Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
390 26 7 3729 ΦΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F Marathon club 1985 Γυναίκα 02:36:40 02:36:44
28 26 8 4007 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M MakridisRunningTeam 1996 Άνδρας 02:02:17 02:02:19
391 27 8 3256 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1992 Γυναίκα 02:36:44 02:36:47
29 27 5 3097 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M45 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Άνδρας 02:03:06 02:03:06
396 28 5 3136 ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F45 Polias Runners 1971 Γυναίκα 02:36:20 02:36:55
30 28 7 4486 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ M35 παο 1980 Άνδρας 02:03:09 02:03:09
31 29 5 4091 ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1977 Άνδρας 02:03:53 02:03:56
398 29 6 3357 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1974 Γυναίκα 02:36:33 02:37:12
32 30 5 3310 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M50 - 1969 Άνδρας 02:04:00 02:04:02
402 30 7 3230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F45 3P/SKY WOMEN RUNNING TEAM 1973 Γυναίκα 02:36:26 02:37:20
33 31 6 3043 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M45 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1970 Άνδρας 02:05:00 02:05:00
404 31 9 4417 ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F - 1993 Γυναίκα 02:37:10 02:37:26
34 32 7 3327 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M45 ΣΔΙ 1973 Άνδρας 02:05:06 02:05:08
409 32 4 3036 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F35 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1981 Γυναίκα 02:37:14 02:37:48
420 33 10 4010 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F MakridisRunningTeam 1987 Γυναίκα 02:38:24 02:38:30
35 33 8 3118 ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1984 Άνδρας 02:05:00 02:05:21
36 34 6 4223 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40 STOIKOS RUNNING TEAM 1979 Άνδρας 02:05:40 02:05:40
425 34 11 3696 ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ F40 Toulas Runners 1978 Γυναίκα 02:38:06 02:38:42
37 35 9 3180 ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1985 Άνδρας 02:05:55 02:05:57
428 35 12 4043 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F40 xanthi runners 1979 Γυναίκα 02:38:03 02:38:59
433 36 8 3059 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ F45 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1973 Γυναίκα 02:39:15 02:39:17
38 36 10 4487 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M CORFU PANTOKRATOR TEAM 1987 Άνδρας 02:06:58 02:07:01
434 37 13 4240 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F40 RAFINARUNNERS 1978 Γυναίκα 02:38:01 02:39:25
39 37 1 3123 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M55 OXFORD COMPANY TEAM 1963 Άνδρας 02:06:55 02:07:15
444 38 9 3289 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ F45 - 1971 Γυναίκα 02:39:02 02:39:55
40 38 7 4101 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M40 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1979 Άνδρας 02:07:10 02:07:18
445 39 14 3093 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ F40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1975 Γυναίκα 02:39:50 02:40:00
41 39 8 3365 ΙΣΣΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M40 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1976 Άνδρας 02:07:29 02:07:36
42 40 8 3111 ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M45 Lepanto 1973 Άνδρας 02:07:40 02:07:45
453 40 10 3095 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ F45 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Γυναίκα 02:40:33 02:40:38
43 41 9 4479 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M40 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1979 Άνδρας 02:07:47 02:07:51
465 41 15 4159 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F40 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1978 Γυναίκα 02:41:52 02:42:05
44 42 9 4066 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M45 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1971 Άνδρας 02:07:47 02:07:57
482 42 5 3316 ΔΕΡΕΚΑ ΜΑΡΙΝΑ F35 - 1981 Γυναίκα 02:42:54 02:43:16
45 43 9 3362 ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M35 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1982 Άνδρας 02:07:48 02:08:07
495 43 6 3063 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ F35 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1980 Γυναίκα 02:42:52 02:43:43
506 44 11 4298 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ F45 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1972 Γυναίκα 02:44:44 02:44:48
46 44 11 3121 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M OXFORD COMPANY TEAM 1990 Άνδρας 02:07:49 02:08:07
47 45 10 3119 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1983 Άνδρας 02:08:11 02:08:12
509 45 11 3522 ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F SCIENCETRAINING 1987 Γυναίκα 02:43:41 02:44:57
48 46 12 3571 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Great 1985 Άνδρας 02:08:21 02:08:21
512 46 12 4169 ΖΙΩΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1971 Γυναίκα 02:44:03 02:45:15
49 47 6 4089 ΓΚΟΜΠΕΛ ΣΥΛΒΑΝ M50 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1968 Άνδρας 02:08:07 02:08:28
