Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
947 825 13 3454 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ M65+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1948 Άνδρας 03:13:57
1187 1002 132 4346 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M50 NOVA RUNNING TEAM 1967 Άνδρας 03:56:38
1 1 1 3004 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1997 Άνδρας 01:44:00 01:44:00
2 2 2 3530 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Fifth Element Running Team 1987 Άνδρας 01:46:54 01:46:54
3 3 3 3128 ΓΚΙΝΗΣ ΑΙΝΕΙΑΣ M Α.Γ.Σ.Ι ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-TSIGOULIS TEAM 1996 Άνδρας 01:48:47 01:48:47
4 4 1 3003 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M35 STOIKOS RUNNING TEAM 1982 Άνδρας 01:49:52 01:49:53
5 5 4 3559 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ M FIFTH ELEMENT / ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1994 Άνδρας 01:50:34 01:50:34
6 6 1 4237 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40 RAFINARUNNERS 1978 Άνδρας 01:52:24 01:52:24
7 1 1 3001 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F - 1991 Γυναίκα 01:54:27 01:54:27
9 7 2 3442 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M35 ΣΔΟΕ 1983 Άνδρας 01:56:06 01:56:09
8 2 1 3002 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F35 - 1982 Γυναίκα 01:56:09 01:56:09
10 8 1 3683 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ M50 DROMEA RACING 1966 Άνδρας 01:56:33 01:56:37
11 9 3 4060 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M35 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1982 Άνδρας 01:57:03 01:57:07
12 10 2 3693 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M50 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΟΙΠΟΔΕΣ NEXT LEVEL 1969 Άνδρας 01:58:00 01:58:00
14 12 2 3124 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M45 OXFORD COMPANY TEAM 1972 Άνδρας 01:58:23 01:58:31
13 11 1 4228 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M45 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1974 Άνδρας 01:58:23 01:58:23
15 13 3 3127 ΤΥΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡ M50 OXFORD COMPANY TEAM 1969 Άνδρας 01:59:07 01:59:09
16 14 5 3354 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M HAF 1997 Άνδρας 01:59:30 01:59:32
17 15 6 3350 ΖΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 2Α. ΜΑΛ 1985 Άνδρας 01:59:56 02:00:15
18 16 4 3635 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M35 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1982 Άνδρας 02:00:24 02:00:26
19 17 2 3005 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΟΑΝΝΗΣ M40 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Άνδρας 02:00:34 02:00:35
20 18 3 3756 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M45 Krommidas coaching 1973 Άνδρας 02:01:13 02:01:15
21 19 4 4225 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45 STOIKOS RUNNING TEAM 1973 Άνδρας 02:01:18 02:01:20
22 20 4 3770 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ M50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Άνδρας 02:01:21 02:01:22
23 21 7 4037 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M xanthi runners 1988 Άνδρας 02:01:27 02:01:32
25 23 6 4139 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M35 - 1981 Άνδρας 02:01:53 02:01:56
24 22 5 4148 ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M35 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1981 Άνδρας 02:01:54 02:01:56
27 25 4 3637 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M40 - 1975 Άνδρας 02:01:56 02:02:07
26 24 3 4355 SYMEONIDIS SYMEON M40 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1976 Άνδρας 02:02:02 02:02:05
28 26 8 4007 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M MakridisRunningTeam 1996 Άνδρας 02:02:17 02:02:19
29 27 5 3097 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M45 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Άνδρας 02:03:06 02:03:06
30 28 7 4486 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ M35 παο 1980 Άνδρας 02:03:09 02:03:09
31 29 5 4091 ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1977 Άνδρας 02:03:53 02:03:56
32 30 5 3310 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M50 - 1969 Άνδρας 02:04:00 02:04:02
33 31 6 3043 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M45 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1970 Άνδρας 02:05:00 02:05:00
35 33 8 3118 ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1984 Άνδρας 02:05:00 02:05:21
34 32 7 3327 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M45 ΣΔΙ 1973 Άνδρας 02:05:06 02:05:08
36 34 6 4223 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40 STOIKOS RUNNING TEAM 1979 Άνδρας 02:05:40 02:05:40
37 35 9 3180 ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1985 Άνδρας 02:05:55 02:05:57
39 37 1 3123 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M55 OXFORD COMPANY TEAM 1963 Άνδρας 02:06:55 02:07:15
38 36 10 4487 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M CORFU PANTOKRATOR TEAM 1987 Άνδρας 02:06:58 02:07:01
40 38 7 4101 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M40 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1979 Άνδρας 02:07:10 02:07:18
41 39 8 3365 ΙΣΣΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M40 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1976 Άνδρας 02:07:29 02:07:36
