Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
101 261 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ Male 1:47:29
102 283 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ ΦΛΟΓΑ Female 1:47:30
103 74 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:47:41
104 49 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ Male 1:47:52
105 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:48:09
106 12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:20
107 16 ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:48:32
108 281 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 1:48:49
109 166 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ Male 1:48:59
110 176 ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1:49:22
111 88 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Male 1:49:25
112 100 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASE BOOT CAMP Male 1:49:46
113 170 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:49:48
114 269 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ Male 1:49:48
115 336 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Male 1:50:08
116 376 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 1:50:12
117 249 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Male 1:50:12
118 64 ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Female 1:50:23
119 185 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 1:50:26
120 259 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Male 1:50:31
121 379 ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ Female 1:50:33
122 339 ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ TΡΑΧΙΝΑ Male 1:50:34
123 46 ΒΡΥΝΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:45
124 191 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:50:45
125 297 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:49
126 165 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:50:51
127 349 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΘΕΜΗΣ Male 1:51:03
128 182 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:51:21
129 246 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRIPOLH Male 1:51:30
130 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:51:50
131 343 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 1:51:51
132 9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:51:58
133 347 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:22
134 98 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:36
135 332 ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KYANOYS STAVROS PATRAS AE Male 1:52:59
136 285 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 1:53:04
137 149 ΚΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:53:11
138 58 ΓΚΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:53:21
139 200 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ Female 1:53:33
140 357 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:54:02
141 322 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:54:20
142 328 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TREXANTIRIA RS Male 1:54:24
143 243 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:54:32
144 13 ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:54:41
145 208 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PIRGOS RUN CLUB Male 1:54:41
146 6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:54:59
147 219 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Male 1:54:59
148 311 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ AΛΕΞΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 1:55:23
149 356 ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 1:55:39
150 234 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1:56:00

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
101 682 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Evathlon Male 0:29:56
102 897 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:30:06
103 735 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ PATRAS SWIMM SCHOOL Female 0:30:06
104 773 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Male 0:30:13
105 898 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:30:13
106 560 ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΡΩΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ Female 0:30:15
107 671 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:30:18
108 628 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 0:30:21
109 670 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ Male 0:30:27
110 664 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:30:45
112 734 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ BASEBOOTCAMP Female 0:30:51
111 775 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ AIGIALEIA Male 0:30:51
113 492 ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:30:53
114 800 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Male 0:30:57
115 790 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:10
116 857 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Male 0:31:12
117 523 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ BASE BOOT CAMP Female 0:31:20
118 491 ΔΡΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Male 0:31:37
119 758 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:31:38
120 746 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ Female 0:31:39
121 499 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ BASE BOOTCAMP Male 0:31:45
122 729 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:31:46
123 655 ΚΑΤΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:31:55
124 574 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 0:32:03
125 544 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:05
126 382 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:32:07
127 485 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:32:10
128 484 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ Male 0:32:11
129 749 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Male 0:32:12
130 796 ΛΟΪΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Male 0:32:12
131 710 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:32:13
132 673 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:16
133 578 ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ VETERUNNERS Male 0:32:20
134 503 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Male 0:32:21
135 473 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:24
136 679 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:32:28
137 392 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Female 0:32:45
138 714 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ ΠΑΤΡΑ Female 0:33:08
139 733 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:33:13
140 780 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:33:16
141 618 ΚΟΤΟΥ ΦΛΩΡΑ BASEBOOTCAMP CLUB Female 0:33:17
142 772 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BASE BOOT CAMP Male 0:33:27
143 528 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:27
144 612 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 0:33:29
145 795 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Male 0:33:32
146 781 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:33:35
147 568 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟ Male 0:33:36
148 477 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:42
149 718 ΣΑΚΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Female 0:33:43
150 476 ΖΩΤΑΪ ΛΥΔΑ BASEBOOTCAMP Female 0:33:59

Σελίδες