520 47 13 3417 ΚΟΚΟΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F45 - 1974 Γυναίκα 02:45:11 02:46:14
50 48 10 3682 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40 - 1978 Άνδρας 02:08:36 02:08:41
521 48 16 3234 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F40 smart training 1978 Γυναίκα 02:45:31 02:46:15
524 49 3 3183 ΖΕΛΕΣΙΑΔΟΥ ΕΦΗ F50 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1968 Γυναίκα 02:45:48 02:46:24
51 49 10 3042 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M45 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1971 Άνδρας 02:08:45 02:08:47
529 50 4 3240 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F50 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM 1968 Γυναίκα 02:46:23 02:46:33
52 50 13 4472 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M DEREKAS ENDURANCE COACHING-FIFTH ELEMENT 2001 Άνδρας 02:09:23 02:09:23

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
27 26 8 1324 ΚΥΡΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Άνδρας 00:41:00 00:41:02
198 26 8 1385 ΜΠΙΛΗ ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 Γυναίκα 00:53:13 00:53:27
209 27 9 1492 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΖΗΝΑ 1973 Γυναίκα 00:53:36 00:53:44
28 27 9 1086 ΚΕΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Άνδρας 00:41:19 00:41:21
215 28 16 1391 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ 1980 Γυναίκα 00:53:55 00:54:03
29 28 3 1013 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Άνδρας 00:41:27 00:41:30
30 29 16 1319 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1985 Άνδρας 00:41:42 00:41:44
219 29 17 1584 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1984 Γυναίκα 00:54:05 00:54:09
31 30 10 1041 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 Άνδρας 00:41:32 00:41:45
229 30 18 1109 ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1983 Γυναίκα 00:54:31 00:54:50
32 31 11 1362 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Άνδρας 00:41:48 00:41:50
233 31 19 1295 ΚΑΡΑΝΤΙΑ ΑΛΙΚΗ 1994 Γυναίκα 00:54:34 00:54:57
33 32 17 1247 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Άνδρας 00:42:09 00:42:13
235 32 20 1539 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1990 Γυναίκα 00:54:58 00:55:00
34 33 18 1193 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 Άνδρας 00:42:21 00:42:23
238 33 21 1153 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1983 Γυναίκα 00:54:41 00:55:07
36 34 4 1088 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 Άνδρας 00:42:36 00:42:38
239 34 10 1381 ΜΠΑΧΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1978 Γυναίκα 00:54:44 00:55:08
37 35 19 1460 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Άνδρας 00:42:40 00:42:40
240 35 22 1024 ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1986 Γυναίκα 00:54:49 00:55:08
38 36 20 1122 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Άνδρας 00:42:20 00:42:42
248 36 23 1130 ΤΣΩΝΗ ΕΛΛΗ 1997 Γυναίκα 00:54:56 00:55:21
39 37 5 1528 ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Άνδρας 00:42:13 00:42:45
250 37 11 1258 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΤΑ 1973 Γυναίκα 00:54:48 00:55:27
252 38 24 1125 ΞΕΡΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 1996 Γυναίκα 00:55:15 00:55:36
40 38 12 1325 ΚΥΡΙΑΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Άνδρας 00:42:45 00:42:49
260 39 25 1281 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1983 Γυναίκα 00:55:36 00:56:07
41 39 21 1121 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:42:29 00:42:51
42 40 22 1183 ΧΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Άνδρας 00:42:53 00:42:55
261 40 26 1592 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1987 Γυναίκα 00:55:23 00:56:07
44 41 6 1047 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 Άνδρας 00:43:26 00:43:27
262 41 12 1168 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 1975 Γυναίκα 00:55:37 00:56:08
265 42 27 1107 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ 1985 Γυναίκα 00:56:04 00:56:13
45 42 1 1496 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Άνδρας 00:43:12 00:43:43
266 43 4 1157 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1968 Γυναίκα 00:56:03 00:56:14
46 43 2 1305 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Άνδρας 00:44:49 00:44:51
47 44 13 1347 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1970 Άνδρας 00:44:49 00:44:52
268 44 28 1553 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1983 Γυναίκα 00:55:52 00:56:28
277 45 13 1060 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 1976 Γυναίκα 00:57:00 00:57:06
48 45 14 1048 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 Άνδρας 00:44:55 00:44:56
279 46 29 1484 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1980 Γυναίκα 00:56:58 00:57:17
49 46 23 1238 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Άνδρας 00:44:40 00:44:57
50 47 15 1554 ΚΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Άνδρας 00:45:08 00:45:13
293 47 30 1338 ΛΕΚΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1993 Γυναίκα 00:57:30 00:58:06
301 48 31 1316 ΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1981 Γυναίκα 00:58:23 00:58:32
51 48 16 1535 ΦΛΩΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1973 Άνδρας 00:45:18 00:45:22
308 49 14 1349 ΜΑΜΑΛΗ ΑΡΕΤΗ 1979 Γυναίκα 00:58:25 00:58:52
52 49 7 1297 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Άνδρας 00:45:17 00:45:26
