Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
40 284 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 1:34:19
219 199 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ Male 2:15:28
28 326 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ Male 1:29:41
248 47 ΓΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:42:01
124 191 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:50:45
142 328 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TREXANTIRIA RS Male 1:54:24
190 291 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:07:39
236 359 ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΠ Male 2:25:29
221 162 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:19:39
193 4 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:07:52
130 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:51:50
178 137 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ Male 2:00:53
72 108 ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1:42:20
133 347 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:22
153 85 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Male 1:56:27
125 297 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:49
235 132 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:25:28
12 87 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:22:43
203 314 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ. Male 2:10:10
47 109 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:36:13
65 183 ΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:40:47
207 280 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ safans Male 2:11:18
1 362 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Male 1:13:51
144 13 ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:54:41
161 22 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΟΠΕΡΕΑ Male 1:57:15
86 107 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ THE RUNNER'S PROJECT Male 1:44:28
55 364 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ Male 1:38:14
89 172 ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πάρκο αγυιας Male 1:45:02
151 104 ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM Male 1:56:16
92 184 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:45:12
77 119 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:32
217 77 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 2:15:21
61 231 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Male 1:39:43
204 11 ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 2:10:11
227 30 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΡΤΟΣ Male 2:21:24
242 229 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:36:55
116 376 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 1:50:12
171 300 ΣΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PATRA Male 1:59:29
81 106 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ Male 1:43:52
51 179 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΠ Male 1:37:28
162 232 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:57:20
4 315 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Male 1:15:46
57 8 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ανεξ. Male 1:38:31
119 185 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:50:26
41 23 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:34:20
174 48 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ MAHNA MAHNA Male 2:00:03
196 123 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ANEKSARTITOS Male 2:08:14
73 274 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Male 1:42:41
197 221 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ Male 2:08:49
67 147 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:41:06

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
62 738 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:13
80 779 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:27:51
37 540 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:25:24
14 797 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:22:31
173 875 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:36:53
48 878 ΡΟΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:26:12
67 798 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:27:30
71 678 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:36
56 762 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50/50 TEAM Male 0:26:41
76 479 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:27:44
109 670 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ Male 0:30:27
157 693 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:23
35 745 ΤΖΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:25:20
53 650 ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 0:26:27
124 574 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 0:32:03
103 735 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ PATRAS SWIMM SCHOOL Female 0:30:06
126 382 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:32:07
17 694 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ Male 0:22:44
59 556 ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:26:54
44 690 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:26:06
113 492 ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:30:53
7 792 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:20:53
107 671 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:30:18
139 733 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:33:13
195 400 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:51:41
116 857 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Male 0:31:12
106 560 ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΡΩΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ Female 0:30:15
30 651 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:24:51
34 663 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ Female 0:25:11
162 778 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:42
108 628 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 0:30:21
46 668 ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:08
199 715 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ ΣΑΦΑΝΣ Female 1:02:22
175 513 ΚΑΖΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ Female 0:37:20
143 528 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:27
16 711 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 0:22:43
168 753 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΦΗ BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
99 692 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Evathlon Female 0:29:48
140 780 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:33:16
182 739 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΖΩΗ Female 0:38:17
129 749 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Male 0:32:12
51 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Male 0:26:23
54 617 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΣ Κιάτου Female 0:26:29
94 498 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:04
146 781 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:33:35
57 736 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY Male 0:26:51
40 636 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:25:45
41 384 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:25:49
26 391 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL Male 0:23:58
19 649 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Male 0:23:15

Σελίδες