Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
496 453 11 3399 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M60 Σ.Δ.Υ.Θ/ 1955 Άνδρας 02:42:54 02:43:46
913 799 11 3193 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M65+ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1949 Άνδρας 03:10:31 03:11:36
53 51 11 3162 ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ M40 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Άνδρας 02:09:14 02:09:25
425 34 11 3696 ΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ F40 Toulas Runners 1978 Γυναίκα 02:38:06 02:38:42
509 45 11 3522 ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ F SCIENCETRAINING 1987 Γυναίκα 02:43:41 02:44:57
55 53 11 3263 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M35 Σ.Ε.Ε.Δ.Α. 1981 Άνδρας 02:09:28 02:09:31
428 35 12 4043 ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F40 xanthi runners 1979 Γυναίκα 02:38:03 02:38:59
57 55 12 3473 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 1983 Άνδρας 02:09:34 02:09:35
68 66 12 3159 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M45 ΓΡΕΒΕΝΑ 1971 Άνδρας 02:11:27 02:11:31
512 46 12 4169 ΖΙΩΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1971 Γυναίκα 02:44:03 02:45:15
940 821 12 4075 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M65+ Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1953 Άνδρας 03:12:55 03:13:32
48 46 12 3571 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Great 1985 Άνδρας 02:08:21 02:08:21
556 53 12 3772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1988 Γυναίκα 02:47:13 02:48:02
117 114 12 3238 ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50 AEGEAN CLUB. 1969 Άνδρας 02:17:56 02:17:57
942 120 12 4368 ΑΥΔΗ ΛΕΥΚΗ F50 - 1969 Γυναίκα 03:12:33 03:13:47
504 461 12 3313 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M60 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 1958 Άνδρας 02:44:41 02:44:43
643 67 12 3226 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F35 Great 1980 Γυναίκα 02:52:07 02:52:22
195 185 12 3053 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M55 ΣΑΦΑΝΣ 1961 Άνδρας 02:24:57 02:25:17
54 52 12 3016 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1977 Άνδρας 02:09:29 02:09:31
949 123 13 4257 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ F50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1966 Γυναίκα 03:12:45 03:14:22
649 68 13 4195 ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΑ F35 Never give up 1981 Γυναίκα 02:52:04 02:52:59
71 69 13 3120 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45 OXFORD COMPANY TEAM 1970 Άνδρας 02:11:27 02:11:43
203 193 13 3497 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M55 ΛΑΜΨΗ 1964 Άνδρας 02:25:44 02:25:47
62 60 13 3089 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1978 Άνδρας 02:10:59 02:11:04
73 71 13 3734 ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M35 Σύλλογος δρομεων Μεσολογγιου 1981 Άνδρας 02:11:45 02:11:52
52 50 13 4472 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M DEREKAS ENDURANCE COACHING-FIFTH ELEMENT 2001 Άνδρας 02:09:23 02:09:23
434 37 13 4240 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F40 RAFINARUNNERS 1978 Γυναίκα 02:38:01 02:39:25
560 55 13 3140 ΦΟΥΣΕΚΗ ΜΑΡΙΑ F Polias Runners 1985 Γυναίκα 02:47:21 02:48:19
122 119 13 4100 ΛΕΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M50 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων 1968 Άνδρας 02:18:43 02:19:00
530 480 13 3342 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M60 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1957 Άνδρας 02:46:34 02:46:34
947 825 13 3454 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ M65+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1948 Άνδρας 03:13:57
520 47 13 3417 ΚΟΚΟΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F45 - 1974 Γυναίκα 02:45:11 02:46:14
688 75 14 3491 ΜΑΡΘΑ ΠΕΓΚΥ F35 Great 1980 Γυναίκα 02:54:09 02:54:57
