Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 179 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΠ Male 1:37:28
52 140 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ BASILEIOS ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:37:47
53 329 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ TREXANTIRIA RS Male 1:37:50
54 247 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:38:04
55 364 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ Male 1:38:14
56 253 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ Male 1:38:14
57 8 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ανεξ. Male 1:38:31
58 276 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:39:29
59 129 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:39:36
60 342 ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Male 1:39:40
61 231 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Male 1:39:43
62 220 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:40:03
63 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 1:40:16
64 278 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:40:36
65 183 ΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:40:47
66 102 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 1:40:49
67 147 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:41:06
68 41 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:41:20
69 20 ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Toulas Runners Male 1:41:29
70 196 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ Male 1:41:47
71 218 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ Male 1:42:15
72 108 ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1:42:20
73 274 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Male 1:42:41
74 177 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 1:43:07
75 224 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ Male 1:43:18
76 375 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ THΛΕΜΑΧΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Male 1:43:30
77 119 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:32
78 258 ΠΕΝΤΖΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Male 1:43:33
79 313 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 1:43:41
80 340 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 1:43:43
81 106 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ Male 1:43:52
82 289 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:55
83 256 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:43:59
84 323 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:44:04
85 99 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:44:22
86 107 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ THE RUNNER'S PROJECT Male 1:44:28
87 338 ΤΣΙΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ URSA TEAM Male 1:44:28
88 307 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Male 1:44:53
89 172 ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πάρκο αγυιας Male 1:45:02
90 372 ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 1:45:10
91 298 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:45:11
92 184 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:45:12
93 122 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ Male 1:45:47
94 175 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:45:52
95 312 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ Male 1:45:59
96 50 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο Male 1:46:28
97 5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ MANIACS Male 1:46:30
98 156 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑ Male 1:46:50
99 70 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:46:50
100 34 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Male 1:47:25

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Male 0:26:23
52 893 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Male 0:26:24
53 650 ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 0:26:27
54 617 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΣ Κιάτου Female 0:26:29
55 743 ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:26:34
56 762 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50/50 TEAM Male 0:26:41
57 736 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY Male 0:26:51
58 686 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:26:51
59 556 ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:26:54
60 713 ΓΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ Male 0:27:01
61 466 ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:04
62 738 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:13
63 621 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:13
64 789 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:27:17
65 467 ΒΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 0:27:21
66 788 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:27:29
67 798 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:27:30
68 776 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ VO2max Exercise Center Female 0:27:31
69 747 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:27:33
70 748 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VETERUNNERS Male 0:27:34
71 678 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:36
72 647 ΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' Male 0:27:36
73 652 ΜΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' Male 0:27:37
74 727 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:27:41
75 782 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:27:42
76 479 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:27:44
77 726 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ RODIKA BASEBOOTCAMP Female 0:27:45
78 579 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB Female 0:27:49
79 724 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS Male 0:27:50
80 779 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:27:51
81 767 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:17
82 629 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:28:19
83 654 ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 0:28:31
84 639 ΜΑΡΝΕΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:28:34
85 702 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:28:35
86 771 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:40
87 632 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:41
88 515 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 0:28:42
89 784 ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ Female 0:28:43
90 500 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Female 0:28:48
91 876 ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:28:58
93 750 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
92 564 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
94 498 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:04
95 642 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ARTA Male 0:29:22
96 645 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 0:29:25
97 799 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Male 0:29:30
98 614 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ Male 0:29:37
99 692 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Evathlon Female 0:29:48
100 633 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξαρτήτως Male 0:29:49

Σελίδες