Back to top

 Αποτελέσματα 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων

Σάβ, 21/09/2019 έως Κυρ, 22/09/2019
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 30ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 10ΚΜ
13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
702 77 15 4463 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F35 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1980 Γυναίκα 02:56:06 02:56:09
963 130 15 4216 ΣΚΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ F50 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1969 Γυναίκα 03:15:09 03:15:47
77 74 15 4625 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M45 - 1972 Άνδρας 02:12:26 02:12:27
598 539 15 3241 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M60 Ymittos Runners 1955 Άνδρας 02:49:33 02:50:02
641 65 15 4286 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ F45 ΣΜΝ Λαρισας 1973 Γυναίκα 02:50:57 02:52:14
653 70 15 3402 ΚΑΤΣΑΛΗ ΔΑΝΑΗ F - 1986 Γυναίκα 02:52:30 02:53:10
465 41 15 4159 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F40 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1978 Γυναίκα 02:41:52 02:42:05
226 216 15 3486 ΜΑΝΤΖΑΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M55 - 1963 Άνδρας 02:26:53 02:27:38
739 81 16 4160 ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F35 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1982 Γυναίκα 02:58:12 02:58:28
521 48 16 3234 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F40 smart training 1978 Γυναίκα 02:45:31 02:46:15
85 82 16 3122 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M35 OXFORD COMPANY TEAM 1983 Άνδρας 02:12:50 02:13:11
160 152 16 3533 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ M50 BROTHERS-(GEORGOPETRIS TEAM) 1966 Άνδρας 02:21:49 02:21:49
65 63 16 4552 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1986 Άνδρας 02:11:03 02:11:21
86 83 16 4179 ΦΛΟΥΔΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1971 Άνδρας 02:12:41 02:13:11
608 549 16 3769 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1956 Άνδρας 02:50:11 02:50:39
974 132 16 3757 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΛΙΑ F50 ΔΡΟ.ΜΕ.Α RACING 1968 Γυναίκα 03:16:21 03:16:53
642 66 16 4607 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F45 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1970 Γυναίκα 02:51:16 02:52:19
1017 876 16 3460 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M65+ ΛΑΜΨΗ 1953 Άνδρας 03:21:53 03:21:57
663 71 16 4236 ΝΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ F RAFINARUNNERS 1986 Γυναίκα 02:52:13 02:53:38
227 217 16 3398 ΚΑΡΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M55 - 1960 Άνδρας 02:27:32 02:27:39
81 78 16 3410 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1977 Άνδρας 02:12:33 02:12:36
613 553 17 4629 ΚΥΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M60 - 1959 Άνδρας 02:50:36 02:50:54
92 89 17 4221 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M35 STOIKOS RUNNING TEAM 1982 Άνδρας 02:13:35 02:13:47
665 72 17 3429 ΚΟΤΖΙΑ ΖΩΗ F - 1992 Γυναίκα 02:53:39 02:53:39
730 80 17 3339 ΕΛΜΑΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F45 - 1971 Γυναίκα 02:56:54 02:57:45
1073 149 17 4362 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ F50 Μεσολογγι 1965 Γυναίκα 03:27:15 03:28:20
543 51 17 4354 PALACPAC HAIDEE F40 PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 1977 Γυναίκα 02:45:55 02:47:22
761 84 17 4602 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ F35 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1981 Γυναίκα 02:58:37 02:59:10
84 81 17 3315 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M40 sciencetraining.gr 1978 Άνδρας 02:12:34 02:12:44
169 161 17 3117 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ M50 OXFORD COMPANY TEAM 1969 Άνδρας 02:22:40 02:22:56
66 64 17 3384 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σ.Ε.Ε.Δ.Α. 1985 Άνδρας 02:11:20 02:11:23
1037 894 17 4165 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M65+ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1953 Άνδρας 03:23:47 03:24:17
