Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
39 37 1 3123 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M55 OXFORD COMPANY TEAM 1963 Άνδρας 02:06:55 02:07:15
7 1 1 3001 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F - 1991 Γυναίκα 01:54:27 01:54:27
8 2 1 3002 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F35 - 1982 Γυναίκα 01:56:09 01:56:09
74 3 1 4537 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1976 Γυναίκα 02:11:51 02:11:52
10 8 1 3683 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ M50 DROMEA RACING 1966 Άνδρας 01:56:33 01:56:37
553 52 1 4627 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ F60 - 1959 Γυναίκα 02:46:57 02:47:57
1 1 1 3004 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1997 Άνδρας 01:44:00 01:44:00
243 11 1 3484 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F45 Infinite Loop 1972 Γυναίκα 02:28:12 02:28:38
1085 153 1 4166 ΤΣΟΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F65+ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1954 Γυναίκα 03:29:04 03:29:35
534 484 1 3160 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M65+ ΓΡΕΒΕΝΑ 1954 Άνδρας 02:45:22 02:46:40
13 11 1 4228 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M45 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1974 Άνδρας 01:58:23 01:58:23
754 83 1 4205 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F55 ΕΥ-ΖΗΝ 1964 Γυναίκα 02:58:20 02:58:59
4 4 1 3003 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M35 STOIKOS RUNNING TEAM 1982 Άνδρας 01:49:52 01:49:53
88 85 1 3678 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M60 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 1957 Άνδρας 02:13:12 02:13:14
277 15 1 4107 ΝΤΟΥΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F50 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1968 Γυναίκα 02:30:27 02:30:29
6 6 1 4237 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40 RAFINARUNNERS 1978 Άνδρας 01:52:24 01:52:24
945 122 2 4158 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F60 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1958 Γυναίκα 03:13:18 03:13:52
144 5 2 3303 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ F40 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1976 Γυναίκα 02:20:21 02:20:42
790 88 2 3755 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΙΝΑ F55 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1964 Γυναίκα 02:59:55 03:00:26
19 17 2 3005 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΟΑΝΝΗΣ M40 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Άνδρας 02:00:34 02:00:35
291 16 2 4026 SARISOY ΕΜΙΝΕ F50 RODOPIRUNNERS 1969 Γυναίκα 02:29:55 02:31:12
9 7 2 3442 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M35 ΣΔΟΕ 1983 Άνδρας 01:56:06 01:56:09
103 100 2 4035 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M60 xanthi runners 1958 Άνδρας 02:15:18 02:15:24
136 4 2 3713 ΤΣΙΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F - 1998 Γυναίκα 02:20:11 02:20:20
12 10 2 3693 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M50 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΟΙΠΟΔΕΣ NEXT LEVEL 1969 Άνδρας 01:58:00 01:58:00
149 6 2 4229 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F35 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1984 Γυναίκα 02:21:15 02:21:16
2 2 2 3530 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Fifth Element Running Team 1987 Άνδρας 01:46:54 01:46:54
14 12 2 3124 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M45 OXFORD COMPANY TEAM 1972 Άνδρας 01:58:23 01:58:31
255 14 2 3518 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F45 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1974 Γυναίκα 02:29:03 02:29:20
80 77 2 4147 ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M55 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1962 Άνδρας 02:11:35 02:12:35
570 513 2 4374 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M65+ - 1953 Άνδρας 02:48:41 02:48:59
352 20 3 4630 ΚΩΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F45 - 1971 Γυναίκα 02:34:37 02:34:55
20 18 3 3756 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M45 Krommidas coaching 1973 Άνδρας 02:01:13 02:01:15
11 9 3 4060 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M35 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1982 Άνδρας 01:57:03 01:57:07
178 10 3 3009 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ F40 MakridisRunningTeam 1979 Γυναίκα 02:23:34 02:23:45
961 128 3 3214 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F60 - 1957 Γυναίκα 03:14:45 03:15:25
107 104 3 4128 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M55 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1964 Άνδρας 02:15:05 02:15:42
806 92 3 3331 ΔΙΡΕΚΗ ΖΗΣΟΥΛΑ F55 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ...ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 1962 Γυναίκα 03:00:52 03:01:20
524 49 3 3183 ΖΕΛΕΣΙΑΔΟΥ ΕΦΗ F50 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1968 Γυναίκα 02:45:48 02:46:24
3 3 3 3128 ΓΚΙΝΗΣ ΑΙΝΕΙΑΣ M Α.Γ.Σ.Ι ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-TSIGOULIS TEAM 1996 Άνδρας 01:48:47 01:48:47
358 21 3 3631 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1984 Γυναίκα 02:35:15 02:35:17
130 127 3 4129 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M60 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1959 Άνδρας 02:19:51 02:19:56
