Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 3004 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1997 Άνδρας 01:44:00 01:44:00
7 1 1 3001 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F - 1991 Γυναίκα 01:54:27 01:54:27
2 2 2 3530 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Fifth Element Running Team 1987 Άνδρας 01:46:54 01:46:54
8 2 1 3002 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F35 - 1982 Γυναίκα 01:56:09 01:56:09
3 3 3 3128 ΓΚΙΝΗΣ ΑΙΝΕΙΑΣ M Α.Γ.Σ.Ι ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-TSIGOULIS TEAM 1996 Άνδρας 01:48:47 01:48:47
74 3 1 4537 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1976 Γυναίκα 02:11:51 02:11:52
136 4 2 3713 ΤΣΙΑΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F - 1998 Γυναίκα 02:20:11 02:20:20
4 4 1 3003 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M35 STOIKOS RUNNING TEAM 1982 Άνδρας 01:49:52 01:49:53
5 5 4 3559 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ M FIFTH ELEMENT / ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1994 Άνδρας 01:50:34 01:50:34
144 5 2 3303 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ F40 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1976 Γυναίκα 02:20:21 02:20:42
149 6 2 4229 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F35 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1984 Γυναίκα 02:21:15 02:21:16
6 6 1 4237 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40 RAFINARUNNERS 1978 Άνδρας 01:52:24 01:52:24
154 7 3 4522 ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΡΙΑ F Toulas Runners 1989 Γυναίκα 02:21:09 02:21:33
9 7 2 3442 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M35 ΣΔΟΕ 1983 Άνδρας 01:56:06 01:56:09
157 8 4 4150 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1988 Γυναίκα 02:21:44 02:21:45
10 8 1 3683 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ M50 DROMEA RACING 1966 Άνδρας 01:56:33 01:56:37
171 9 5 3599 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΛΟΥΙΖΑ F Toulas Runners 1996 Γυναίκα 02:22:37 02:23:01
11 9 3 4060 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M35 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1982 Άνδρας 01:57:03 01:57:07
12 10 2 3693 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M50 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΟΙΠΟΔΕΣ NEXT LEVEL 1969 Άνδρας 01:58:00 01:58:00
178 10 3 3009 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ F40 MakridisRunningTeam 1979 Γυναίκα 02:23:34 02:23:45
13 11 1 4228 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M45 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1974 Άνδρας 01:58:23 01:58:23
243 11 1 3484 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F45 Infinite Loop 1972 Γυναίκα 02:28:12 02:28:38
14 12 2 3124 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M45 OXFORD COMPANY TEAM 1972 Άνδρας 01:58:23 01:58:31
249 12 4 4186 ΝΤΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F40 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1976 Γυναίκα 02:28:43 02:28:57
15 13 3 3127 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ M50 OXFORD COMPANY TEAM 1969 Άνδρας 01:59:07 01:59:09
251 13 5 4119 ΤΖΗΜΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F40 - 1977 Γυναίκα 02:28:37 02:29:10
255 14 2 3518 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F45 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1974 Γυναίκα 02:29:03 02:29:20
16 14 5 3354 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M HAF 1997 Άνδρας 01:59:30 01:59:32
277 15 1 4107 ΝΤΟΥΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F50 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1968 Γυναίκα 02:30:27 02:30:29
17 15 6 3350 ΖΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 2Α. ΜΑΛ 1985 Άνδρας 01:59:56 02:00:15
291 16 2 4026 SARISOY ΕΜΙΝΕ F50 RODOPIRUNNERS 1969 Γυναίκα 02:29:55 02:31:12
18 16 4 3635 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M35 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1982 Άνδρας 02:00:24 02:00:26
19 17 2 3005 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΟΑΝΝΗΣ M40 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Άνδρας 02:00:34 02:00:35
294 17 6 3326 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F - 1995 Γυναίκα 02:31:09 02:31:15
310 18 6 3656 ΣΙΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F40 DROSOHORI 1978 Γυναίκα 02:32:09 02:32:12
20 18 3 3756 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M45 Krommidas coaching 1973 Άνδρας 02:01:13 02:01:15
311 19 7 4013 ΚΑΡΑΧΑΡΙΣΗ ΒΑΣΩ F40 MakridisRunningTeam 1979 Γυναίκα 02:32:10 02:32:14
21 19 4 4225 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45 STOIKOS RUNNING TEAM 1973 Άνδρας 02:01:18 02:01:20
352 20 3 4630 ΚΩΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F45 - 1971 Γυναίκα 02:34:37 02:34:55
22 20 4 3770 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Άνδρας 02:01:21 02:01:22
23 21 7 4037 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M xanthi runners 1988 Άνδρας 02:01:27 02:01:32
358 21 3 3631 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1984 Γυναίκα 02:35:15 02:35:17
24 22 5 4148 ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M35 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1981 Άνδρας 02:01:54 02:01:56
