Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
797 89 7 4266 ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F50 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1968 Γυναίκα 02:59:42 03:00:45
311 19 7 4013 ΚΑΡΑΧΑΡΙΣΗ ΒΑΣΩ F40 MakridisRunningTeam 1979 Γυναίκα 02:32:10 02:32:14
384 359 7 4277 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M60 ΣΜΝ Λαρισας 1959 Άνδρας 02:36:25 02:36:33
40 38 7 4101 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M40 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1979 Άνδρας 02:07:10 02:07:18
41 39 8 3365 ΙΣΣΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M40 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1976 Άνδρας 02:07:29 02:07:36
802 91 8 3081 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ F50 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1966 Γυναίκα 03:00:22 03:01:11
42 40 8 3111 ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M45 Lepanto 1973 Άνδρας 02:07:40 02:07:45
433 36 8 3059 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ F45 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1973 Γυναίκα 02:39:15 02:39:17
595 59 8 3644 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ F35 MYFITNESSHALL 1980 Γυναίκα 02:49:23 02:49:59
815 721 8 4131 ΔΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M65+ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1953 Άνδρας 03:01:33 03:01:55
369 22 8 3011 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F40 RODOPIRUNNERS 1978 Γυναίκα 02:35:02 02:35:36
391 27 8 3256 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1992 Γυναίκα 02:36:44 02:36:47
35 33 8 3118 ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1984 Άνδρας 02:05:00 02:05:21
403 373 8 4111 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M60 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1958 Άνδρας 02:37:13 02:37:20
170 162 8 3412 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ M55 Αδεσποτος 1963 Άνδρας 02:22:19 02:22:59
28 26 8 4007 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M MakridisRunningTeam 1996 Άνδρας 02:02:17 02:02:19
60 58 8 3704 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M50 Kasimis Training 1966 Άνδρας 02:10:39 02:10:42
408 377 9 4132 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M60 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1959 Άνδρας 02:36:59 02:37:46
444 38 9 3289 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ F45 - 1971 Γυναίκα 02:39:02 02:39:55
43 41 9 4479 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M40 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1979 Άνδρας 02:07:47 02:07:51
44 42 9 4066 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M45 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1971 Άνδρας 02:07:47 02:07:57
45 43 9 3362 ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M35 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1982 Άνδρας 02:07:48 02:08:07
177 168 9 4017 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M55 MakridisRunningTeam 1960 Άνδρας 02:23:35 02:23:45
78 75 9 3116 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M50 OXFORD COMPANY TEAM 1969 Άνδρας 02:12:16 02:12:32
371 23 9 4016 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F40 MakridisRunningTeam 1977 Γυναίκα 02:35:32 02:35:37
404 31 9 4417 ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F - 1993 Γυναίκα 02:37:10 02:37:26
37 35 9 3180 ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1985 Άνδρας 02:05:55 02:05:57
609 60 9 4024 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F35 MakridisRunningTeam 1982 Γυναίκα 02:49:36 02:50:39
885 106 9 3625 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ F50 ΦΛΟΓΑ 1969 Γυναίκα 03:08:29 03:09:27
822 728 9 3257 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M65+ - 1953 Άνδρας 03:02:11 03:02:29
51 49 10 3042 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M45 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1971 Άνδρας 02:08:45 02:08:47
87 84 10 4426 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΟΣ M50 - 1968 Άνδρας 02:12:41 02:13:12
453 40 10 3095 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ F45 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1971 Γυναίκα 02:40:33 02:40:38
909 797 10 3177 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M65+ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1950 Άνδρας 03:10:35 03:11:12
910 113 10 3351 ΖΙΟΒΑ ΖΕΤΑ F50 SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 1969 Γυναίκα 03:10:06 03:11:12
378 24 10 3094 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ F40 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1976 Γυναίκα 02:36:12 02:36:19
186 176 10 4203 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΙΚΚΟΣ M55 ΕΥ-ΖΗΝ 1962 Άνδρας 02:24:40 02:24:50
47 45 10 3119 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1983 Άνδρας 02:08:11 02:08:12
38 36 10 4487 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M CORFU PANTOKRATOR TEAM 1987 Άνδρας 02:06:58 02:07:01
621 62 10 3248 ΑΥΔΗ ΕΥΗ F35 Fifth Element Running Team 1982 Γυναίκα 02:51:08 02:51:12
462 422 10 3065 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M60 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1956 Άνδρας 02:41:39 02:41:41
50 48 10 3682 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40 - 1978 Άνδρας 02:08:36 02:08:41
420 33 10 4010 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F MakridisRunningTeam 1987 Γυναίκα 02:38:24 02:38:30
