Back to top

6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

Κυρ, 23/12/2018
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 22,4ΚΜ
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 5.5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
151 146 44 1280 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 3:10:17
152 147 45 1056 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 30-39 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1980 Male 3:10:18
153 148 63 1020 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ZACHARO 1969 Male 3:10:21
154 149 64 1337 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 40-49 1976 Male 3:10:37
155 150 24 1070 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 17-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1990 Male 3:10:44
156 151 65 1505 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Απολλων Δυτικης Αττικης 1969 Male 3:11:00
157 152 25 1041 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17-29 TO SVELTO KOUNELI 1992 Male 3:11:10
158 153 26 1321 ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 17-29 MIZA 1994 Male 3:11:10
159 154 27 1039 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17-29 TO SVELTO KOUNELI 1993 Male 3:11:14
160 7 4 1225 ΚΟΡΔΑ ΖΩΗ 17-39 RUN247 1998 Female 3:11:19
161 155 28 1422 ΠΟΡΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17-29 1999 Male 3:11:36
162 156 66 1527 ΥΨΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1973 Male 3:11:41
163 8 4 1387 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 40-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1975 Female 3:12:14
164 157 3 1007 FALK SCHOENFELDER 60 1957 Male 3:12:17
165 158 46 1332 ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 3:12:18
166 159 67 1199 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 1972 Male 3:12:38
167 160 15 1058 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1963 Male 3:12:54
168 161 16 1042 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1963 Male 3:12:59
169 162 17 1341 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50-59 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1963 Male 3:13:04
170 163 68 1137 ΖΗΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 1970 Male 3:13:41
171 164 29 1154 ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17-29 1989 Male 3:13:51
172 165 4 1158 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 60 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1953 Male 3:13:54
173 9 5 1560 ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΟΝΙΑ 40-59 1971 Female 3:14:05
174 166 18 1510 ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 ΑΘΗΝΑ 1964 Male 3:14:13
175 167 19 1379 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΑΠΟΛΛΩΝ 1963 Male 3:14:13
176 168 30 1534 ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 17-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1993 Male 3:14:25
177 169 47 1518 ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 1980 Male 3:14:44
178 170 5 1568 ΠΑΣΤΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 60 Male 3:14:57
179 10 6 1359 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 40-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1975 Female 3:15:02
180 171 69 1247 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 OBLAKOVE PERTLE 1978 Male 3:15:46
181 172 70 1121 ΔΟΥΒΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 40-49 1977 Male 3:16:28
182 173 20 1228 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 1963 Male 3:16:43
183 174 48 1361 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 1980 Male 3:16:49
184 175 21 1369 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 1967 Male 3:16:53
185 176 71 1170 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 40-49 RUNAWAY TRAIL TEAM 1978 Male 3:17:01
186 177 22 1242 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50-59 1965 Male 3:17:14
187 60 19 403 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1987 Male 2:44:54
187 178 72 1409 ΠΑΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 Ymittos Runners 1970 Male 3:17:32
188 179 73 1157 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1976 Male 3:17:57
188 225 93 420 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΔΥΑ 1976 Male 3:36:52
189 180 23 1038 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 50-59 1963 Male 3:18:22
190 181 49 1061 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1988 Male 3:18:23
191 182 50 1291 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 30-39 IRUNMAG/ BALIOTIS NATURE TRAIL 1981 Male 3:18:25
192 183 51 1212 ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ CHRISTOPHER 30-39 1979 Male 3:18:28
193 184 74 1033 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ-DIMOPOULOS COACHING 1974 Male 3:18:55
194 185 24 1302 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1968 Male 3:20:11
195 186 75 1245 ΚΡΥΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 40-49 1973 Male 3:21:31
196 187 52 1148 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 30-39 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 1980 Male 3:21:40
197 188 76 1028 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1974 Male 3:21:43
198 189 77 1251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 40-49 NEA MAKRI 1975 Male 3:22:50

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
150 236 ΜΑΡΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 1987 Female 0:51:56
151 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ 1992 Female 0:52:12
152 170 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ TO SVELTO 1992 Female 0:53:02
153 97 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:53:08
154 93 ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:53:09
155 142 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:53:10
156 136 ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΤΑΝΟΥΣ Male 0:53:11
157 316 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΔΎ 1980 Female 0:53:15
158 423 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Male 0:53:20
159 311 ΟΝΟΔΗ ΑΚΤΑΙΑ GR 1980 Female 0:54:03
160 141 ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1971 Male 0:54:43
161 70 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ 1984 Female 0:54:45
162 232 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1973 Female 0:54:48
163 336 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 Male 0:55:51
164 6 GRACEY MARTHA 1946 Female 0:58:23
165 3 GRACEY JAMES 1949 Male 0:58:23
166 307 ΝΤΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1971 Female 0:58:29
167 108 ΖΙΑΒΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1982 Female 1:01:02
168 84 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 1:01:06
169 31 ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Male 1:01:15
170 78 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1971 Male 1:01:20
171 129 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΟΜΑΔΑ 1957 Female 1:05:46
172 165 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓ 1960 Female 1:13:26
173 177 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1991 Female 1:13:41
174 299 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 Male 1:13:42
175 169 ΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 1:19:21
176 92 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ 1964 Female 1:21:39
177 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 1:22:01
178 281 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Σ Δ Υ 1946 Female 1:32:05
179 104 ΑΓΡΙΩΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Male 1:32:08
180 140 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1985 Male 1:32:55
181 82 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 Female 1:33:07
182 157 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:36:26
183 53 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1962 Female 1:41:30
184 223 ΛΕΒΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ 1966 Female 1:41:32
185 52 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1958 Male 1:41:33
186 160 ΚΟΥΛΗΦΕΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Female 1:45:42

Σελίδες