Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1169 176 37 3667 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F45 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 1974 Γυναίκα 03:48:19 03:49:11
186 176 10 4203 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΙΚΚΟΣ M55 ΕΥ-ΖΗΝ 1962 Άνδρας 02:24:40 02:24:50
187 177 34 4458 ΛΥΤΣΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M45 - 1972 Άνδρας 02:24:31 02:24:53
1170 177 45 3611 ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1978 Γυναίκα 03:48:58 03:49:16
188 178 39 3188 ΜΠΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1986 Άνδρας 02:24:45 02:24:54
1173 178 5 4550 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F55 - 1962 Γυναίκα 03:49:49 03:50:36
189 179 11 4102 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M55 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1963 Άνδρας 02:24:32 02:24:55
1174 179 30 3562 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F35 Bootcamp etoliko 1983 Γυναίκα 03:49:16 03:50:41
190 180 30 3506 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M35 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/STOIXIMAN RUNNING TEAM 1984 Άνδρας 02:24:45 02:24:57
1176 180 6 3149 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F60 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1955 Γυναίκα 03:51:46 03:52:00
1178 181 46 3205 GRUDZINSKI MICHELLE F40 NORTH HERTS ROAD RUNNERS 1978 Γυναίκα 03:51:19 03:52:49
191 181 46 4444 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ M40 nestos running team 1976 Άνδρας 02:24:57 02:24:59
1179 182 31 4449 ΚΩΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ F35 - 1980 Γυναίκα 03:51:19 03:52:53
192 182 40 3291 ΓΚΑΖΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M REVOLUTION IOANNINA 1986 Άνδρας 02:24:49 02:25:03
1180 183 47 4540 ΤΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F40 - 1975 Γυναίκα 03:52:34 03:53:17
193 183 41 3017 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Sportstarining-Karagiannis 1986 Άνδρας 02:25:01 02:25:06
1181 184 32 4538 ΤΣΑΠΕΚΟΥ ΛΥΔΙΑ F35 - 1982 Γυναίκα 03:54:02 03:54:25
194 184 35 3413 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M45 - 1973 Άνδρας 02:24:58 02:25:13
195 185 12 3053 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M55 ΣΑΦΑΝΣ 1961 Άνδρας 02:24:57 02:25:17
1186 185 23 3155 ΤΣΙΓΓΙΣΤΡΑ ΕΛΕΝΗ F50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966 Γυναίκα 03:55:50 03:56:04
1188 186 48 4556 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F40 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1978 Γυναίκα 03:56:03 03:57:14
196 186 47 3334 ΔΟΥΡΓΟΥΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40 - 1977 Άνδρας 02:25:06 02:25:20
1190 187 33 4262 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ F35 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1983 Γυναίκα 03:56:28 03:57:38
197 187 19 3590 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ M50 - 1967 Άνδρας 02:25:16 02:25:23
198 188 36 4185 ΝΑΤΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1973 Άνδρας 02:24:46 02:25:30
1197 188 35 3031 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1998 Γυναίκα 04:01:59 04:02:46
199 189 20 3415 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M50 ΝΑΥΤ.ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΓΑΣ 1967 Άνδρας 02:25:25 02:25:36
1203 189 36 3736 ΧΑΪΔΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ F - 1991 Γυναίκα 04:08:18 04:09:25
200 190 42 4353 O BOYLE BRENDAN M Victoria Park Harriers 1988 Άνδρας 02:24:44 02:25:42
1206 190 49 4338 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F40 - 1979 Γυναίκα 04:10:00 04:11:27
201 191 31 3198 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M35 NOVA RUNNING TEAM 1981 Άνδρας 02:25:37 02:25:45
1208 191 50 4251 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F40 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Γυναίκα 04:11:31 04:12:27
1210 192 38 3550 ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ F45 - 1974 Γυναίκα 04:16:20 04:17:33
202 192 37 4604 ΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M45 MELISSA 1972 Άνδρας 02:25:16 02:25:46
1213 193 7 4308 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F60 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1959 Γυναίκα 04:18:02 04:19:28
203 193 13 3497 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M55 ΛΑΜΨΗ 1964 Άνδρας 02:25:44 02:25:47
204 194 38 3624 ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45 - 1972 Άνδρας 02:25:38 02:25:50
1216 194 39 3224 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΒΑΝΑ F45 - 1970 Γυναίκα 04:20:42 04:22:14
205 195 48 4580 ΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40 - 1975 Άνδρας 02:25:19 02:26:00
206 196 32 3452 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M35 - 1980 Άνδρας 02:25:37 02:26:01
207 197 39 4120 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M45 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1972 Άνδρας 02:25:33 02:26:05
208 198 33 3705 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 1982 Άνδρας 02:26:02 02:26:08
209 199 49 4325 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M40 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1975 Άνδρας 02:26:02 02:26:10
210 200 40 4293 ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M45 ΣΜΝ Λαρισας 1973 Άνδρας 02:25:42 02:26:10