369 22 8 3011 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F40 RODOPIRUNNERS 1978 Γυναίκα 02:35:02 02:35:36
25 23 6 4139 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M35 - 1981 Άνδρας 02:01:53 02:01:56
371 23 9 4016 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F40 MakridisRunningTeam 1977 Γυναίκα 02:35:32 02:35:37
26 24 3 4355 SYMEONIDIS SYMEON M40 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1976 Άνδρας 02:02:02 02:02:05
378 24 10 3094 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ F40 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1976 Γυναίκα 02:36:12 02:36:19
27 25 4 3637 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M40 - 1975 Άνδρας 02:01:56 02:02:07
381 25 4 4314 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F45 - 1970 Γυναίκα 02:36:02 02:36:25

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 1489 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Άνδρας 00:31:31 00:31:31
19 1 1 1561 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 Γυναίκα 00:39:09 00:39:09
2 2 1 1119 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:33:29 00:33:29
35 2 2 1485 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1980 Γυναίκα 00:42:21 00:42:24
3 3 2 1248 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 Άνδρας 00:34:14 00:34:14
43 3 1 1432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ 1978 Γυναίκα 00:43:06 00:43:09
4 4 1 1522 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 Άνδρας 00:34:24 00:34:25
54 4 3 1240 ΓΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 1988 Γυναίκα 00:45:35 00:45:37
65 5 4 1066 ΜΠΟΥΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 Γυναίκα 00:47:16 00:47:16
5 5 3 1444 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 Άνδρας 00:35:11 00:35:11
66 6 1 1446 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 Γυναίκα 00:47:16 00:47:16
6 6 4 1097 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1982 Άνδρας 00:35:59 00:35:59
7 7 5 1092 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 Άνδρας 00:36:16 00:36:16
75 7 5 1595 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1990 Γυναίκα 00:47:28 00:47:47
78 8 2 1285 ΚΑΖΟΥΚΑ ΤΖΕΝΗ 1966 Γυναίκα 00:47:56 00:47:56
8 8 6 6040 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1983 Άνδρας 00:36:41 00:36:41
79 9 6 1206 ΒΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 Γυναίκα 00:47:56 00:47:57
9 9 2 1067 ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:36:46 00:36:46
85 10 7 1350 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1982 Γυναίκα 00:48:15 00:48:19
10 10 7 1384 ΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 Άνδρας 00:36:49 00:36:49
93 11 8 1578 ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 Γυναίκα 00:48:49 00:49:02
11 11 8 1303 ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 Άνδρας 00:36:59 00:36:59
12 12 9 1118 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ 1991 Άνδρας 00:37:06 00:37:06
98 12 9 1190 STAFUKA SUELA 1989 Γυναίκα 00:48:06 00:49:15
105 13 2 1456 ΠΡΟΚΟΠΗ ΡΟΥΛΑ 1971 Γυναίκα 00:49:09 00:49:26
13 13 10 1223 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 1986 Άνδρας 00:37:57 00:37:57
14 14 11 4410 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983 Άνδρας 00:38:10 00:38:10
129 14 10 1189 MANÇAJ ELIRË 1991 Γυναίκα 00:50:35 00:50:39
136 15 11 1250 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1987 Γυναίκα 00:50:51 00:51:04
15 15 3 1261 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Άνδρας 00:38:17 00:38:18
16 16 12 1023 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Άνδρας 00:38:16 00:38:19
143 16 3 1430 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 1969 Γυναίκα 00:51:09 00:51:12
149 17 3 1166 ΒΟΤΣΙΟΥ ΦΕΝΙΑ 1977 Γυναίκα 00:50:53 00:51:24
17 17 4 1080 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:38:37 00:38:39
151 18 12 1266 ΖΕΡΒΑ ΧΑΡΑ 1984 Γυναίκα 00:51:07 00:51:30
18 18 1 1204 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1969 Άνδρας 00:38:48 00:38:50
162 19 13 1213 ΒΟΝΟΡΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 1998 Γυναίκα 00:51:22 00:51:57
20 19 5 1081 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1971 Άνδρας 00:39:14 00:39:14
167 20 4 1453 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1977 Γυναίκα 00:52:14 00:52:18
21 20 6 1569 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 Άνδρας 00:39:34 00:39:35
178 21 14 1008 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1989 Γυναίκα 00:52:37 00:52:51
22 21 2 1096 ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 Άνδρας 00:39:44 00:39:47
23 22 7 3569 ΝΤΟΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1977 Άνδρας 00:39:48 00:39:48
184 22 15 1173 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΟΥΛΑ 1988 Γυναίκα 00:52:57 00:53:04
24 23 13 1017 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Άνδρας 00:39:53 00:39:56
187 23 5 1487 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1973 Γυναίκα 00:53:06 00:53:10
25 24 14 1246 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 1990 Άνδρας 00:39:56 00:39:57
190 24 6 1573 ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Γυναίκα 00:53:03 00:53:13