15 13 3 3127 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ M50 OXFORD COMPANY TEAM 1969 Άνδρας 01:59:07 01:59:09
26 24 3 4355 SYMEONIDIS SYMEON M40 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1976 Άνδρας 02:02:02 02:02:05
589 531 3 4619 ΡΙΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M65+ - 1950 Άνδρας 02:49:42 02:49:48
154 7 3 4522 ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΡΙΑ F Toulas Runners 1989 Γυναίκα 02:21:09 02:21:33
18 16 4 3635 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M35 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1982 Άνδρας 02:00:24 02:00:26
529 50 4 3240 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F50 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM 1968 Γυναίκα 02:46:23 02:46:33
157 8 4 4150 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1988 Γυναίκα 02:21:44 02:21:45
249 12 4 4186 ΝΤΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F40 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1976 Γυναίκα 02:28:43 02:28:57

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
18 18 1 1204 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1969 Άνδρας 00:38:48 00:38:50
341 59 1 1055 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 1952 Γυναίκα 01:00:38 01:00:43
19 1 1 1561 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 Γυναίκα 00:39:09 00:39:09
324 55 1 1020 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Γυναίκα 00:59:13 00:59:17
365 67 1 1179 ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 2005 Γυναίκα 01:01:52 01:01:55
43 3 1 1432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ 1978 Γυναίκα 00:43:06 00:43:09
1 1 1 1489 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Άνδρας 00:31:31 00:31:31
2 2 1 1119 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:33:29 00:33:29
66 6 1 1446 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 Γυναίκα 00:47:16 00:47:16
45 42 1 1496 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Άνδρας 00:43:12 00:43:43
161 143 1 4432 ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΚΗΣ 2019 Άνδρας 00:51:47 00:51:56
67 61 1 1427 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1959 Άνδρας 00:47:00 00:47:18
4 4 1 1522 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 Άνδρας 00:34:24 00:34:25
362 65 2 1046 MOYTSA RAIMODA 1958 Γυναίκα 01:01:21 01:01:47
9 9 2 1067 ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:36:46 00:36:46
105 13 2 1456 ΠΡΟΚΟΠΗ ΡΟΥΛΑ 1971 Γυναίκα 00:49:09 00:49:26
242 207 2 1030 ΔΑΓΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΗΛΙΑΣ 2019 Άνδρας 00:54:51 00:55:14
22 21 2 1096 ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 Άνδρας 00:39:44 00:39:47
150 133 2 1087 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Άνδρας 00:51:07 00:51:28
35 2 2 1485 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1980 Γυναίκα 00:42:21 00:42:24
3 3 2 1248 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 Άνδρας 00:34:14 00:34:14
78 8 2 1285 ΚΑΖΟΥΚΑ ΤΖΕΝΗ 1966 Γυναίκα 00:47:56 00:47:56
46 43 2 1305 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Άνδρας 00:44:49 00:44:51
68 62 2 1366 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1959 Άνδρας 00:47:18 00:47:19
487 124 2 1543 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2002 Γυναίκα 01:13:27 01:13:30
29 28 3 1013 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Άνδρας 00:41:27 00:41:30
405 324 3 1108 ΦΟΥΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2019 Άνδρας 01:04:18 01:04:49
72 66 3 1064 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1950 Άνδρας 00:47:41 00:47:43
54 4 3 1240 ΓΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 1988 Γυναίκα 00:45:35 00:45:37
149 17 3 1166 ΒΟΤΣΙΟΥ ΦΕΝΙΑ 1977 Γυναίκα 00:50:53 00:51:24
169 149 3 1176 ΔΕΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Άνδρας 00:52:20 00:52:23
389 75 3 1398 ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1953 Γυναίκα 01:02:59 01:03:32
15 15 3 1261 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Άνδρας 00:38:17 00:38:18
5 5 3 1444 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 Άνδρας 00:35:11 00:35:11
70 64 3 1499 ΤΖΙΑΣΙΟΣ ΚΙΜΩΝ 2003 Άνδρας 00:47:26 00:47:30
143 16 3 1430 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 1969 Γυναίκα 00:51:09 00:51:12
82 73 4 1226 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1959 Άνδρας 00:48:04 00:48:09
175 155 4 1269 ΖΗΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2004 Άνδρας 00:52:39 00:52:44
167 20 4 1453 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1977 Γυναίκα 00:52:14 00:52:18
492 127 4 1156 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1957 Γυναίκα 01:15:01 01:15:05
65 5 4 1066 ΜΠΟΥΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 Γυναίκα 00:47:16 00:47:16
36 34 4 1088 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 Άνδρας 00:42:36 00:42:38
266 43 4 1157 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1968 Γυναίκα 00:56:03 00:56:14
6 6 4 1097 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1982 Άνδρας 00:35:59 00:35:59
17 17 4 1080 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:38:37 00:38:39
39 37 5 1528 ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Άνδρας 00:42:13 00:42:45
7 7 5 1092 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 Άνδρας 00:36:16 00:36:16
