:58:17
276 276 241 354 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙ 1972 Male 1:58:45
171 171 162 543 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 Male 1:44:12
126 126 120 361 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 1974 Male 1:40:26
69 69 66 787 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 Male 1:31:54
289 289 252 445 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1987 Male 2:01:04
138 138 132 478 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1986 Male 1:40:54
258 258 230 675 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Male 1:55:04
209 209 190 357 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 Male 1:47:25
207 207 188 524 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 1983 Male 1:47:07
141 141 7 786 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 2000 Female 1:40:55
240 240 23 603 ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ 1980 Female 1:52:56
1 1 1 795 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 1:09:44
165 165 156 741 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1965 Male 1:43:26
181 181 171 799 ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 Male 1:45:28
31 31 29 729 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ PERIKLISTRAINING 1978 Male 1:24:31
100 100 96 658 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ. /TOP CYCLES 1977 Male 1:35:54
191 191 177 560 ΜΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GLYKA NERA 1985 Male 1:46:16
57 57 54 379 ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1967 Male 1:30:14

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
32 32 25 177 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ TΡΥΦΩΝΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 1969 Male 0:39:40
97 97 24 189 ΤΣΙΑΡΑ XΡΥΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1975 Female 0:47:49
151 151 113 41 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Male 0:56:34
14 14 12 89 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ nO fEAR 1974 Male 0:34:55
128 128 95 253 ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2000 Male 0:51:15
4 4 4 77 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ Red Star 1993 Male 0:30:08
31 31 24 261 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 2000 Male 0:39:36
122 122 33 59 ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TTT 1971 Female 0:50:41
176 176 129 71 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1973 Male 1:00:17
47 47 10 239 ΝΤΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑ 2000 Female 0:41:56
184 184 134 160 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης 1951 Male 1:01:17
201 201 59 34 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1986 Female 1:15:48
179 179 49 142 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Σδυε 1974 Female 1:00:29
2 2 2 264 ΝΙΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 0:28:42
194 194 140 236 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 Male 1:05:08
180 180 131 30 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ SANTA RUNNING TEAM 1987 Male 1:00:57
24 24 20 60 ΘΕΟΔΩΡΟY ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1969 Male 0:37:18
26 26 5 218 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1986 Female 0:38:15
58 58 44 259 ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 Male 0:43:59
191 191 138 268 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2000 Male 1:03:01
70 70 52 58 ΖΙΑΓΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1981 Male 0:45:18
7 7 6 102 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1961 Male 0:31:16
8 8 7 175 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1978 Male 0:32:30
182 182 133 18 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 1980 Male 1:01:05
9 9 8 23 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Olive Sea Travel 1982 Male 0:32:38
156 156 116 146 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1969 Male 0:57:12
158 158 118 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Male 0:57:38
34 34 27 107 ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ GALATSI 1982 Male 0:39:47
171 171 46 174 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 Female 0:59:36
99 99 25 113 ΜΙΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ VOULA 1983 Female 0:48:04
13 13 2 75 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1987 Female 0:34:11
138 138 35 8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1970 Female 0:54:51
157 157 117 159 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΒΥΡΩΝ 1964 Male 0:57:22
175 175 47 93 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1963 Female 1:00:17
168 168 124 69 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 Male 0:59:25
186 186 135 208 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Cameroun Lions 1958 Male 1:01:59
127 127 94 129 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1979 Male 0:51:14
174 174 128 26 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 1958 Male 1:00:15
193 193 139 45 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Male 1:03:54
19 19 15 123 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ATHENS 1981 Male 0:36:40
133 133 100 24 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ 1957 Male 0:52:47
73 73 55 247 ΣΑΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Male 0:45:29
135 135 102 141 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BETTER PEOPLE 1981 Male 0:54:23
120 120 89 178 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNER STORE 1969 Male 0:50:24
109 109 81 188 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Male 0:49:57
25 25 21 4 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:38:00
110 110 82 67 ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 Male 0:49:59
124 124 91 28 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:50:58
44 44 36 205 ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 Male 0:41:39
102 102 77 51 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 Male 0:48:44

Σελίδες