Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
83 256 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:43:59
156 282 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Male 1:56:39
201 210 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:09:45
146 6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:54:59
183 124 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:03:31
199 238 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:09:39
246 368 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:41:05
188 18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ Male 2:05:21
33 189 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:31:18
107 16 ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:48:32
164 171 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:57:47
175 33 ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:00:06
134 98 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:36
39 69 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:34:17
68 41 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:41:20
141 322 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:54:20
229 59 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΑΙΓΙΟ Female 2:21:50
247 275 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM Female 2:42:00
49 271 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ Female 1:37:14
10 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:21:59
158 273 ΠΥΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:56:50
45 355 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:34:42
70 196 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ Male 1:41:47
111 88 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Male 1:49:25
17 377 ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:26:40
132 9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:51:58
6 248 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Male 1:17:34
64 278 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:40:36
198 277 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" Male 2:09:31
110 176 ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 1:49:22
121 379 ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ Female 1:50:33
140 357 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:54:02
184 146 ΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 2:03:37
114 269 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ Male 1:49:48
97 5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ MANIACS Male 1:46:30
127 349 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΘΕΜΗΣ Male 1:51:03
123 46 ΒΡΥΝΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ο.Ε.Α. Male 1:50:45
187 27 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ RUNZONE Male 2:04:55
154 168 ΛΕΚΚΑ ΖΩΗ Σύλλογος δρομέων υγείας Πάτρας Female 1:56:33
102 283 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ ΦΛΟΓΑ Female 1:47:30
210 352 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ Female 2:14:05
218 101 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 2:15:24
209 344 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM/SCIENCETRAINING.GR Female 2:13:01
31 294 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:31:16
108 281 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 1:48:49
182 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:03:14
186 301 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Female 2:04:41
220 31 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS Female 2:15:34
163 84 ΔΡΑΓΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Marathon club Female 1:57:32
191 354 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 2:07:44

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
41 384 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:25:49
26 391 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL Male 0:23:58
57 736 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY Male 0:26:51
146 781 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:33:35
94 498 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:04
40 636 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:25:45
54 617 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΣ Κιάτου Female 0:26:29
51 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Male 0:26:23
129 749 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Male 0:32:12
182 739 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΖΩΗ Female 0:38:17
140 780 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:33:16
99 692 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Evathlon Female 0:29:48
168 753 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΦΗ BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
16 711 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Male 0:22:43
143 528 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:27
175 513 ΚΑΖΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ Female 0:37:20
199 715 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ ΣΑΦΑΝΣ Female 1:02:22
46 668 ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:08
162 778 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:42
34 663 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ Female 0:25:11
108 628 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 0:30:21
30 651 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:24:51
139 733 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:33:13
106 560 ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΡΩΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ Female 0:30:15
116 857 ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Male 0:31:12
195 400 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:51:41
44 690 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:26:06
113 492 ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:30:53
107 671 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:30:18
7 792 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 0:20:53
126 382 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:32:07
17 694 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ Male 0:22:44
59 556 ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:26:54
124 574 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 0:32:03
103 735 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ PATRAS SWIMM SCHOOL Female 0:30:06
35 745 ΤΖΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:25:20
53 650 ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 0:26:27
157 693 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:23
109 670 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ Male 0:30:27
67 798 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:27:30
14 797 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:22:31
71 678 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:36
56 762 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50/50 TEAM Male 0:26:41
48 878 ΡΟΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:26:12
173 875 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:36:53
76 479 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:27:44
37 540 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:25:24
62 738 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:13
80 779 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:27:51
180 383 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EGIO Male 0:38:05

Σελίδες