Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
24 1 BURA MARCO ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:29:07
251 181 GRACEY ΜΑΡΘΑ Female 3:01:57
252 2 GRACEY JAMES Male 3:01:57
18 3 LESZKO ADAM Male 1:27:31
206 378 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 2:10:28
97 5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ MANIACS Male 1:46:30
193 4 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:07:52
194 7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 2:07:53
146 6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:54:59
57 8 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ανεξ. Male 1:38:31
245 10 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΒΑΝΑ Female 2:41:03
204 11 ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 2:10:11
106 12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:20
144 13 ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:54:41
211 14 ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Male 2:14:37
107 16 ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:48:32
188 18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ Male 2:05:21
105 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:48:09
69 20 ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Toulas Runners Male 1:41:29
11 21 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/OXYGER STORE Male 1:22:41
161 22 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΟΠΕΡΕΑ Male 1:57:15
41 23 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:34:20
14 26 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ sciencetraining.gr Male 1:23:35
187 27 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ RUNZONE Male 2:04:55
21 28 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:28:12
227 30 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΡΤΟΣ Male 2:21:24
220 31 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS Female 2:15:34
246 368 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:41:05
175 33 ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:00:06
100 34 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Male 1:47:25
10 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:21:59
15 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:25:51
68 41 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:41:20
38 44 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Olive Sea Travel Male 1:33:25
181 45 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 2:03:04
123 46 ΒΡΥΝΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:45
248 47 ΓΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:42:01
174 48 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ MAHNA MAHNA Male 2:00:03
104 49 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ Male 1:47:52
243 371 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Male 2:40:58
96 50 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο Male 1:46:28
214 53 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:15:00
7 55 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ AΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ Male 1:19:15
170 56 ΓΙΟΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑTHINODORAS Male 1:58:54
138 58 ΓΚΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:53:21
229 59 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΙΓΙΟ Female 2:21:50
5 60 ΓΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Smart Run Male 1:16:01
213 62 ΓΚΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:15:00
228 374 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:21:42
30 361 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS Male 1:30:04

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
169 380 ASTAKHOVA OLESYA BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
21 793 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Male 0:23:26
180 383 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EGIO Male 0:38:05
41 384 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:25:49
182 739 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΖΩΗ Female 0:38:17
174 386 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ BASE BOOTCAMP Female 0:37:06
26 391 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL Male 0:23:58
137 392 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Female 0:32:45
158 393 ΑΝΤΖΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:24
193 873 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 0:49:13
163 394 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ BASE BOOTCAMP Female 0:34:46
66 788 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:27:29
67 798 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:27:30
195 400 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:51:41
23 418 ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:23:29
8 429 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ TOP FORM CITY Male 0:21:02
18 430 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:22:50
51 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Male 0:26:23
181 432 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΗΣ EGIO Male 0:38:14
49 434 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:26:20
102 897 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:30:06
105 898 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:30:13
61 466 ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:04
65 467 ΒΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 0:27:21
192 468 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:47:58
151 469 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOP FORM CITY Male 0:34:00
50 895 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:26:22
4 471 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:20:02
1 472 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:18:54
135 473 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:24
170 474 ΓΙΑΛΕΛΗ ΒΑΣΩ BASE BOOTCAM Female 0:35:43
191 475 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Female 0:46:09
165 488 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ Female 0:34:54
148 477 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:42
76 479 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:27:44
160 480 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ Male 0:34:36
60 713 ΓΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ Male 0:27:01
9 483 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ Male 0:21:08
128 484 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ Male 0:32:11
127 485 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:32:10
188 486 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:41:13
172 879 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Male 0:36:47
118 491 ΔΡΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Male 0:31:37
197 696 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
3 493 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ TOP FORM CITY Male 0:19:44
176 495 ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 0:37:26
94 498 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:04
150 476 ΖΩΤΑΪ ΛΥΔΑ BASEBOOTCAMP Female 0:33:59
121 499 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ BASE BOOTCAMP Male 0:31:45
90 500 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Female 0:28:48

Σελίδες