Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
67 147 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:41:06
249 148 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:50:33
137 149 ΚΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:53:11
215 151 ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:15:11
176 152 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 2:00:29
22 153 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LEPANTORUNNERS Male 1:28:26
29 154 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:29:54
98 156 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑ Male 1:46:50
179 158 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 2:00:55
221 162 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:19:39
160 164 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Male 1:57:07
109 166 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ Male 1:48:59
126 165 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:50:51
157 167 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ TEAM DOLIOS Male 1:56:40
154 168 ΛΕΚΚΑ ΖΩΗ Σύλλογος δρομέων υγείας Πάτρας Female 1:56:33
36 169 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:32:46
113 170 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:49:48
164 171 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:57:47
89 172 ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πάρκο αγυιας Male 1:45:02
23 173 ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ Σ Δ ΑΡΤΑΣ Male 1:28:48
94 175 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:45:52
20 174 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δρομεις Μαστρο Male 1:28:11
110 176 ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1:49:22
74 177 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 1:43:07
51 179 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΠ Male 1:37:28
177 180 ΜΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 2:00:53
128 182 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:51:21
65 183 ΜΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:40:47
119 185 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:50:26
92 184 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:45:12
34 299 ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 1:32:17
33 189 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:31:18
124 191 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:50:45
185 194 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Male 2:04:33
70 196 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ Male 1:41:47
219 199 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ Male 2:15:28
139 200 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ Female 1:53:33
189 203 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 2:06:32
234 367 ΜΠΟΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 2:23:59
216 207 ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Όχι Male 2:15:21
145 208 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PIRGOS RUN CLUB Male 1:54:41
25 209 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ Male 1:29:08
201 210 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:09:45
2 212 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Male 1:15:20
225 214 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:20:39
226 215 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:20:46
212 369 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASEBOOTCAMP Male 2:14:51
71 218 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ Male 1:42:15
91 298 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:45:11
147 219 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Male 1:54:59

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
183 648 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - Male 0:38:42
19 649 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Male 0:23:15
53 650 ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 0:26:27
30 651 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:24:51
73 652 ΜΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' Male 0:27:37
83 654 ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 0:28:31
20 656 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:23:25
32 890 ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 0:24:56
34 663 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ Female 0:25:11
110 664 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:30:45
5 667 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:20:31
46 668 ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:08
91 876 ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:28:58
166 669 ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 0:34:58
109 670 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ Male 0:30:27
107 671 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:30:18
64 789 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:27:17
29 672 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:24:26
132 673 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:16
194 674 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:51:41
113 492 ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:30:53
71 678 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:36
136 679 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:32:28
52 893 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Male 0:26:24
196 697 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
101 682 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Evathlon Male 0:29:56
164 685 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Female 0:34:49
58 686 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:26:51
185 688 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ BASEBOOTCAMP Female 0:40:04
10 689 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Male 0:21:52
44 690 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:26:06
45 691 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:07
99 692 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Evathlon Female 0:29:48
17 694 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ Male 0:22:44
157 693 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:23
43 665 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ BASE BOOT CAMP Female 0:26:04
7 792 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:20:53
114 800 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Male 0:30:57
85 702 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:28:35
145 795 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Male 0:33:32
36 794 ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Male 0:25:20
152 703 ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 0:34:02
167 706 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ VETERUNNERS Male 0:35:40
155 704 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:34:11
33 708 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ PATRAS Female 0:25:00
131 710 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:32:13
16 711 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 0:22:43
179 712 ΠΡΙΦΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ BASEBOOTCAMP Female 0:37:58
138 714 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ ΠΑΤΡΑ Female 0:33:08
48 878 ΡΟΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:26:12

Σελίδες