219 209 14 4219 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M55 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1963 Άνδρας 02:26:47 02:27:09
617 61 14 3580 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ F - 1992 Γυναίκα 02:50:20 02:51:00
555 503 14 3657 ΣΙΩΚΗΣ ΘΕΜΗΣ M60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1957 Άνδρας 02:47:25 02:48:01
59 57 14 4595 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ M one step beyond endurance team 1985 Άνδρας 02:10:33 02:10:33
953 126 14 3148 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1969 Γυναίκα 03:14:27 03:14:42
82 79 14 4367 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M35 - 1981 Άνδρας 02:12:36 02:12:37
72 70 14 3126 ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M45 OXFORD COMPANY TEAM 1971 Άνδρας 02:11:27 02:11:43
445 39 14 3093 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ F40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1975 Γυναίκα 02:39:50 02:40:00
63 61 14 3730 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40 ENERGYM 1978 Άνδρας 02:10:32 02:11:13
572 58 14 3280 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ F45 - 1970 Γυναίκα 02:48:45 02:49:06
957 830 14 3748 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M65+ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1947 Άνδρας 03:14:00 03:15:12
124 121 14 3651 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M50 Ελεύθερα Αθλούμενος 1968 Άνδρας 02:19:09 02:19:12
77 74 15 4625 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M45 - 1972 Άνδρας 02:12:26 02:12:27
83 80 15 4028 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M35 RODOPI RUNNERS 1983 Άνδρας 02:12:28 02:12:43
702 77 15 4463 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F35 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1980 Γυναίκα 02:56:06 02:56:09
963 130 15 4216 ΣΚΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ F50 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1969 Γυναίκα 03:15:09 03:15:47
598 539 15 3241 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M60 Ymittos Runners 1955 Άνδρας 02:49:33 02:50:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
63 59 19 1533 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1973 Άνδρας 00:46:58 00:47:15
477 118 19 1110 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1965 Γυναίκα 01:11:06 01:11:37
409 326 20 1061 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1944 Άνδρας 01:04:40 01:04:59
158 140 20 1508 ΤΣΑΚΑΝΕΛΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 1968 Άνδρας 00:51:34 00:51:46
484 123 20 1185 FABRO CONCHITA 1960 Γυναίκα 01:12:20 01:12:33
38 36 20 1122 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Άνδρας 00:42:20 00:42:42
235 32 20 1539 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1990 Γυναίκα 00:54:58 00:55:00
73 67 20 4230 SIANAS PANAGIOTIS 1977 Άνδρας 00:47:33 00:47:43
373 71 20 1089 ΝΤΕΜΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1975 Γυναίκα 01:02:23 01:02:25
380 72 21 1209 ΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 Γυναίκα 01:02:36 01:02:47
171 151 21 1045 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1965 Άνδρας 00:52:20 00:52:38
41 39 21 1121 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 Άνδρας 00:42:29 00:42:51
238 33 21 1153 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1983 Γυναίκα 00:54:41 00:55:07
490 126 21 1184 AGATI MODESTA 1969 Γυναίκα 01:14:10 01:14:25
76 69 21 1581 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Άνδρας 00:47:51 00:47:54
448 346 21 1322 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 Άνδρας 01:07:44 01:08:07
459 352 22 3010 ΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1953 Άνδρας 01:08:02 01:08:20
240 35 22 1024 ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1986 Γυναίκα 00:54:49 00:55:08
86 76 22 1334 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1977 Άνδρας 00:48:23 00:48:25