211 201 41 4290 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΦΩΤΗΣ M45 ΣΜΝ Λαρισας 1974 Άνδρας 02:25:42 02:26:11
212 202 50 3373 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M40 - 1975 Άνδρας 02:26:00 02:26:15
213 203 43 3302 ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M sciencetraining.gr 1991 Άνδρας 02:26:05 02:26:16
214 204 51 3112 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ M40 Lepanto 1979 Άνδρας 02:25:45 02:26:17
215 205 21 4209 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M50 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1967 Άνδρας 02:25:58 02:26:21
216 206 52 4064 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M40 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1979 Άνδρας 02:26:28 02:26:30

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
244 209 60 1352 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 Άνδρας 00:54:51 00:55:16
245 210 37 1509 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1967 Άνδρας 00:55:04 00:55:17
246 211 61 1567 ΠΑΣΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 Άνδρας 00:55:01 00:55:19
247 212 94 1549 ΖΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 Άνδρας 00:54:52 00:55:21
249 213 62 1115 ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Άνδρας 00:55:14 00:55:25
251 214 95 1568 ΡΑΠΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1980 Άνδρας 00:54:59 00:55:33
253 215 96 1172 ΠΛΕΣΙΩΤΗΣ ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ 1985 Άνδρας 00:55:17 00:55:42
254 216 63 1570 ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 Άνδρας 00:55:44 00:55:47
255 217 64 1390 ΜΠΟΥΣΒΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:55:21 00:55:49
256 218 97 1388 ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1984 Άνδρας 00:55:21 00:55:50
257 219 38 1532 ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 Άνδρας 00:55:22 00:55:55
258 220 98 1342 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1984 Άνδρας 00:55:42 00:55:56
259 221 12 3158 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1954 Άνδρας 00:55:32 00:56:01
263 222 99 1590 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΣΙΕΠΑΣ 1984 Άνδρας 00:55:37 00:56:09
264 223 13 1253 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1959 Άνδρας 00:56:07 00:56:12
267 224 65 1160 ΤΣΕΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 1973 Άνδρας 00:56:11 00:56:23
269 225 66 1426 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΛΟΪΖΟΣ 1976 Άνδρας 00:56:12 00:56:28
270 226 67 1405 ΝΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Άνδρας 00:56:02 00:56:28
271 227 68 1497 ΤΖΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Άνδρας 00:56:26 00:56:29
272 228 100 1174 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1981 Άνδρας 00:56:16 00:56:30
273 229 101 1026 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 Άνδρας 00:56:18 00:56:34
274 230 69 1596 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1974 Άνδρας 00:56:39 00:56:44
275 231 14 1175 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1956 Άνδρας 00:56:42 00:56:47
276 232 102 1004 ΡΩΣΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 Άνδρας 00:56:20 00:56:57
278 233 39 1069 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1965 Άνδρας 00:57:03 00:57:12
280 234 40 1051 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1966 Άνδρας 00:57:02 00:57:19
281 235 103 1493 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 Άνδρας 00:57:22 00:57:36
282 236 104 1257 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Άνδρας 00:57:20 00:57:37
283 237 105 1471 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 Άνδρας 00:57:27 00:57:39
284 238 70 1317 ΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1971 Άνδρας 00:57:28 00:57:40
285 239 5 1476 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 Άνδρας 00:57:19 00:57:42
286 240 106 1221 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 Άνδρας 00:57:02 00:57:43
287 241 107 1386 ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 Άνδρας 00:57:02 00:57:43
288 242 108 1374 ΜΠΑΚΑΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1992 Άνδρας 00:57:02 00:57:43
289 243 71 1203 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Άνδρας 00:57:37 00:57:47
290 244 72 1254 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Άνδρας 00:57:13 00:57:52
291 245 109 1443 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Άνδρας 00:57:11 00:57:54
292 246 110 1323 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Άνδρας 00:57:48 00:57:57
294 247 15 3206 HOAYEK ELIAS 1957 Άνδρας 00:57:59 00:58:12
295 248 41 1422 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1967 Άνδρας 00:58:11 00:58:16
296 249 111 1120 ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1991 Άνδρας 00:57:50 00:58:16
297 250 42 1289 ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:58:05 00:58:16
298 251 112 1412 ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Άνδρας 00:58:26 00:58:26
299 252 113 1195 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1984 Άνδρας 00:58:26 00:58:26
300 253 114 1379 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1981 Άνδρας 00:58:16 00:58:30
302 254 73 1232 ΓΚΑΡΟΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1976 Άνδρας 00:58:04 00:58:33
