Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
938 819 131 3253 ΒΑΔΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M - 1992 Άνδρας 03:12:05 03:13:24
299 282 60 3254 ΒΑΪ́ΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M45 ΣΚΥΔΡΑ 1974 Άνδρας 02:31:25 02:31:42
1134 969 210 4370 ΒΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M45 GYMSPOT 1973 Άνδρας 03:37:16 03:37:57
264 250 51 4371 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M HERO3S TRI CLUB 1985 Άνδρας 02:28:58 02:29:39
718 640 19 4127 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M60 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1957 Άνδρας 02:56:21 02:57:09
1183 999 224 4372 ΒΑΡΒΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M40 - 1979 Άνδρας 03:53:43 03:54:40
391 27 8 3256 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1992 Γυναίκα 02:36:44 02:36:47
822 728 9 3257 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M65+ - 1953 Άνδρας 03:02:11 03:02:29
544 493 110 4593 ΒΑΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M45 - 1970 Άνδρας 02:46:59 02:47:24
1019 878 111 4059 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M50 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1965 Άνδρας 03:21:04 03:22:16
863 765 104 4181 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M35 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1981 Άνδρας 03:05:36 03:06:32
951 125 25 4373 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F - 1989 Γυναίκα 03:13:22 03:14:34
51 49 10 3042 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M45 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1971 Άνδρας 02:08:45 02:08:47
141 137 35 3494 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΕΡΓΟΣ M40 URSA FOUTOUTA 1979 Άνδρας 02:20:08 02:20:29
459 419 44 4088 ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M50 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1968 Άνδρας 02:39:59 02:41:28
1117 956 127 3258 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M50 - 1965 Άνδρας 03:34:09 03:35:00
1077 928 120 3259 ΒΕΛΟΥΖΟΣ ΣΤΑΜΟΣ M50 - 1967 Άνδρας 03:27:26 03:28:34
153 147 7 4153 ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M55 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1964 Άνδρας 02:20:59 02:21:29
101 98 18 3260 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45 DREPANOS RUNNING TEAM IGOYMENITSA 1973 Άνδρας 02:15:08 02:15:18
514 468 104 3179 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1972 Άνδρας 02:45:07 02:45:37
76 73 22 3261 ΒΕΝΕΤΗΣ ΠΑΡΙΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1985 Άνδρας 02:11:51 02:11:55
778 693 81 3262 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 1965 Άνδρας 02:58:42 02:59:42
662 592 134 4561 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M45 - 1973 Άνδρας 02:53:02 02:53:36
55 53 11 3263 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M35 Σ.Ε.Ε.Δ.Α. 1981 Άνδρας 02:09:28 02:09:31
570 513 2 4374 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M65+ - 1953 Άνδρας 02:48:41 02:48:59
756 673 94 3264 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M35 Myathlete 1981 Άνδρας 02:58:31 02:58:59
742 82 6 3265 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ F50 ΜΙΚΑΣΠΑΠΟ 1967 Γυναίκα 02:58:16 02:58:31
1194 1007 135 3266 ΒΛΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M50 ΓΛΥΦΑΔΑ 1966 Άνδρας 03:59:53 04:00:50
327 308 72 3267 ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M40 - 1978 Άνδρας 02:33:16 02:33:30
777 692 95 4375 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M35 - 1982 Άνδρας 02:58:25 02:59:41
1131 163 32 4628 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F - 1985 Γυναίκα 03:36:31 03:37:21
447 408 80 4002 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Vikos Running Team 1996 Άνδρας 02:39:20 02:40:08
345 326 73 4155 ΒΡΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M45 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1971 Άνδρας 02:34:28 02:34:50
248 237 59 3268 ΒΡΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40 ΔR3PANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 1976 Άνδρας 02:28:45 02:28:55
148 143 31 4376 ΒΥΡΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1988 Άνδρας 02:21:12 02:21:15
804 713 114 3269 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M - 1990 Άνδρας 03:00:16 03:01:18
864 99 22 3270 ΓΑΖΗ ΜΑΥΡΕΤΑ F Α.Σ.Λ. ΦΙΛΑΘΛΟΣ 1988 Γυναίκα 03:05:09 03:06:37
701 76 22 3271 ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F40 Derekas Endurance Coaching 1978 Γυναίκα 02:54:52 02:56:05
746 664 151 3272 ΓΑΛΑΝΗΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣ M45 GSL RUNNERS 1970 Άνδρας 02:58:06 02:58:34
1067 919 213 3018 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M40 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1977 Άνδρας 03:26:13 03:27:27
627 564 128 3273 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M45 Bootcamp ETOLIKOY 1974 Άνδρας 02:50:18 02:51:41
369 22 8 3011 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F40 RODOPIRUNNERS 1978 Γυναίκα 02:35:02 02:35:36
533 483 114 4182 ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1975 Άνδρας 02:46:06 02:46:38
260 246 52 3275 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ M45 RAFINARUNNERS 1970 Άνδρας 02:29:05 02:29:32