412 85 22 1429 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1977 Γυναίκα 01:05:06 01:05:12
172 152 22 1551 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1966 Άνδρας 00:52:24 00:52:41
42 40 22 1183 ΧΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Άνδρας 00:42:53 00:42:55
497 129 22 1542 ΧΡΟΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1963 Γυναίκα 01:17:52 01:17:59
500 132 23 1220 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1960 Γυναίκα 01:19:08 01:19:21
471 358 23 1593 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1950 Άνδρας 01:10:44 01:10:51
49 46 23 1238 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Άνδρας 00:44:40 00:44:57
414 86 23 1477 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1970 Γυναίκα 01:05:14 01:05:19
248 36 23 1130 ΤΣΩΝΗ ΕΛΛΗ 1997 Γυναίκα 00:54:56 00:55:21
185 163 23 1415 ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1962 Άνδρας 00:53:00 00:53:06
91 81 23 1404 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Άνδρας 00:48:36 00:48:51
188 165 24 1284 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:52:59 00:53:11
252 38 24 1125 ΞΕΡΡΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 1996 Γυναίκα 00:55:15 00:55:36
97 86 24 1148 ΦΛΩΡΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 1974 Άνδρας 00:49:02 00:49:07
495 367 24 1367 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1944 Άνδρας 01:15:35 01:15:50
415 87 24 1481 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1977 Γυναίκα 01:04:49 01:05:19
509 138 24 1348 ΜΑΛΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1969 Γυναίκα 01:23:09 01:23:52
55 51 24 1582 ΚΡΙΤΣΙΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1989 Άνδρας 00:45:35 00:45:38
57 53 25 1474 ΣΙΤΖΑΚ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Άνδρας 00:45:43 00:46:00
512 140 25 1598 ΚΟΣΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1968 Γυναίκα 01:24:42 01:24:59
421 90 25 1332 ΚΩΤΣΙΑ ΜΑΤΙΛΝΤΑ 1977 Γυναίκα 01:05:40 01:05:45
192 168 25 1490 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1968 Άνδρας 00:53:03 00:53:14
102 90 25 1214 ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1975 Άνδρας 00:49:15 00:49:22
260 39 25 1281 ΚΑΒΑΡΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1983 Γυναίκα 00:55:36 00:56:07
103 91 26 1225 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1975 Άνδρας 00:49:10 00:49:24
427 95 26 1312 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1977 Γυναίκα 01:06:15 01:06:36
261 40 26 1592 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1987 Γυναίκα 00:55:23 00:56:07
59 55 26 1009 ΑΡΓΥΡΙΟΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1990 Άνδρας 00:46:31 00:46:35
203 177 26 1502 ΤΙΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1966 Άνδρας 00:53:26 00:53:36
104 92 27 1307 ΚΟΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1978 Άνδρας 00:49:20 00:49:25
60 56 27 1376 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 Άνδρας 00:46:23 00:46:43

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
68 62 13 5204 AHMADI MOJAHED ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2002 Άνδρας 00:21:17 00:21:45
262 46 13 5873 ΦΑΦΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ URSA TEAM 1977 Γυναίκα 00:27:04 00:27:07
210 174 13 5527 ΔΙΑΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1969 Άνδρας 00:25:45 00:25:54
599 186 13 5849 ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ - 1964 Γυναίκα 00:33:37 00:34:45
530 380 13 5766 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1956 Άνδρας 00:32:56 00:33:21
206 35 13 5713 ΝΤΑΝΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 2000 Γυναίκα 00:25:49 00:25:52
155 131 13 5735 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - 2007 Άνδρας 00:24:44 00:24:49
541 155 13 5547 ΖΗΓΟΥ ΧΡΥΣΑ - 2004 Γυναίκα 00:32:21 00:33:28
91 79 13 5603 ΚΟΚΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1974 Άνδρας 00:22:09 00:22:42