53 50 17 1181 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Άνδρας 00:45:30 00:45:32
310 50 32 1411 ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1985 Γυναίκα 00:58:31 00:58:55

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
164 26 10 5486 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ HANDBALL 1994 Γυναίκα 00:24:50 00:24:54
28 26 5 5500 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2002 Άνδρας 00:19:26 00:19:29
167 27 7 5808 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ - 1973 Γυναίκα 00:24:47 00:24:58
29 27 6 5610 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003 Άνδρας 00:19:27 00:19:29
169 28 8 5751 ΠΑΠΑΤΑΡΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1979 Γυναίκα 00:24:53 00:24:58
30 28 4 5121 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1963 Άνδρας 00:19:39 00:19:42
31 29 11 5939 ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1996 Άνδρας 00:19:34 00:19:46
173 29 11 6028 ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΙΤΣΙΟΔΗΜΟΥ - 1991 Γυναίκα 00:25:01 00:25:05
32 30 12 5988 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ - 2000 Άνδρας 00:19:51 00:19:53
178 30 9 5564 ΚΑΚΑΡΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - 1973 Γυναίκα 00:25:05 00:25:12
33 31 5 5596 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Άνδρας 00:19:36 00:19:55
181 31 10 5287 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ACTIVE GYM 1974 Γυναίκα 00:24:51 00:25:15
34 32 13 5979 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ - 1999 Άνδρας 00:20:01 00:20:02
184 32 11 5789 ΣΙΔΗΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ BALIOTIS NATURE TRAIL 1976 Γυναίκα 00:25:08 00:25:17
191 33 12 5498 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΝΕΦΕΛΗ - 1996 Γυναίκα 00:25:12 00:25:35
35 33 6 5081 ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ RODOPIRUNNERS 1969 Άνδρας 00:20:01 00:20:09
36 34 7 5214 MOHAMMAD AHMADI KHAN ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2002 Άνδρας 00:19:42 00:20:14
204 34 4 5566 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 2004 Γυναίκα 00:25:44 00:25:50
37 35 7 6030 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ - 1976 Άνδρας 00:20:10 00:20:14
206 35 13 5713 ΝΤΑΝΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 2000 Γυναίκα 00:25:49 00:25:52
39 36 14 5409 MOHAMMADU JAGANA ASB 1998 Άνδρας 00:20:31 00:20:31
208 36 14 5759 ΠΑΤΣΙΟΥ ΛΙΤΣΑ - 1986 Γυναίκα 00:25:46 00:25:53
211 37 15 5798 ΣΟΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1981 Γυναίκα 00:25:38 00:25:54
40 37 15 5688 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1998 Άνδρας 00:20:32 00:20:32
212 38 8 5818 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 2005 Γυναίκα 00:25:52 00:25:57
41 38 3 5503 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 2006 Άνδρας 00:20:30 00:20:32
42 39 16 5590 ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Άνδρας 00:20:19 00:20:33
218 39 16 5824 ΤΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ - 1980 Γυναίκα 00:25:59 00:26:03
221 40 17 6068 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΣΜΑ Interamerican Running Team 1998 Γυναίκα 00:25:05 00:26:14
44 40 8 5702 ΜΠΟΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 2002 Άνδρας 00:20:21 00:20:36
45 41 17 5380 HAMIDO AHMED ASB 1996 Άνδρας 00:20:39 00:20:41
228 41 18 5913 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - 1986 Γυναίκα 00:26:06 00:26:26
46 42 18 5890 ΧΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LEVEL X IOANNINA 1982 Άνδρας 00:20:38 00:20:42
229 42 12 5929 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - 1971 Γυναίκα 00:25:12 00:26:27
241 43 2 5916 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2010 Γυναίκα 00:26:44 00:26:48
47 43 9 5675 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2004 Άνδρας 00:20:38 00:20:44
245 44 9 5338 Νικολακόπουλος Αριστομένης-Νικόλαος Arsakeio Running Team 2005 Γυναίκα 00:26:43 00:26:56
48 44 19 5365 AL NASSER NASSER ASB 1996 Άνδρας 00:20:42 00:20:47
254 45 19 5559 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΩΣΙΣ 1989 Γυναίκα 00:26:55 00:27:04
49 45 8 5642 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1972 Άνδρας 00:20:46 00:20:49
51 46 20 5837 ΤΖΙΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 Άνδρας 00:20:51 00:20:57
262 46 13 5873 ΦΑΦΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ URSA TEAM 1977 Γυναίκα 00:27:04 00:27:07
268 47 20 5179 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΛΙΚΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1990 Γυναίκα 00:25:59 00:27:10
52 47 7 5169 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 1968 Άνδρας 00:20:55 00:20:58
53 48 21 5638 ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΩΣΙΣ 1981 Άνδρας 00:21:10 00:21:16
270 48 5 5183 ΚΑΛΥΒΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2003 Γυναίκα 00:27:08 00:27:11
273 49 21 5668 ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1999 Γυναίκα 00:27:09 00:27:13
54 49 9 5718 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ NOVARTIS RUNNING TEAM 1975 Άνδρας 00:21:16 00:21:19
275 50 22 5053 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ BWIN Running Team 1982 Γυναίκα 00:26:55 00:27:17
55 50 22 5862 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LEVEL X IOANNINA 1990 Άνδρας 00:21:16 00:21:21

Σελίδες