548 497 57 4248 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ M50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1968 Άνδρας 02:47:12 02:47:36
385 360 38 3276 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1967 Άνδρας 02:35:45 02:36:33
995 856 115 3277 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M35 - 1984 Άνδρας 03:18:09 03:19:03
401 372 40 3278 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M50 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1966 Άνδρας 02:36:52 02:37:16
795 707 83 3279 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M50 - 1969 Άνδρας 03:00:22 03:00:44
92 89 17 4221 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M35 STOIKOS RUNNING TEAM 1982 Άνδρας 02:13:35 02:13:47

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
326 271 79 1252 ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1974 Άνδρας 00:59:05 00:59:33
280 234 40 1051 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1966 Άνδρας 00:57:02 00:57:19
290 244 72 1254 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Άνδρας 00:57:13 00:57:52
264 223 13 1253 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1959 Άνδρας 00:56:07 00:56:12
339 281 121 1255 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 Άνδρας 01:00:18 01:00:31
385 312 54 1256 ΔΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1962 Άνδρας 01:02:33 01:03:16
282 236 104 1257 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Άνδρας 00:57:20 00:57:37
250 37 11 1258 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΤΑ 1973 Γυναίκα 00:54:48 00:55:27
474 359 66 1111 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1960 Άνδρας 01:11:01 01:11:30
366 68 19 1259 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ TANIA 1976 Γυναίκα 01:01:28 01:01:58
493 128 39 1579 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1971 Γυναίκα 01:15:04 01:15:19
319 267 18 1260 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1958 Άνδρας 00:58:54 00:59:10
15 15 3 1261 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 Άνδρας 00:38:17 00:38:18
507 136 41 1262 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1971 Γυναίκα 01:22:54 01:23:27
447 102 53 1264 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 1991 Γυναίκα 01:07:22 01:08:00
498 130 62 1265 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1981 Γυναίκα 01:18:00 01:18:28
151 18 12 1266 ΖΕΡΒΑ ΧΑΡΑ 1984 Γυναίκα 00:51:07 00:51:30
125 112 15 1267 ΖΗΓΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 1969 Άνδρας 00:50:16 00:50:25
175 155 4 1269 ΖΗΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2004 Άνδρας 00:52:39 00:52:44
157 139 66 1163 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Άνδρας 00:51:38 00:51:46
95 84 42 1270 ΖΗΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1983 Άνδρας 00:48:32 00:49:06
247 212 94 1549 ΖΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 Άνδρας 00:54:52 00:55:21
274 230 69 1596 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1974 Άνδρας 00:56:39 00:56:44
504 370 116 1271 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 Άνδρας 01:21:31 01:21:46
369 300 93 1272 ΖΥΓΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 Άνδρας 01:01:47 01:02:05
14 14 11 4410 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983 Άνδρας 00:38:10 00:38:10
193 169 9 1273 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1952 Άνδρας 00:52:52 00:53:15
156 138 42 1274 ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Άνδρας 00:51:20 00:51:43
461 354 65 1276 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 Άνδρας 01:08:14 01:08:28
442 342 139 1275 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Άνδρας 01:07:30 01:07:45
217 189 57 1277 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1979 Άνδρας 00:53:56 00:54:03
467 356 146 1278 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 1980 Άνδρας 01:09:00 01:09:45
514 142 68 1279 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 Γυναίκα 01:28:35 01:28:46
263 222 99 1590 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΣΙΕΠΑΣ 1984 Άνδρας 00:55:37 00:56:09
76 69 21 1581 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Άνδρας 00:47:51 00:47:54
75 7 5 1595 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1990 Γυναίκα 00:47:28 00:47:47
72 66 3 1064 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1950 Άνδρας 00:47:41 00:47:43
260 39 25 1281 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1983 Γυναίκα 00:55:36 00:56:07
401 321 131 1282 ΚΑΒΕΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Άνδρας 01:04:12 01:04:12
179 158 73 1283 ΚΑΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 Άνδρας 00:52:34 00:52:54
344 284 49 1074 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1962 Άνδρας 01:00:35 01:00:56
188 165 24 1284 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:52:59 00:53:11
78 8 2 1285 ΚΑΖΟΥΚΑ ΤΖΕΝΗ 1966 Γυναίκα 00:47:56 00:47:56
154 136 64 1011 ΚΑΪ́ΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1980 Άνδρας 00:51:24 00:51:40
433 336 134 1286 ΚΑΙΤΑΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 1997 Άνδρας 01:06:18 01:07:10
208 182 29 1287 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1962 Άνδρας 00:53:37 00:53:43
488 364 115 1288 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Άνδρας 01:13:39 01:14:06
297 250 42 1289 ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:58:05 00:58:16
