Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
9 81 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 1:19:45
189 203 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 2:06:32
191 354 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 2:07:44
220 31 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS Female 2:15:34
163 84 ΔΡΑΓΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Marathon club Female 1:57:32
182 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:03:14
186 301 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Female 2:04:41
108 281 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 1:48:49
31 294 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:31:16
209 344 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM/SCIENCETRAINING.GR Female 2:13:01
218 101 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 2:15:24
210 352 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ Female 2:14:05
102 283 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ ΦΛΟΓΑ Female 1:47:30
154 168 ΛΕΚΚΑ ΖΩΗ Σύλλογος δρομέων υγείας Πάτρας Female 1:56:33
187 27 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ RUNZONE Male 2:04:55
123 46 ΒΡΥΝΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:45
127 349 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΘΕΜΗΣ Male 1:51:03
97 5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ MANIACS Male 1:46:30
114 269 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ Male 1:49:48
184 146 ΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 2:03:37
140 357 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:54:02
121 379 ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ Female 1:50:33
198 277 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" Male 2:09:31
110 176 ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1:49:22
158 273 ΠΥΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:56:50
111 88 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Male 1:49:25
6 248 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Male 1:17:34
70 196 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ Male 1:41:47
132 9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:51:58
10 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:21:59
45 355 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:34:42
17 377 ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:26:40
64 278 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:40:36
49 271 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Female 1:37:14
247 275 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM Female 2:42:00
229 59 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΙΓΙΟ Female 2:21:50
68 41 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:41:20
141 322 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:54:20
188 18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ Male 2:05:21
175 33 ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:00:06
39 69 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:34:17
164 171 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:57:47
134 98 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:36
107 16 ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:48:32
199 238 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:09:39
183 124 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:03:31
246 368 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:41:05
33 189 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:31:18
146 6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:54:59
201 210 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:09:45

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
11 766 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΡΑΣΟΣ Male 0:21:55
3 493 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ TOP FORM CITY Male 0:19:44
42 744 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΝΟΠ Female 0:25:53
122 729 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:31:46
2 550 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 0:19:07
6 525 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Running Male 0:20:47
29 672 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:24:26
155 704 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:34:11
64 789 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:27:17
172 879 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Male 0:36:47
159 640 ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:31
176 495 ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 0:37:26
49 434 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:26:20
33 708 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ PATRAS Female 0:25:00
52 893 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Male 0:26:24
136 679 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:32:28
123 655 ΚΑΤΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:31:55
82 629 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:28:19
5 667 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:20:31
115 790 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:10
70 748 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VETERUNNERS Male 0:27:34
9 483 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ Male 0:21:08
105 898 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:30:13
119 758 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:38
12 630 ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ATHENS Male 0:22:06
93 750 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
8 429 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ TOP FORM CITY Male 0:21:02
61 466 ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:04
58 686 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:26:51
150 476 ΖΩΤΑΪ ΛΥΔΑ BASEBOOTCAMP Female 0:33:59
163 394 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ BASE BOOTCAMP Female 0:34:46
111 775 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ AIGIALEIA Male 0:30:51
86 771 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:40
117 523 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ BASE BOOT CAMP Female 0:31:20
18 430 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:22:50
187 626 ΚΟΨΙΔΑ ΜΑΡΙΑ Female 0:40:19
114 800 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Male 0:30:57
148 477 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:42
164 685 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Female 0:34:49
43 665 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ BASE BOOT CAMP Female 0:26:04
74 727 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:27:41
120 746 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ Female 0:31:39
78 579 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB Female 0:27:49
189 730 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΙΓΙΟ Female 0:41:57
130 796 ΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Male 0:32:12
191 475 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Female 0:46:09
121 499 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ BASE BOOTCAMP Male 0:31:45
25 481 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:23:49
131 710 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:32:13
177 565 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:37:54

Σελίδες