593 183 13 6021 ΣΟΦΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥ-ΖΗΝ 2005 Γυναίκα 00:34:38 00:34:41
34 32 13 5979 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ - 1999 Άνδρας 00:20:01 00:20:02
103 90 14 5986 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΕΛΑΣ - 1973 Άνδρας 00:23:06 00:23:13
583 177 14 5356 Σιαφάκας Γεώργιος – Στέφανος Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:34:16 00:34:30
282 53 14 5105 ΒΕΡΓΙΩΤΗ ΡΟΖΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1973 Γυναίκα 00:27:04 00:27:26
208 36 14 5759 ΠΑΤΣΙΟΥ ΛΙΤΣΑ - 1986 Γυναίκα 00:25:46 00:25:53
39 36 14 5409 MOHAMMADU JAGANA ASB 1998 Άνδρας 00:20:31 00:20:31
610 191 14 5136 ΚΟΝΔΡΑΛΗ ΑΡΣΙΝΟΗ Bootcamp etoliko 1967 Γυναίκα 00:34:35 00:34:58
72 65 14 5429 SHOKI ORHAN ASB 2004 Άνδρας 00:21:04 00:22:07
172 144 14 5863 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - 2007 Άνδρας 00:24:57 00:25:05
539 385 14 4162 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1956 Άνδρας 00:32:13 00:33:27
216 178 14 5583 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1968 Άνδρας 00:25:48 00:26:00
625 198 14 5990 ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗ - 2006 Γυναίκα 00:35:06 00:35:29
314 65 15 5454 PANOUSSI ATHINA - 1971 Γυναίκα 00:26:59 00:28:05
104 91 15 5788 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1971 Άνδρας 00:22:54 00:23:15
79 71 15 5217 SHARIFI AMED ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2003 Άνδρας 00:21:21 00:22:24
628 199 15 5336 Μελιγγιώτης Μάριος Arsakeio Running Team 2007 Γυναίκα 00:35:19 00:35:40
211 37 15 5798 ΣΟΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1981 Γυναίκα 00:25:38 00:25:54
576 403 15 5737 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PAPADOS FAMILY 1959 Άνδρας 00:33:55 00:34:12
619 195 15 5529 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - 1964 Γυναίκα 00:33:43 00:35:21
40 37 15 5688 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο. ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1998 Άνδρας 00:20:32 00:20:32
238 196 15 5060 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ BWIN Running Team 1968 Άνδρας 00:25:00 00:26:46
624 197 15 5989 ΚΑΛΛΙΡΟΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΙΜΟΔΕΤΗ - 2004 Γυναίκα 00:35:05 00:35:29
196 163 15 5188 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2007 Άνδρας 00:24:39 00:25:43
649 212 16 5878 ΦΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ - 2002 Γυναίκα 00:34:30 00:36:10
317 67 16 5519 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1979 Γυναίκα 00:26:35 00:28:06
651 214 16 5671 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:35:52 00:36:11
107 94 16 5876 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1971 Άνδρας 00:23:06 00:23:21
86 76 16 5215 MOHAMMADI ABOZAR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2003 Άνδρας 00:22:07 00:22:37
589 409 16 5826 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ 1959 Άνδρας 00:34:17 00:34:36
42 39 16 5590 ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Άνδρας 00:20:19 00:20:33
635 201 16 5332 Λάμπρου Αικατερίνη Arsakeio Running Team 2006 Γυναίκα 00:35:39 00:35:54
239 197 16 5831 ΤΖΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒWIN 1962 Άνδρας 00:25:22 00:26:47
249 205 16 5182 ΓΚΡΕΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2005 Άνδρας 00:25:58 00:27:01
218 39 16 5824 ΤΑΤΣΗ ΑΛΙΚΗ - 1980 Γυναίκα 00:25:59 00:26:03
45 41 17 5380 HAMIDO AHMED ASB 1996 Άνδρας 00:20:39 00:20:41
294 237 17 5887 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1969 Άνδρας 00:26:05 00:27:46
221 40 17 6068 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΣΜΑ Interamerican Running Team 1998 Γυναίκα 00:25:05 00:26:14
264 218 17 5171 ΣΩΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2005 Άνδρας 00:27:00 00:27:08
661 221 17 5719 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:34:54 00:36:35
87 77 17 5102 MOHAMMADI MOHAMMAD AMIN ΜΚΟ ΑΡΣΙΣ 2002 Άνδρας 00:22:10 00:22:38

Σελίδες