Back to top

5ος Αγώνας Ελάφι Βαρυμπόμπης

Κυρ, 06/01/2019

Αποτελέσματα  5ου Αγώνα Ελάφι Βαρυμπόμπης

 

 

5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 16KM
5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
241 241 218 817 APNAULD BRUCKER 2000 Male 1:52:59
45 45 42 814 BIEHLER PETER 2000 Male 1:28:19
7 7 7 820 FIJNALIT STAN 2000 Male 1:13:29
261 261 29 324 JAFARI SEDDIGHEH SANTA RUNNING TEAM 1975 Female 1:56:03
15 15 13 325 LEONIDOU VIKTOR OLOV 1994 Male 1:16:58
203 203 185 755 MELANIJA HAJNIC 1973 Male 1:46:52
16 16 14 750 MUSSAINI MOHAMMAD REZA 2000 Male 1:17:24
273 273 239 326 PIETRA FEDERICO TTT 1969 Male 1:58:27
356 356 306 327 SMITH PAUL 1967 Male 2:20:47
148 148 8 328 SUCHOCKA DOROTA DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1973 Female 1:41:06
188 188 13 329 TABATA KAYOKO RUN FOREVER 1967 Female 1:45:43
89 89 85 801 WARCHOLIC ADAM 2000 Male 1:34:26
345 345 298 331 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ANIMAL RIGHTS RUNNERS 1975 Male 2:14:42
353 353 305 332 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Elval Colour 1970 Male 2:17:21
119 119 113 333 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1981 Male 1:39:33
120 120 114 825 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ NONAME_2000 2000 Male 1:39:47
364 364 314 819 ΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 Male 2:24:15
87 87 83 789 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2000 Male 1:34:07
158 158 150 338 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Male 1:42:34
228 228 208 339 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 Male 1:51:01
329 329 287 340 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΗΣ 1988 Male 2:08:48
215 215 196 341 ΑΜΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1974 Male 1:48:42
235 235 215 343 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ 1983 Male 1:52:35
255 255 27 344 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΑΚΗ Toulas Runners 1976 Female 1:54:53
294 294 256 345 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 1949 Male 2:01:28
58 58 55 346 ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Toulas Runners 1977 Male 1:30:22
272 272 238 347 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1961 Male 1:58:20
151 151 143 349 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1969 Male 1:41:38
320 320 279 742 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 Male 2:06:40
76 76 73 350 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 Male 1:33:09
336 336 44 351 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1979 Female 2:12:10
269 269 236 352 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ 1973 Male 1:58:17
49 49 46 353 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1981 Male 1:28:52
167 167 158 770 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΗΣ 2000 Male 1:43:49
276 276 241 354 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙ 1972 Male 1:58:45
183 183 11 355 ΑΡΜΑΟΥ ΣΥΛΒΙΑ THE SPOT RUNNING TEAM 1976 Female 1:45:32
226 226 206 356 ΑΡΣΕΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ KALLITHEA 1970 Male 1:50:52
209 209 190 357 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 Male 1:47:25
12 12 1 358 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Polias Runners 1982 Female 1:15:04
358 358 308 359 ΑΣΙΘΙΑNΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Never give up running team 1968 Male 2:20:56
29 29 27 360 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ASPROPYRGOS RUNNERS 1989 Male 1:24:20
126 126 120 361 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 1974 Male 1:40:26
246 246 223 362 ΑΥΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟ.ΠΑ. 1978 Male 1:53:48
301 301 263 818 ΒΑΚΝΕΡ ΣΤΕΦΑΝ 2000 Male 2:03:24
84 84 80 363 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1980 Male 1:33:50
184 184 173 788 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 Male 1:45:35
52 52 49 364 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1981 Male 1:29:26
281 281 246 365 ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 1995 Male 1:59:15
94 94 90 366 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1971 Male 1:34:49
90 90 86 367 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1980 Male 1:34:28

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
153 153 114 266 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 0:56:51
38 38 30 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 Male 0:41:05
36 36 29 2 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0 1974 Male 0:40:42
200 200 58 3 ΑΙΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1988 Female 1:13:23
25 25 21 4 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:38:00
60 60 45 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1989 Male 0:44:27
129 129 96 230 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 Male 0:51:21
74 74 56 7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1964 Male 0:45:31
138 138 35 8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1970 Female 0:54:51
49 49 11 10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ nO fEAR 1974 Female 0:42:16
195 195 55 231 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1988 Female 1:05:46
67 67 49 11 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ CRT 1970 Male 0:45:11
106 106 28 220 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 Female 0:49:39
167 167 44 13 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ATHENS 1974 Female 0:58:49
141 141 106 17 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ MARISTES RUNNERS 2000 Male 0:55:19
142 142 107 16 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΛΑΚΗΣ MARISTES RUNNERS 1980 Male 0:55:19
182 182 133 18 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 1980 Male 1:01:05
181 181 132 252 ΒΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Male 1:00:57
166 166 123 237 ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ ΜΑΪΚ 2000 Male 0:58:17
58 58 44 259 ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 Male 0:43:59
27 27 6 21 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ . 1994 Female 0:38:45
9 9 8 23 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Olive Sea Travel 1982 Male 0:32:38
133 133 100 24 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ 1957 Male 0:52:47
116 116 87 25 ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δαΐς Running Club 1983 Male 0:50:16
174 174 128 26 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 1958 Male 1:00:15
33 33 26 27 ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2001 Male 0:39:46
124 124 91 28 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:50:58
125 125 92 29 ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ 1980 Male 0:50:59
180 180 131 30 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ SANTA RUNNING TEAM 1987 Male 1:00:57
83 83 62 31 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Male 0:46:24
114 114 86 32 ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1977 Male 0:50:10
51 51 40 33 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1975 Male 0:42:43
131 131 98 227 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Male 0:51:32
201 201 59 34 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1986 Female 1:15:48
148 148 111 35 ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 1976 Male 0:56:14
35 35 28 37 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1977 Male 0:40:26
137 137 103 40 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1981 Male 0:54:41
151 151 113 41 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Male 0:56:34
177 177 48 42 ΔΑΠΟΝΤΕ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 1985 Female 1:00:18
119 119 88 249 ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 Male 0:50:23
45 45 37 43 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:41:49
87 87 66 44 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1983 Male 0:46:29
193 193 139 45 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Male 1:03:54
113 113 85 46 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1973 Male 0:50:06
71 71 53 47 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 1973 Male 0:45:25
192 192 54 48 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1980 Female 1:03:15
61 61 46 49 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 Male 0:44:36
16 16 3 215 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 Female 0:35:43
102 102 77 51 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 Male 0:48:44
107 107 79 52 ΔΟΝΤΑΣ ΜΗΝΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1983 Male 0:49:41

Σελίδες