42 40 8 3111 ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M45 Lepanto 1973 Άνδρας 02:07:40 02:07:45
43 41 9 4479 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M40 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1979 Άνδρας 02:07:47 02:07:51
44 42 9 4066 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M45 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1971 Άνδρας 02:07:47 02:07:57
45 43 9 3362 ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M35 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1982 Άνδρας 02:07:48 02:08:07
46 44 11 3121 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M OXFORD COMPANY TEAM 1990 Άνδρας 02:07:49 02:08:07
49 47 6 4089 ΓΚΟΜΠΕΛ ΣΥΛΒΑΝ M50 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1968 Άνδρας 02:08:07 02:08:28
47 45 10 3119 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1983 Άνδρας 02:08:11 02:08:12

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
164 145 44 1452 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1977 Άνδρας 00:52:00
1 1 1 1489 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Άνδρας 00:31:31 00:31:31
2 2 1 1119 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:33:29 00:33:29
3 3 2 1248 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 Άνδρας 00:34:14 00:34:14
4 4 1 1522 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 Άνδρας 00:34:24 00:34:25
5 5 3 1444 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 Άνδρας 00:35:11 00:35:11
6 6 4 1097 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1982 Άνδρας 00:35:59 00:35:59
7 7 5 1092 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 Άνδρας 00:36:16 00:36:16
8 8 6 6040 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1983 Άνδρας 00:36:41 00:36:41
9 9 2 1067 ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:36:46 00:36:46
10 10 7 1384 ΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 Άνδρας 00:36:49 00:36:49
11 11 8 1303 ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 Άνδρας 00:36:59 00:36:59
12 12 9 1118 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ 1991 Άνδρας 00:37:06 00:37:06
13 13 10 1223 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 1986 Άνδρας 00:37:57 00:37:57
14 14 11 4410 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983 Άνδρας 00:38:10 00:38:10
16 16 12 1023 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Άνδρας 00:38:16 00:38:19
15 15 3 1261 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Άνδρας 00:38:17 00:38:18
17 17 4 1080 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Άνδρας 00:38:37 00:38:39
18 18 1 1204 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1969 Άνδρας 00:38:48 00:38:50
19 1 1 1561 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 Γυναίκα 00:39:09 00:39:09
20 19 5 1081 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1971 Άνδρας 00:39:14 00:39:14
21 20 6 1569 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 Άνδρας 00:39:34 00:39:35
22 21 2 1096 ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 Άνδρας 00:39:44 00:39:47
23 22 7 3569 ΝΤΟΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1977 Άνδρας 00:39:48 00:39:48
24 23 13 1017 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Άνδρας 00:39:53 00:39:56
25 24 14 1246 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 1990 Άνδρας 00:39:56 00:39:57
26 25 15 1355 ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Άνδρας 00:40:37 00:40:39
27 26 8 1324 ΚΥΡΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Άνδρας 00:41:00 00:41:02
28 27 9 1086 ΚΕΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Άνδρας 00:41:19 00:41:21
29 28 3 1013 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Άνδρας 00:41:27 00:41:30
31 30 10 1041 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 Άνδρας 00:41:32 00:41:45
30 29 16 1319 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1985 Άνδρας 00:41:42 00:41:44
32 31 11 1362 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Άνδρας 00:41:48 00:41:50
33 32 17 1247 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Άνδρας 00:42:09 00:42:13
39 37 5 1528 ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Άνδρας 00:42:13 00:42:45
38 36 20 1122 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Άνδρας 00:42:20 00:42:42
34 33 18 1193 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 Άνδρας 00:42:21 00:42:23
35 2 2 1485 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1980 Γυναίκα 00:42:21 00:42:24
41 39 21 1121 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:42:29 00:42:51
36 34 4 1088 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 Άνδρας 00:42:36 00:42:38
37 35 19 1460 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Άνδρας 00:42:40 00:42:40
40 38 12 1325 ΚΥΡΙΑΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Άνδρας 00:42:45 00:42:49
42 40 22 1183 ΧΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Άνδρας 00:42:53 00:42:55
43 3 1 1432 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ 1978 Γυναίκα 00:43:06 00:43:09
45 42 1 1496 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Άνδρας 00:43:12 00:43:43
44 41 6 1047 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 Άνδρας 00:43:26 00:43:27
49 46 23 1238 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Άνδρας 00:44:40 00:44:57