53 51 11 3162 ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ M40 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Άνδρας 02:09:14 02:09:25
506 44 11 4298 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ F45 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1972 Γυναίκα 02:44:44 02:44:48
496 453 11 3399 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M60 Σ.Δ.Υ.Θ/ 1955 Άνδρας 02:42:54 02:43:46
55 53 11 3263 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M35 Σ.Ε.Ε.Δ.Α. 1981 Άνδρας 02:09:28 02:09:31
425 34 11 3696 ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ F40 Toulas Runners 1978 Γυναίκα 02:38:06 02:38:42
56 54 11 3114 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M45 LEPANTO-ΑΚΟ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1974 Άνδρας 02:09:27 02:09:32
913 799 11 3193 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M65+ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1949 Άνδρας 03:10:31 03:11:36

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
16 16 12 1023 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Άνδρας 00:38:16 00:38:19
259 221 12 3158 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1954 Άνδρας 00:55:32 00:56:01
40 38 12 1325 ΚΥΡΙΑΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1973 Άνδρας 00:42:45 00:42:49
162 19 13 1213 ΒΟΝΟΡΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 1998 Γυναίκα 00:51:22 00:51:57
120 107 13 1364 ΜΙΓΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Άνδρας 00:49:38 00:50:11
264 223 13 1253 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1959 Άνδρας 00:56:07 00:56:12
24 23 13 1017 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Άνδρας 00:39:53 00:39:56
277 45 13 1060 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 1976 Γυναίκα 00:57:00 00:57:06
47 44 13 1347 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1970 Άνδρας 00:44:49 00:44:52
407 83 13 1402 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1969 Γυναίκα 01:04:19 01:04:55
422 91 14 1084 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΕΦΗ 1963 Γυναίκα 01:05:37 01:05:57
275 231 14 1175 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1956 Άνδρας 00:56:42 00:56:47
123 110 14 1583 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 Άνδρας 00:50:00 00:50:22
308 49 14 1349 ΜΑΜΑΛΗ ΑΡΕΤΗ 1979 Γυναίκα 00:58:25 00:58:52
178 21 14 1008 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1989 Γυναίκα 00:52:37 00:52:51
25 24 14 1246 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 1990 Άνδρας 00:39:56 00:39:57
48 45 14 1048 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 Άνδρας 00:44:55 00:44:56
184 22 15 1173 ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΟΥΛΑ 1988 Γυναίκα 00:52:57 00:53:04
294 247 15 3206 HOAYEK ELIAS 1957 Άνδρας 00:57:59 00:58:12
318 52 15 1558 ΛΟΓΓΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1973 Γυναίκα 00:59:02 00:59:09
425 93 15 1498 ΤΖΕΦΡΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1968 Γυναίκα 01:06:22 01:06:32
125 112 15 1267 ΖΗΓΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 1969 Άνδρας 00:50:16 00:50:25
26 25 15 1355 ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Άνδρας 00:40:37 00:40:39
50 47 15 1554 ΚΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Άνδρας 00:45:08 00:45:13
215 28 16 1391 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ 1980 Γυναίκα 00:53:55 00:54:03
51 48 16 1535 ΦΛΩΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1973 Άνδρας 00:45:18 00:45:22
30 29 16 1319 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1985 Άνδρας 00:41:42 00:41:44
130 116 16 1197 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1964 Άνδρας 00:50:32 00:50:41
307 259 16 1057 ΝΤΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1955 Άνδρας 00:58:24 00:58:50
429 96 16 5481 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1967 Γυναίκα 01:06:41 01:06:57
343 60 16 1100 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1976 Γυναίκα 01:00:27 01:00:53
315 264 17 1043 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1953 Άνδρας 00:58:40 00:59:00
131 117 17 1231 ΓΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:50:30 00:50:41
356 62 17 1375 ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1974 Γυναίκα 01:01:10 01:01:25
53 50 17 1181 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Άνδρας 00:45:30 00:45:32
33 32 17 1247 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Άνδρας 00:42:09 00:42:13
219 29 17 1584 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1984 Γυναίκα 00:54:05 00:54:09
435 99 17 1479 ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1964 Γυναίκα 01:07:05 01:07:16
229 30 18 1109 ΚΩΛΕΤΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1983 Γυναίκα 00:54:31 00:54:50
34 33 18 1193 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 Άνδρας 00:42:21 00:42:23
56 52 18 1503 ΤΟΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 Άνδρας 00:45:47 00:45:51
319 267 18 1260 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1958 Άνδρας 00:58:54 00:59:10
137 122 18 1333 ΚΩΤΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1965 Άνδρας 00:50:36 00:51:05
363 66 18 1463 ΣΑΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1979 Γυναίκα 01:01:25 01:01:50
462 108 18 1548 ΓΕΡΟΝΤΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1966 Γυναίκα 01:08:12 01:08:28
366 68 19 1259 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ TANIA 1976 Γυναίκα 01:01:28 01:01:58
63 59 19 1533 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1973 Άνδρας 00:46:58 00:47:15