312 51 5 1335 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΤΣΕΛΣΗ 1969 Γυναίκα 00:58:19 00:58:55
20 19 5 1081 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1971 Άνδρας 00:39:14 00:39:14
187 23 5 1487 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1973 Γυναίκα 00:53:06 00:53:10

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
7 7 1 5176 ΚΟΖΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2003 Άνδρας 00:17:38 00:17:38
50 5 1 5175 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2004 Γυναίκα 00:20:50 00:20:52
8 1 1 5889 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ Α.Σ. ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 2005 Γυναίκα 00:17:45 00:17:45
395 99 1 5959 ΣΚΕΥΗ ΑΝΘΟΥΛΑ - 1956 Γυναίκα 00:29:50 00:29:52
9 8 1 5042 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ BWIN Running Team 1976 Άνδρας 00:17:51 00:17:54
20 2 1 5466 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - 1990 Γυναίκα 00:18:51 00:18:54
11 10 1 5056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:15 00:18:15
1 1 1 5177 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2001 Άνδρας 00:16:11 00:16:11
284 54 1 5036 ΤΣΑΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Vikos Running Team 1965 Γυναίκα 00:27:21 00:27:27
222 182 1 5746 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Lepanto runners 2009 Άνδρας 00:24:45 00:26:14
78 70 1 6035 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΕΣ - 1958 Άνδρας 00:22:13 00:22:19
14 13 1 5819 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 2006 Άνδρας 00:18:25 00:18:30
69 7 1 5639 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γυναίκα 00:21:47 00:21:51
666 225 2 5116 ΤΣΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1951 Γυναίκα 00:36:43 00:36:46
10 9 2 6007 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Άνδρας 00:18:08 00:18:09
241 43 2 5916 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2010 Γυναίκα 00:26:44 00:26:48
83 9 2 5838 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - 1978 Γυναίκα 00:22:29 00:22:32
21 19 2 5604 ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 2005 Άνδρας 00:18:55 00:18:57
94 81 2 5502 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1955 Άνδρας 00:22:48 00:22:50
64 6 2 5548 ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γυναίκα 00:21:38 00:21:38
2 2 2 5497 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ RESCUE FLIES 1999 Άνδρας 00:16:40 00:16:40
316 66 2 6070 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΤΣΙΟΥ Interamerican Running Team 1966 Γυναίκα 00:26:58 00:28:06
77 8 2 5178 ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2004 Γυναίκα 00:22:17 00:22:19
16 15 2 6036 ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣΙ 2003 Άνδρας 00:18:43 00:18:45
38 3 2 5765 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Δίας Ολυμπιακού χωριού 2007 Γυναίκα 00:20:18 00:20:21
17 16 2 5054 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:44 00:18:45
18 17 3 5185 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2003 Άνδρας 00:18:49 00:18:52
341 267 3 5854 ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ - 2009 Άνδρας 00:27:03 00:28:32
41 38 3 5503 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 2006 Άνδρας 00:20:30 00:20:32
396 100 3 5937 ΜΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:29:52 00:29:52
166 140 3 6026 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΠΕΛΗΣ - 1957 Άνδρας 00:24:42 00:24:55
43 4 3 6038 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ - 2005 Γυναίκα 00:20:33 00:20:33
22 20 3 5858 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1978 Άνδρας 00:18:57 00:19:00
3 3 3 5640 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Bootcamp 1992 Άνδρας 00:16:42 00:16:45
692 238 3 5799 ΣΟΥΑΝΜΠΕΡΓΚ ΜΑΡΑΓΚΑΡΕΤ-ΑΛΙΣΟΝ - 1952 Γυναίκα 00:38:22 00:38:28
26 24 3 5785 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Άνδρας 00:19:17 00:19:17
163 25 3 6069 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΣΜΑ Interamerican Running Team 2003 Γυναίκα 00:23:49 00:24:54
89 11 3 5614 ΚΟΤΖΑΜΟΡΑΤΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ENERGYM 1984 Γυναίκα 00:22:38 00:22:41
90 12 3 5194 ΚΑΡΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΩΣΙΣ 1977 Γυναίκα 00:22:35 00:22:42
19 18 4 5755 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2002 Άνδρας 00:18:52 00:18:54
30 28 4 5121 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1963 Άνδρας 00:19:39 00:19:42
114 14 4 5872 ΦΑΦΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ URSA TEAM 1980 Γυναίκα 00:23:31 00:23:34
84 10 4 6039 ΤΑΤΙΑΝΑ ΛΑΜΜΑ - 2006 Γυναίκα 00:22:32 00:22:33
428 315 4 5297 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2008 Άνδρας 00:30:34 00:30:41
180 150 4 5710 ΝΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ CAPTAIN S GROUP 1955 Άνδρας 00:25:03 00:25:15
24 22 4 5567 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS 1976 Άνδρας 00:18:56 00:19:07
57 52 4 5359 Τόλης Δημήτριος Arsakeio Running Team 2005 Άνδρας 00:21:16 00:21:24
4 4 4 5637 ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε. Κ. Α. Δωδώνη Ιωαννίνων 2001 Άνδρας 00:16:57 00:16:59
204 34 4 5566 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 2004 Γυναίκα 00:25:44 00:25:50
412 108 4 5119 ΨΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΙ 1966 Γυναίκα 00:30:07 00:30:16

Σελίδες