90 87 17 3596 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M45 - 1973 Άνδρας 02:13:21 02:13:26
238 228 17 4317 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M55 - 1963 Άνδρας 02:28:00 02:28:08
175 166 18 3576 ΠΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M50 Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1969 Άνδρας 02:23:13 02:23:41
780 86 18 3411 ΚΙΚΙΡΗ ΜΑΡΙΖΑΝΝΑ F45 Toulas Runners 1970 Γυναίκα 02:59:15 02:59:51
1055 908 18 3589 ΠΑΠΑΔΑΜΟΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M65+ - 1954 Άνδρας 03:26:07 03:26:47
244 233 18 4083 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M55 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1963 Άνδρας 02:28:25 02:28:41
680 74 18 3099 ΚΙΤΕΑ ΟΛΓΑ F Bootcamp etoliko 1985 Γυναίκα 02:53:03 02:54:27
557 54 18 3684 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ F40 Alex endurance gang 1978 Γυναίκα 02:47:18 02:48:03
775 85 18 3710 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F35 Toulas Runners 1982 Γυναίκα 02:59:00 02:59:37
98 95 18 3012 ΣΙΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M35 sciencetraining.gr-RODOPIRUNNERS 1980 Άνδρας 02:14:39 02:14:51
67 65 18 4039 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M xanthi runners 1991 Άνδρας 02:11:21 02:11:27
89 86 18 3716 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40 - 1975 Άνδρας 02:13:11 02:13:23
101 98 18 3260 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45 DREPANOS RUNNING TEAM IGOYMENITSA 1973 Άνδρας 02:15:08 02:15:18
634 571 18 4501 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M60 - 1959 Άνδρας 02:51:01 02:51:51
1102 158 18 4434 ΚΟΤΣΙΡΑ HΡΑ F50 - 1967 Γυναίκα 03:31:46 03:32:54
718 640 19 4127 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M60 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1957 Άνδρας 02:56:21 02:57:09
197 187 19 3590 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ M50 - 1967 Άνδρας 02:25:16 02:25:23
832 96 19 4361 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ F45 - 1971 Γυναίκα 03:02:42 03:03:27

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
265 42 27 1107 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ 1985 Γυναίκα 00:56:04 00:56:13
205 179 27 1301 ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1968 Άνδρας 00:53:27 00:53:37
60 56 27 1376 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 Άνδρας 00:46:23 00:46:43
61 57 28 1438 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Άνδρας 00:46:46 00:47:11
449 103 28 1396 ΜΩΚΟΥ ΣΟΥΛΑ 1970 Γυναίκα 01:07:37 01:08:13
108 95 28 1397 ΝΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Άνδρας 00:49:25 00:49:38
206 180 28 1488 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 Άνδρας 00:53:17 00:53:38
268 44 28 1553 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1983 Γυναίκα 00:55:52 00:56:28
208 182 29 1287 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1962 Άνδρας 00:53:37 00:53:43
62 58 29 1234 ΓΚΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Άνδρας 00:47:13 00:47:15
452 104 29 1033 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 1977 Γυναίκα 01:08:02 01:08:19
111 98 29 1560 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1971 Άνδρας 00:49:29 00:49:45
279 46 29 1484 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1980 Γυναίκα 00:56:58 00:57:17
293 47 30 1338 ΛΕΚΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1993 Γυναίκα 00:57:30 00:58:06
116 103 30 1222 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Άνδρας 00:49:49 00:49:56
223 194 30 1215 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 Άνδρας 00:53:48 00:54:24
455 105 30 1032 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΝΟΝΑ 1973 Γυναίκα 01:08:02 01:08:19
69 63 30 1358 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 Άνδρας 00:46:50 00:47:21
457 106 31 1031 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕTΤΑ 1979 Γυναίκα 01:08:03 01:08:19
301 48 31 1316 ΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1981 Γυναίκα 00:58:23 00:58:32
71 65 31 1241 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1986 Άνδρας 00:47:20 00:47:31
