Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
44 360 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ Male 1:34:37
236 359 ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΠ Male 2:25:29
140 357 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:54:02
149 356 ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 1:55:39
45 355 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:34:42
191 354 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 2:07:44
210 352 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ Female 2:14:05
16 370 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:26:35
63 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 1:40:16
6 248 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Male 1:17:34
127 349 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΘΕΜΗΣ Male 1:51:03
231 333 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Female 2:22:59
17 377 ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:26:40
133 347 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:22
250 346 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ BASE BOOTCAMP CLUB Female 2:50:34
209 344 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM/SCIENCETRAINING.GR Female 2:13:01
131 343 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 1:51:51
60 342 ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Male 1:39:40
32 341 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1:31:16
80 340 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 1:43:43
122 339 ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TΡΑΧΙΝΑ Male 1:50:34
87 338 ΤΣΙΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ URSA TEAM Male 1:44:28
35 337 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:32:17
115 336 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Male 1:50:08
135 332 ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KYANOYS STAVROS PATRAS AE Male 1:52:59
195 127 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 2:07:56
142 328 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TREXANTIRIA RS Male 1:54:24
53 329 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ TREXANTIRIA RS Male 1:37:50
155 365 ΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ Female 1:56:34
241 327 ΤΡΑΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:32:41
28 326 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ Male 1:29:41
141 322 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:54:20
84 323 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:44:04
121 379 ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ Female 1:50:33
205 320 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΙΟΣ Male 2:10:17
26 317 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM Male 1:29:27
4 315 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Male 1:15:46
203 314 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΠ. Male 2:10:10
79 313 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 1:43:41
95 312 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ Male 1:45:59
148 311 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ AΛΕΞΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 1:55:23
202 308 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Παγωμένα Κοάλα Male 2:10:07
88 307 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Male 1:44:53
76 375 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ THΛΕΜΑΧΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Male 1:43:30
192 305 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 2:07:50
13 303 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:23:08
186 301 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Female 2:04:41
171 300 ΣΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PATRA Male 1:59:29
125 297 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:49
166 296 ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Male 1:57:55

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
89 784 ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ Female 0:28:43
75 782 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:27:42
146 781 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:33:35
140 780 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:33:16
80 779 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:27:51
116 857 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Male 0:31:12
162 778 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:42
154 777 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:34:06
68 776 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ VO2max Exercise Center Female 0:27:31
111 775 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ AIGIALEIA Male 0:30:51
104 773 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Male 0:30:13
142 772 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BASE BOOT CAMP Male 0:33:27
86 771 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:40
156 769 ΦΟΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TOP FORM CITY Female 0:34:16
81 767 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:17
11 766 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΡΑΣΟΣ Male 0:21:55
56 762 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50/50 TEAM Male 0:26:41
119 758 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:38
168 753 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΦΗ BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
93 750 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
129 749 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Male 0:32:12
70 748 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VETERUNNERS Male 0:27:34
69 747 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:27:33
120 746 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ Female 0:31:39
35 745 ΤΖΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:25:20
42 744 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΝΟΠ Female 0:25:53
55 743 ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:26:34
39 742 ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Male 0:25:41
190 741 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΙΓΙΟ Male 0:41:57
144 612 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 0:33:29
62 738 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:13
57 736 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY Male 0:26:51
103 735 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ PATRAS SWIMM SCHOOL Female 0:30:06
112 734 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ BASEBOOTCAMP Female 0:30:51
139 733 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:33:13
178 399 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:37:54
126 382 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:32:07
31 417 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BASE BOOT CAMP Male 0:24:54
122 729 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:31:46
189 730 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΙΓΙΟ Female 0:41:57
74 727 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:27:41
77 726 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ RODIKA BASEBOOTCAMP Female 0:27:45
79 724 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS Male 0:27:50
153 721 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Demokritos running team Female 0:34:05
24 720 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:23:43
28 719 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:24:22
149 718 ΣΑΚΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Female 0:33:43
38 716 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Female 0:25:32
199 715 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ ΣΑΦΑΝΣ Female 1:02:22
48 878 ΡΟΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:26:12

Σελίδες