303 255 74 1044 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1976 Άνδρας 00:58:25 00:58:42
304 256 115 1300 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1988 Άνδρας 00:58:10 00:58:45
305 257 75 1571 ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Άνδρας 00:58:19 00:58:46
306 258 116 1124 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΠΑΡΗΣ 1989 Άνδρας 00:58:25 00:58:48

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
214 176 74 5647 ΜΑΝΤΑΜΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1993 Άνδρας 00:24:34 00:25:59
580 176 90 5143 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ENERGYM 1995 Γυναίκα 00:33:15 00:34:23
583 177 14 5356 Σιαφάκας Γεώργιος – Στέφανος Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:34:16 00:34:30
215 177 75 5112 ΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1986 Άνδρας 00:25:36 00:26:00
584 178 49 5084 ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γυναίκα 00:33:01 00:34:32
216 178 14 5583 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1968 Άνδρας 00:25:48 00:26:00
586 179 50 5094 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γυναίκα 00:33:02 00:34:33
217 179 76 5574 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1980 Άνδρας 00:25:38 00:26:01
219 180 77 5442 BAKROON ANAS - 1985 Άνδρας 00:25:49 00:26:06
587 180 11 5806 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 1962 Γυναίκα 00:33:29 00:34:35
220 181 78 5809 ΣΤΑΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ - 1994 Άνδρας 00:26:00 00:26:12
590 181 91 5573 ΚΑΝΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 1999 Γυναίκα 00:34:20 00:34:38
222 182 1 5746 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Lepanto runners 2009 Άνδρας 00:24:45 00:26:14
591 182 12 5919 ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:34:33 00:34:39
593 183 13 6021 ΣΟΦΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥ-ΖΗΝ 2005 Γυναίκα 00:34:38 00:34:41
223 183 35 5135 ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko 1975 Άνδρας 00:25:54 00:26:15
596 184 92 5021 ΜΑΝΔΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Vikos Running Team 1981 Γυναίκα 00:33:20 00:34:44
224 184 79 5833 ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ - 1996 Άνδρας 00:25:06 00:26:17
597 185 93 5778 ΡΙΖΟΥ ΑΡΣΙΝΟΗ ΕΙΡΗΝΗ - 1991 Γυναίκα 00:33:00 00:34:45
225 185 35 5345 Παπαδόπουλος Ευάγγελος Arsakeio Running Team 2002 Άνδρας 00:26:05 00:26:22
599 186 13 5849 ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ - 1964 Γυναίκα 00:33:37 00:34:45
226 186 80 5406 MIAKHEYL BASIR ASB 1993 Άνδρας 00:26:07 00:26:24
605 187 51 5553 ΖΩΝΑ ΦΑΛΛΙΑ KAZA TEAM 1979 Γυναίκα 00:33:34 00:34:51
227 187 81 5619 ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1980 Άνδρας 00:24:57 00:26:24
230 188 36 5117 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1976 Άνδρας 00:25:19 00:26:29
606 188 52 5291 ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1972 Γυναίκα 00:33:23 00:34:51
231 189 37 5707 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1970 Άνδρας 00:26:37 00:26:41
608 189 94 5289 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1983 Γυναίκα 00:33:31 00:34:53
232 190 82 5857 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1989 Άνδρας 00:26:21 00:26:41
609 190 95 5921 ΔΕΡΜΟΥ ΜΑΤΙΝΑ - 1984 Γυναίκα 00:34:33 00:34:54
233 191 83 5418 NEYSI MOHSEN ASB 1983 Άνδρας 00:25:21 00:26:42
610 191 14 5136 ΚΟΝΔΡΑΛΗ ΑΡΣΙΝΟΗ Bootcamp etoliko 1967 Γυναίκα 00:34:35 00:34:58
234 192 84 5200 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΕΩΣΙΣ 1983 Άνδρας 00:25:23 00:26:45
612 192 96 5450 KARAJ EMANUELA - 1994 Γυναίκα 00:33:34 00:35:01
235 193 85 5900 ΨΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 1985 Άνδρας 00:25:14 00:26:45
613 193 97 5258 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ EPIRUS SPORT 1987 Γυναίκα 00:33:45 00:35:01
236 194 86 5594 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1983 Άνδρας 00:26:24 00:26:46
614 194 98 5801 ΣΟΥΓΛΕ ΜΑΤΙΝΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ - 1987 Γυναίκα 00:34:38 00:35:04
619 195 15 5529 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - 1964 Γυναίκα 00:33:43 00:35:21
237 195 87 5238 ΤΣΑΜΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ AUTOLINEA 1990 Άνδρας 00:25:02 00:26:46
620 196 53 5234 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ AUTOLINEA 1978 Γυναίκα 00:33:47 00:35:22
238 196 15 5060 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ BWIN Running Team 1968 Άνδρας 00:25:00 00:26:46
239 197 16 5831 ΤΖΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒWIN 1962 Άνδρας 00:25:22 00:26:47
624 197 15 5989 ΚΑΛΛΙΡΟΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗ - 2004 Γυναίκα 00:35:05 00:35:29
625 198 14 5990 ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗ - 2006 Γυναίκα 00:35:06 00:35:29
240 198 36 5205 AMARKHEL SAMIR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2004 Άνδρας 00:26:09 00:26:47
242 199 88 5405 MAM MATONDO ASB 1998 Άνδρας 00:25:25 00:26:49
628 199 15 5336 Μελιγγιώτης Μάριος Arsakeio Running Team 2007 Γυναίκα 00:35:19 00:35:40
243 200 38 5917 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ ΒΕΡΟΙΑΣ/SPORTRAININGKARAGIANNIS 1975 Άνδρας 00:26:45 00:26:49
629 200 54 5110 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1978 Γυναίκα 00:35:25 00:35:41

Σελίδες