Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
201 210 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:09:45
83 256 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:43:59
250 346 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ BASE BOOTCAMP CLUB Female 2:50:34
106 12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:20
223 111 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 2:19:55
166 296 ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Male 1:57:55
54 247 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:38:04
30 361 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS Male 1:30:04
238 93 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Male 2:27:36
100 34 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Male 1:47:25
251 181 GRACEY ΜΑΡΘΑ Female 3:01:57
118 64 ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Female 1:50:23
63 350 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 1:40:16
80 340 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 1:43:43
232 79 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Female 2:23:01
208 145 ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 2:12:53
244 241 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ - Female 2:40:59
157 167 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ TEAM DOLIOS Male 1:56:40
35 337 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:32:17
211 14 ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Male 2:14:37
237 252 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Male 2:27:09
71 218 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ Male 1:42:15
21 28 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 1:28:12
2 212 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Male 1:15:20
206 378 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 2:10:28
8 267 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:19:44
213 62 ΓΚΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:15:00
46 105 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 1:35:56
91 298 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1:45:11
159 236 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Demokritos running team Male 1:56:54
82 289 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:55
26 317 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM Male 1:29:27
87 338 ΤΣΙΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ URSA TEAM Male 1:44:28
56 253 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ Male 1:38:14
13 303 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:23:08
225 214 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:20:39
105 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:48:09
241 327 ΤΡΑΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:32:41
60 342 ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Male 1:39:40
129 246 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TRIPOLH Male 1:51:30
84 323 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:44:04
101 261 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΑ Male 1:47:29
177 180 ΜΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 2:00:53
103 74 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:47:41
222 110 ΚΑΛΟΚΛΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δρομείς κατοχής Οινιάδων Male 2:19:41
212 369 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASEBOOTCAMP Male 2:14:51
135 332 ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KYANOYS STAVROS PATRAS AE Male 1:52:59
152 279 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:56:23
181 45 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 2:03:04
48 290 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BRT-KPN® Male 1:36:13

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
165 488 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ Female 0:34:54
88 515 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 0:28:42
1 472 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:18:54
125 544 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:05
20 656 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:23:25
85 702 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:28:35
167 706 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ VETERUNNERS Male 0:35:40
184 620 ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:39:48
38 716 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Female 0:25:32
174 386 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ BASE BOOTCAMP Female 0:37:06
154 777 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:34:06
151 469 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOP FORM CITY Male 0:34:00
13 646 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Male 0:22:11
75 782 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:27:42
91 876 ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:28:58
50 895 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:26:22
63 621 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:13
127 485 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:32:10
24 720 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:23:43
196 697 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
197 696 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
23 418 ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:23:29
156 769 ΦΟΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TOP FORM CITY Female 0:34:16
84 639 ΜΑΡΝΕΛΗ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 0:28:34
188 486 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:41:13
185 688 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ BASEBOOTCAMP Female 0:40:04
183 648 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - Male 0:38:42
98 614 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ Male 0:29:37
15 526 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Male 0:22:37
161 877 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 0:34:42
81 767 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:28:17
89 784 ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ Female 0:28:43
142 772 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BASE BOOT CAMP Male 0:33:27
60 713 ΓΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ Male 0:27:01
95 642 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ARTA Male 0:29:22
92 564 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Σ.Π.Ε. Male 0:29:02
198 759 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Male 0:59:03
141 618 ΚΟΤΟΥ ΦΛΩΡΑ BASEBOOTCAMP CLUB Female 0:33:17
149 718 ΣΑΚΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Female 0:33:43
138 714 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ ΠΑΤΡΑ Female 0:33:08
181 432 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΗΣ EGIO Male 0:38:14
145 795 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Male 0:33:32
10 689 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Male 0:21:52
194 674 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:51:41
65 467 ΒΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 0:27:21
66 788 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:27:29
171 641 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ BASE BOOT CAMP Female 0:36:06
79 724 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS Male 0:27:50
27 791 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Male 0:24:01

Σελίδες