Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
62 220 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:40:03
197 221 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ Male 2:08:49
173 373 ΞΕΡΙΑ ΣΟΦΙΑ Female 1:59:54
75 224 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ Male 1:43:18
182 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:03:14
242 229 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:36:55
233 363 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 2:23:40
162 232 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:57:20
61 231 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Male 1:39:43
150 234 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1:56:00
159 236 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Demokritos running team Male 1:56:54
199 238 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:09:39
55 364 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ Male 1:38:14
143 243 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:54:32
3 242 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:15:41
244 241 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ - Female 2:40:59
129 246 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRIPOLH Male 1:51:30
54 247 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:38:04
117 249 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Male 1:50:12
237 252 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Male 2:27:09
56 253 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ Male 1:38:14
230 254 ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ Female 2:22:11
83 256 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:43:59
78 258 ΠΕΝΤΖΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Male 1:43:33
120 259 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Male 1:50:31
101 261 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ Male 1:47:29
167 262 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ICON FITNESS Male 1:57:58
43 265 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ RUNZONE Male 1:34:25
27 268 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:29:34
114 269 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ Male 1:49:48
49 271 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Female 1:37:14
180 272 ΠΡΟΚΟΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 2:02:42
158 273 ΠΥΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:56:50
73 274 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Male 1:42:41
247 275 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM Female 2:42:00
58 276 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:39:29
198 277 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" Male 2:09:31
64 278 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:40:36
8 267 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:19:44
152 279 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:56:23
207 280 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ safans Male 2:11:18
108 281 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 1:48:49
156 282 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Male 1:56:39
102 283 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ ΦΛΟΓΑ Female 1:47:30
40 284 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 1:34:19
136 285 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 1:53:04
82 289 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:55
48 290 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BRT-KPN® Male 1:36:13
190 291 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:07:39
50 292 ΣΟΛΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 1:37:15

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
199 715 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ ΣΑΦΑΝΣ Female 1:02:22
38 716 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Female 0:25:32
149 718 ΣΑΚΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Female 0:33:43
28 719 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:24:22
24 720 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:23:43
153 721 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Demokritos running team Female 0:34:05
79 724 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS Male 0:27:50
74 727 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:27:41
77 726 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ RODIKA BASEBOOTCAMP Female 0:27:45
189 730 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΙΓΙΟ Female 0:41:57
122 729 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:31:46
126 382 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:32:07
31 417 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BASE BOOT CAMP Male 0:24:54
178 399 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:37:54
139 733 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:33:13
112 734 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ BASEBOOTCAMP Female 0:30:51
103 735 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ PATRAS SWIMM SCHOOL Female 0:30:06
57 736 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY Male 0:26:51
62 738 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:13
144 612 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 0:33:29
190 741 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΙΓΙΟ Male 0:41:57
39 742 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Male 0:25:41
55 743 ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:26:34
42 744 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΝΟΠ Female 0:25:53
35 745 ΤΖΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:25:20
120 746 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ Female 0:31:39
69 747 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:27:33
70 748 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VETERUNNERS Male 0:27:34
129 749 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Male 0:32:12
93 750 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
168 753 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΦΗ BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
119 758 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:38
56 762 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50/50 TEAM Male 0:26:41
11 766 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΡΑΣΟΣ Male 0:21:55
81 767 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:17
156 769 ΦΟΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TOP FORM CITY Female 0:34:16
86 771 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:40
142 772 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BASE BOOT CAMP Male 0:33:27
104 773 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Male 0:30:13
111 775 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ AIGIALEIA Male 0:30:51
68 776 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ VO2max Exercise Center Female 0:27:31
154 777 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:34:06
162 778 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:42
116 857 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Male 0:31:12
80 779 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:27:51
140 780 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:33:16
146 781 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:33:35
75 782 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:27:42
89 784 ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ Female 0:28:43

Σελίδες