46 43 2 1305 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Άνδρας 00:44:49 00:44:51
47 44 13 1347 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1970 Άνδρας 00:44:49 00:44:52
48 45 14 1048 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 Άνδρας 00:44:55 00:44:56

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
1 1 1 5177 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2001 Άνδρας 00:16:11 00:16:11
2 2 2 5497 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ RESCUE FLIES 1999 Άνδρας 00:16:40 00:16:40
3 3 3 5640 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Bootcamp 1992 Άνδρας 00:16:42 00:16:45
4 4 4 5637 ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε. Κ. Α. Δωδώνη Ιωαννίνων 2001 Άνδρας 00:16:57 00:16:59
5 5 5 5599 ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TEAM ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 1984 Άνδρας 00:17:06 00:17:06
6 6 6 5539 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Ν.Ο.Ι / TOP FORM CITY 1988 Άνδρας 00:17:09 00:17:11
7 7 1 5176 ΚΟΖΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2003 Άνδρας 00:17:38 00:17:38
8 1 1 5889 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ Α.Σ. ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 2005 Γυναίκα 00:17:45 00:17:45
9 8 1 5042 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ BWIN Running Team 1976 Άνδρας 00:17:51 00:17:54
10 9 2 6007 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Άνδρας 00:18:08 00:18:09
11 10 1 5056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:15 00:18:15
12 11 7 5895 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1980 Άνδρας 00:18:19 00:18:21
13 12 8 5732 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1995 Άνδρας 00:18:24 00:18:26
14 13 1 5819 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 2006 Άνδρας 00:18:25 00:18:30
23 21 10 5216 SADAT BASIR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2001 Άνδρας 00:18:32 00:19:04
15 14 9 5123 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1986 Άνδρας 00:18:33 00:18:34
16 15 2 6036 ΧΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΣΙ 2003 Άνδρας 00:18:43 00:18:45
17 16 2 5054 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ BWIN Running Team 1969 Άνδρας 00:18:44 00:18:45
18 17 3 5185 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2003 Άνδρας 00:18:49 00:18:52
20 2 1 5466 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - 1990 Γυναίκα 00:18:51 00:18:54
19 18 4 5755 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 2002 Άνδρας 00:18:52 00:18:54
21 19 2 5604 ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 2005 Άνδρας 00:18:55 00:18:57
24 22 4 5567 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS 1976 Άνδρας 00:18:56 00:19:07
22 20 3 5858 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1978 Άνδρας 00:18:57 00:19:00
25 23 5 5654 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΘΑΝΟΣ ΚGS 1973 Άνδρας 00:19:04 00:19:08
26 24 3 5785 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Άνδρας 00:19:17 00:19:17
27 25 6 5518 ΔΕΛΗΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ - 1977 Άνδρας 00:19:21 00:19:26
28 26 5 5500 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2002 Άνδρας 00:19:26 00:19:29
29 27 6 5610 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2003 Άνδρας 00:19:27 00:19:29
31 29 11 5939 ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1996 Άνδρας 00:19:34 00:19:46
33 31 5 5596 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Άνδρας 00:19:36 00:19:55
30 28 4 5121 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1963 Άνδρας 00:19:39 00:19:42
36 34 7 5214 MOHAMMAD AHMADI KHAN ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2002 Άνδρας 00:19:42 00:20:14
32 30 12 5988 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ - 2000 Άνδρας 00:19:51 00:19:53
34 32 13 5979 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ - 1999 Άνδρας 00:20:01 00:20:02
35 33 6 5081 ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ RODOPIRUNNERS 1969 Άνδρας 00:20:01 00:20:09
37 35 7 6030 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ - 1976 Άνδρας 00:20:10 00:20:14
38 3 2 5765 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Δίας Ολυμπιακού χωριού 2007 Γυναίκα 00:20:18 00:20:21
42 39 16 5590 ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Άνδρας 00:20:19 00:20:33
44 40 8 5702 ΜΠΟΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 2002 Άνδρας 00:20:21 00:20:36
41 38 3 5503 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 2006 Άνδρας 00:20:30 00:20:32
70 63 27 5834 ΤΖΙΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1994 Άνδρας 00:20:31 00:21:52
39 36 14 5409 MOHAMMADU JAGANA ASB 1998 Άνδρας 00:20:31 00:20:31
40 37 15 5688 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1998 Άνδρας 00:20:32 00:20:32
43 4 3 6038 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ - 2005 Γυναίκα 00:20:33 00:20:33
85 75 33 5007 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Vikos Running Team 1992 Άνδρας 00:20:34 00:22:36
46 42 18 5890 ΧΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LEVEL X IOANNINA 1982 Άνδρας 00:20:38 00:20:42
47 43 9 5675 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2004 Άνδρας 00:20:38 00:20:44
45 41 17 5380 HAMIDO AHMED ASB 1996 Άνδρας 00:20:39 00:20:41
48 44 19 5365 AL NASSER NASSER ASB 1996 Άνδρας 00:20:42 00:20:47

Σελίδες