Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 362 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Male 1:13:51
2 212 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Male 1:15:20
3 242 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:15:41
4 315 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Male 1:15:46
5 60 ΓΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Smart Run Male 1:16:01
6 248 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Male 1:17:34
7 55 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ AΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ Male 1:19:15
8 267 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:19:44
9 81 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 1:19:45
10 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:21:59
11 21 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/OXYGER STORE Male 1:22:41
12 87 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:22:43
13 303 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:23:08
14 26 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ sciencetraining.gr Male 1:23:35
15 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:25:51
16 370 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:26:35
17 377 ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:26:40
18 3 LESZKO ADAM Male 1:27:31
19 103 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΚΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:27:31
20 174 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δρομεις Μαστρο Male 1:28:11
21 28 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:28:12
22 153 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LEPANTORUNNERS Male 1:28:26
23 173 ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ Σ Δ ΑΡΤΑΣ Male 1:28:48
24 1 BURA MARCO ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:29:07
25 209 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ Male 1:29:08
26 317 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM Male 1:29:27
27 268 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:29:34
28 326 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ Male 1:29:41
29 154 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:29:54
30 361 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS Male 1:30:04
31 294 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:31:16
32 341 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1:31:16
33 189 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:31:18
34 299 ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 1:32:17
35 337 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:32:17
36 169 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:32:46
37 295 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:32:54
38 44 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Olive Sea Travel Male 1:33:25
39 69 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:34:17
40 284 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 1:34:19
41 23 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:34:20
42 66 ΓΟΥΠΟΥ TANIA RUNZONE-ANATOΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Female 1:34:25
43 265 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ RUNZONE Male 1:34:25
44 360 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ Male 1:34:37
45 355 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:34:42
46 105 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 1:35:56
47 109 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:36:13
48 290 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BRT-KPN® Male 1:36:13
49 271 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Female 1:37:14
50 292 ΣΟΛΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 1:37:15

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 472 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:18:54
2 550 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 0:19:07
3 493 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ TOP FORM CITY Male 0:19:44
4 471 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:20:02
5 667 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:20:31
6 525 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Running Male 0:20:47
7 792 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:20:53
8 429 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ TOP FORM CITY Male 0:21:02
9 483 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ Male 0:21:08
10 689 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Male 0:21:52
11 766 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΡΑΣΟΣ Male 0:21:55
12 630 ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ATHENS Male 0:22:06
13 646 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Male 0:22:11
14 797 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:22:31
15 526 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Male 0:22:37
16 711 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 0:22:43
17 694 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ Male 0:22:44
18 430 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:22:50
19 649 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Male 0:23:15
20 656 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:23:25
21 793 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Male 0:23:26
22 563 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Male 0:23:28
23 418 ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:23:29
24 720 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:23:43
25 481 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:23:49
26 391 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL Male 0:23:58
27 791 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Male 0:24:01
28 719 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:24:22
29 672 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:24:26
30 651 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:24:51
31 417 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BASE BOOT CAMP Male 0:24:54
32 890 ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 0:24:56
33 708 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ PATRAS Female 0:25:00
34 663 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ Female 0:25:11
35 745 ΤΖΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:25:20
36 794 ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Male 0:25:20
37 540 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:25:24
38 716 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Female 0:25:32
39 742 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Male 0:25:41
40 636 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:25:45
41 384 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:25:49
42 744 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΝΟΠ Female 0:25:53
43 665 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ BASE BOOT CAMP Female 0:26:04
44 690 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:26:06
45 691 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:07
47 516 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - Male 0:26:08
46 668 ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:08
48 878 ΡΟΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:26:12
49 434 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:26:20
50 895 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:26:22

Σελίδες