153 135 19 1068 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1967 Άνδρας 00:51:12 00:51:38
477 118 19 1110 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1965 Γυναίκα 01:11:06 01:11:37
402 322 19 1062 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1957 Άνδρας 01:03:48 01:04:14

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
49 45 8 5642 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1972 Άνδρας 00:20:46 00:20:49
82 74 8 5244 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ EPIRUS SPORT 1963 Άνδρας 00:22:25 00:22:29
364 85 8 5190 ΠΛΙΑΚΟΥ ΣΕΒΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2004 Γυναίκα 00:28:52 00:29:00
365 86 9 5191 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2003 Γυναίκα 00:28:52 00:29:00
153 24 9 5650 ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1993 Γυναίκα 00:24:36 00:24:48
100 87 9 5187 ΜΑΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2005 Άνδρας 00:22:05 00:23:08
549 160 9 5283 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΦΛΩΡΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966 Γυναίκα 00:33:20 00:33:41
175 146 9 5652 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΗΠΕΙΡΟΥ 1969 Άνδρας 00:24:53 00:25:06
54 49 9 5718 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ NOVARTIS RUNNING TEAM 1975 Άνδρας 00:21:16 00:21:19
337 263 9 5424 RASHIDI QOLAM FAROQ ASB 1959 Άνδρας 00:27:09 00:28:30
178 30 9 5564 ΚΑΚΑΡΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - 1973 Γυναίκα 00:25:05 00:25:12
47 43 9 5675 ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 2004 Άνδρας 00:20:38 00:20:44
15 14 9 5123 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1986 Άνδρας 00:18:33 00:18:34
245 44 9 5338 Νικολακόπουλος Αριστομένης-Νικόλαος Arsakeio Running Team 2005 Γυναίκα 00:26:43 00:26:56
600 414 9 5017 ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Vikos Running Team 2008 Άνδρας 00:32:55 00:34:45
303 60 10 5342 Ντόβας Κωνσταντίνος Arsakeio Running Team 2006 Γυναίκα 00:27:42 00:27:55
604 418 10 5563 ΚΑΖΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ KAZA TEAM 2011 Άνδρας 00:33:35 00:34:51
164 26 10 5486 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ HANDBALL 1994 Γυναίκα 00:24:50 00:24:54
23 21 10 5216 SADAT BASIR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2001 Άνδρας 00:18:32 00:19:04
177 148 10 5744 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1965 Άνδρας 00:25:03 00:25:09
381 92 10 5310 Αθανασούλας Κωνσταντίνος Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:29:13 00:29:26
563 166 10 5482 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΣΑΠΑΖ 1962 Γυναίκα 00:33:42 00:33:57
105 92 10 5308 Στάθης-Οσίποβ Μάριος Arsakeio Running Team 2005 Άνδρας 00:23:11 00:23:19
59 54 10 5218 SOLTANI EDRIS ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2002 Άνδρας 00:20:55 00:21:29
181 31 10 5287 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ACTIVE GYM 1974 Γυναίκα 00:24:51 00:25:15
440 325 10 5967 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1956 Άνδρας 00:30:55 00:31:07
71 64 10 5496 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1974 Άνδρας 00:21:45 00:21:53
173 29 11 6028 ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΙΤΣΙΟΔΗΜΟΥ - 1991 Γυναίκα 00:25:01 00:25:05
184 32 11 5789 ΣΙΔΗΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ BALIOTIS NATURE TRAIL 1976 Γυναίκα 00:25:08 00:25:17
31 29 11 5939 ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1996 Άνδρας 00:19:34 00:19:46
388 97 11 5443 BITOUNI SOFIA Koliber team 2002 Γυναίκα 00:29:28 00:29:35
76 69 11 5508 ΓΚΙΟΚΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ - 1975 Άνδρας 00:21:48 00:22:15
309 63 11 5189 ΜΠΑΣΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2005 Γυναίκα 00:26:57 00:28:01
587 180 11 5806 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 1962 Γυναίκα 00:33:29 00:34:35
777 297 11 6023 ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - 2008 Γυναίκα 00:39:29 00:41:16
118 104 11 5351 Πατεράκης Γεώργιος Arsakeio Running Team 2005 Άνδρας 00:23:34 00:23:45
462 338 11 5740 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ - 1958 Άνδρας 00:30:26 00:31:33
182 151 11 5754 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1969 Άνδρας 00:25:04 00:25:16
61 56 11 5415 MUSAI MOJTABA ASB 2002 Άνδρας 00:21:03 00:21:34
525 378 12 5569 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1943 Άνδρας 00:32:37 00:32:58
591 182 12 5919 ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:34:33 00:34:39
88 78 12 5483 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Alex endurance gang 1976 Άνδρας 00:22:28 00:22:38
63 58 12 5978 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 2004 Άνδρας 00:21:25 00:21:36
32 30 12 5988 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ - 2000 Άνδρας 00:19:51 00:19:53
528 150 12 5473 ΑΣΠΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 2002 Γυναίκα 00:32:41 00:33:03
229 42 12 5929 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - 1971 Γυναίκα 00:25:12 00:26:27
135 117 12 5641 ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 2005 Άνδρας 00:24:00 00:24:17
361 82 12 5459 ΑΔΑΜ ΑΡΙΑΔΝΗ Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2005 Γυναίκα 00:28:50 00:28:59
191 33 12 5498 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΝΕΦΕΛΗ - 1996 Γυναίκα 00:25:12 00:25:35
202 169 12 5034 ΣΚΟΥΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Vikos Running Team 1969 Άνδρας 00:24:11 00:25:48

Σελίδες