196 25 7 1039 ΠΟΡΝΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1978 Γυναίκα 00:53:11 00:53:22
26 25 15 1355 ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Άνδρας 00:40:37 00:40:39

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 5177 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2001 Άνδρας 00:16:11 00:16:11
8 1 1 5889 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ Α.Σ. ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 2005 Γυναίκα 00:17:45 00:17:45
2 2 2 5497 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ RESCUE FLIES 1999 Άνδρας 00:16:40 00:16:40
20 2 1 5466 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - 1990 Γυναίκα 00:18:51 00:18:54
3 3 3 5640 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Bootcamp 1992 Άνδρας 00:16:42 00:16:45
38 3 2 5765 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Δίας Ολυμπιακού χωριού 2007 Γυναίκα 00:20:18 00:20:21
4 4 4 5637 ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε. Κ. Α. Δωδώνη Ιωαννίνων 2001 Άνδρας 00:16:57 00:16:59
43 4 3 6038 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ - 2005 Γυναίκα 00:20:33 00:20:33
5 5 5 5599 ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TEAM ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 1984 Άνδρας 00:17:06 00:17:06
50 5 1 5175 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2004 Γυναίκα 00:20:50 00:20:52
6 6 6 5539 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Ν.Ο.Ι / TOP FORM CITY 1988 Άνδρας 00:17:09 00:17:11
64 6 2 5548 ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γυναίκα 00:21:38 00:21:38
69 7 1 5639 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γυναίκα 00:21:47 00:21:51
7 7 1 5176 ΚΟΖΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2003 Άνδρας 00:17:38 00:17:38
77 8 2 5178 ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2004 Γυναίκα 00:22:17 00:22:19
9 8 1 5042 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ BWIN Running Team 1976 Άνδρας 00:17:51 00:17:54
83 9 2 5838 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - 1978 Γυναίκα 00:22:29 00:22:32
10 9 2 6007 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Άνδρας 00:18:08 00:18:09
84 10 4 6039 ΤΑΤΙΑΝΑ ΛΑΜΜΑ - 2006 Γυναίκα 00:22:32 00:22:33
11 10 1 5056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:15 00:18:15
12 11 7 5895 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1980 Άνδρας 00:18:19 00:18:21
89 11 3 5614 ΚΟΤΖΑΜΟΡΑΤΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ENERGYM 1984 Γυναίκα 00:22:38 00:22:41
13 12 8 5732 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1995 Άνδρας 00:18:24 00:18:26
90 12 3 5194 ΚΑΡΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΩΣΙΣ 1977 Γυναίκα 00:22:35 00:22:42
14 13 1 5819 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 2006 Άνδρας 00:18:25 00:18:30
92 13 5 5982 ΜΑΡΙΑ ΡΙΝΗ - 2006 Γυναίκα 00:22:38 00:22:43
15 14 9 5123 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1986 Άνδρας 00:18:33 00:18:34
114 14 4 5872 ΦΑΦΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ URSA TEAM 1980 Γυναίκα 00:23:31 00:23:34
16 15 2 6036 ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣΙ 2003 Άνδρας 00:18:43 00:18:45
122 15 4 5811 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙ - 1972 Γυναίκα 00:23:43 00:23:51
126 16 6 5307 Ντάτσης Αθανάσιος Arsakeio Running Team 2005 Γυναίκα 00:23:47 00:23:56
17 16 2 5054 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:44 00:18:45
128 17 5 5051 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ BWIN Running Team 1979 Γυναίκα 00:23:58 00:24:01
18 17 3 5185 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2003 Άνδρας 00:18:49 00:18:52
19 18 4 5755 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2002 Άνδρας 00:18:52 00:18:54
134 18 6 5248 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΧΡΥΣΑ EPIRUS SPORT 1977 Γυναίκα 00:24:12 00:24:14
136 19 5 5506 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Γυναίκα 00:24:11 00:24:18
21 19 2 5604 ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 2005 Άνδρας 00:18:55 00:18:57
137 20 6 5685 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1988 Γυναίκα 00:23:18 00:24:21
22 20 3 5858 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1978 Άνδρας 00:18:57 00:19:00
23 21 10 5216 SADAT BASIR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2001 Άνδρας 00:18:32 00:19:04
140 21 7 5346 Παπαδοπούλου Σταυρούλα Arsakeio Running Team 2007 Γυναίκα 00:24:20 00:24:29
24 22 4 5567 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS 1976 Άνδρας 00:18:56 00:19:07
144 22 7 5860 ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1998 Γυναίκα 00:23:25 00:24:34
25 23 5 5654 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΘΑΝΟΣ ΚGS 1973 Άνδρας 00:19:04 00:19:08
145 23 8 5915 ΓΚΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1996 Γυναίκα 00:24:29 00:24:36
26 24 3 5785 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Άνδρας 00:19:17 00:19:17
153 24 9 5650 ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1993 Γυναίκα 00:24:36 00:24:48
27 25 6 5518 ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ - 1977 Άνδρας 00:19:21 00:19:26
163 25 3 6069 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΣΜΑ Interamerican Running Team 2003 Γυναίκα 00:23:49 00:24:54

Σελίδες