277 45 13 1060 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 1976 Γυναίκα 00:57:00 00:57:06
262 41 12 1168 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 1975 Γυναίκα 00:55:37 00:56:08

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
101 88 38 5436 YOUSOUFI NAJIM ASB 1997 Άνδρας 00:22:00 00:23:09
727 262 131 5457 ΑΓΑΛΛΙΑΔΟΥ ΞΕΝΙΑ - 1993 Γυναίκα 00:38:22 00:39:47
287 232 102 5219 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ AUTOLINEA 1987 Άνδρας 00:25:48 00:27:32
566 168 45 5220 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ AUTOLINEA 1970 Γυναίκα 00:33:41 00:33:58
361 82 12 5459 ΑΔΑΜ ΑΡΙΑΔΝΗ Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2005 Γυναίκα 00:28:50 00:28:59
748 473 48 5083 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Άνδρας 00:38:57 00:40:22
201 168 33 5460 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Άνδρας 00:25:27 00:25:48
783 302 79 5001 ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Vikos Running Team 1974 Γυναίκα 00:39:58 00:41:46
252 208 91 5905 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ-ΣΑΛΑΛΕΣ ΟΡΦΕΑΣ - 1995 Άνδρας 00:26:49 00:27:03
703 245 64 6095 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΣΙΑΣ Interamerican Running Team 1972 Γυναίκα 00:37:18 00:38:53
381 92 10 5310 Αθανασούλας Κωνσταντίνος Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:29:13 00:29:26
292 57 6 5309 Αθανασούλας Ελευθέριος Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:27:33 00:27:45
230 188 36 5117 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1976 Άνδρας 00:25:19 00:26:29
203 170 72 5980 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ - 1995 Άνδρας 00:24:46 00:25:49
584 178 49 5084 ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γυναίκα 00:33:01 00:34:32
221 40 17 6068 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΣΜΑ Interamerican Running Team 1998 Γυναίκα 00:25:05 00:26:14
459 124 57 5972 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΖΑΤΖΟΥ - 1986 Γυναίκα 00:31:14 00:31:31
416 307 134 6022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΝΑΣ - 1992 Άνδρας 00:29:23 00:30:29
502 137 7 5463 ΑΛΦΑΝΤΑΚΗ ΣΑΠΦΩ - 1966 Γυναίκα 00:31:12 00:32:23
445 330 69 5311 Αμπαζής Χαράλαμπος Arsakeio Running Team 1978 Άνδρας 00:30:52 00:31:13
420 310 29 5312 Αναγνωστόπουλος Ιάσονας-Ελευθέριος Arsakeio Running Team 2005 Άνδρας 00:30:18 00:30:31
346 270 44 5313 Αναγνωστοπούλου Ελένη Arsakeio Running Team 2003 Άνδρας 00:28:23 00:28:37
139 119 53 5464 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1986 Άνδρας 00:24:27 00:24:29
754 475 42 5314 Αναξαγόρου Βασιλική-Ελένη Arsakeio Running Team 2006 Άνδρας 00:40:21 00:40:37
467 341 25 6037 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 1962 Άνδρας 00:30:35 00:31:48
631 431 38 5281 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1960 Άνδρας 00:34:37 00:35:46
592 410 17 6020 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥ-ΖΗΝ 1958 Άνδρας 00:34:35 00:34:40
50 5 1 5175 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 2004 Γυναίκα 00:20:50 00:20:52
20 2 1 5466 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - 1990 Γυναίκα 00:18:51 00:18:54
112 99 42 5993 ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ - 1996 Άνδρας 00:23:17 00:23:33
489 354 159 5468 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ - 1982 Άνδρας 00:30:54 00:32:08
542 156 44 5469 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ - 1977 Γυναίκα 00:32:26 00:33:32
730 467 198 5221 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ AUTOLINEA 1980 Άνδρας 00:38:16 00:39:52
578 404 176 5192 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΩΣΙΣ 1981 Άνδρας 00:32:47 00:34:21
776 296 145 5002 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Vikos Running Team 2001 Γυναίκα 00:39:29 00:41:16
460 336 150 5003 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Vikos Running Team 1990 Άνδρας 00:29:44 00:31:32
478 349 49 5315 Αραμπατζή Ιωάννα Arsakeio Running Team 2004 Άνδρας 00:31:41 00:31:59
82 74 8 5244 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ EPIRUS SPORT 1963 Άνδρας 00:22:25 00:22:29
763 478 202 5985 ΑΡΗΣ ΣΑΛΙΑΣ - 1990 Άνδρας 00:39:43 00:40:54
433 319 140 5471 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - 1980 Άνδρας 00:29:34 00:30:54
528 150 12 5473 ΑΣΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 2002 Γυναίκα 00:32:41 00:33:03
223 183 35 5135 ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko 1975 Άνδρας 00:25:54 00:26:15
709 459 95 5085 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1974 Άνδρας 00:37:35 00:39:02
515 372 76 6018 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΓΚΛΗΣ - 1972 Άνδρας 00:32:26 00:32:47
250 206 39 5477 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2004 Άνδρας 00:25:58 00:27:01
723 464 18 5479 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1959 Άνδρας 00:38:22 00:39:33
391 293 27 5478 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2006 Άνδρας 00:28:42 00:29:45
473 129 60 5480 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΪΑ Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1984 Γυναίκα 00:31:39 00:31:53
825 331 166 5282 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1987 Γυναίκα 00:45:21 00:46:48
848 501 45 6100 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΛΗΣ Interamerican Running Team 2007 Άνδρας 00:50:00 00:51:36

Σελίδες