117 104 31 1083 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1977 Άνδρας 00:49:43 00:49:56
224 195 31 1472 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1961 Άνδρας 00:54:14 00:54:26
74 68 32 1207 ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1980 Άνδρας 00:46:55 00:47:44
119 106 32 1467 ΣΙΑΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1975 Άνδρας 00:49:59 00:50:05
463 109 32 1065 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΚΟΛΤΣΙΔΑ 1977 Γυναίκα 01:08:25 01:08:46
226 197 32 1494 ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1968 Άνδρας 00:54:33 00:54:39
310 50 32 1411 ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1985 Γυναίκα 00:58:31 00:58:55
469 112 33 1205 ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΑ 1976 Γυναίκα 01:09:07 01:09:47
333 58 33 1053 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1985 Γυναίκα 00:59:27 00:59:51
77 70 33 1365 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Άνδρας 00:47:51 00:47:55
121 108 33 1401 ΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1970 Άνδρας 00:49:59 00:50:13
227 198 33 1512 ΤΣΑΠΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 Άνδρας 00:54:15 00:54:44
124 111 34 1417 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 Άνδρας 00:50:15 00:50:25
230 200 34 1378 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 Άνδρας 00:54:41 00:54:53
357 63 34 1077 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1982 Γυναίκα 01:01:19 01:01:28
473 115 34 1451 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 Γυναίκα 01:11:16 01:11:29
81 72 34 1406 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1984 Άνδρας 00:47:36 00:48:02
83 74 35 1599 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 Άνδρας 00:47:46 00:48:11
126 113 35 1387 ΜΠΙΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 Άνδρας 00:50:21 00:50:26
232 202 35 1177 ΔΕΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 Άνδρας 00:54:31 00:54:56
358 64 35 1218 ΓΕΩΡΓΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 Γυναίκα 01:01:05 01:01:30
478 119 35 1344 ΛΥΚΑ ΑΘΗΝΑ 1974 Γυναίκα 01:11:17 01:11:41
479 120 36 1321 ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1971 Γυναίκα 01:11:55 01:12:03
84 75 36 1557 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Άνδρας 00:47:46 00:48:12
127 114 36 1537 ΦΡΑΝΖΤΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 Άνδρας 00:50:23 00:50:33
368 69 36 1517 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙΑ 1987 Γυναίκα 01:01:38 01:02:04
236 204 36 1393 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΓΑΘΩΝ 1968 Άνδρας 00:54:50 00:55:06
481 121 37 1351 ΜΑΝΟΛΩΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 Γυναίκα 01:11:38 01:12:07
128 115 37 1483 ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1973 Άνδρας 00:50:23 00:50:38

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
87 77 17 5102 MOHAMMADI MOHAMMAD AMIN ΜΚΟ ΑΡΣΙΣ 2002 Άνδρας 00:22:10 00:22:38
109 96 17 1413 ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΑΦΟΤΟΠΟΥ 1979 Άνδρας 00:23:20 00:23:27
661 221 17 5719 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ - 1969 Γυναίκα 00:34:54 00:36:35
706 248 17 5353 Πάφη Ευθυμία Arsakeio Running Team 2007 Γυναίκα 00:38:41 00:38:59
322 68 17 5453 NTATSIS KRISTINE - 1971 Γυναίκα 00:28:09 00:28:14
269 222 18 5186 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΦΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 2005 Άνδρας 00:26:07 00:27:11
323 69 18 5763 ΠΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ - 1974 Γυναίκα 00:27:54 00:28:15
688 237 18 5624 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1963 Γυναίκα 00:37:02 00:38:04
712 253 18 5319 Γκλίναβου Ελευθερία Arsakeio Running Team 2007 Γυναίκα 00:38:58 00:39:16
97 84 18 5344 Παδιός Δημήτριος Arsakeio Running Team 2004 Άνδρας 00:22:45 00:22:56
723 464 18 5479 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 1959 Άνδρας 00:38:22 00:39:33
119 105 18 5419 NOORI FARID ASB 1970 Άνδρας 00:23:44 00:23:47
735 266 18 5181 ΞΕΡΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΕΡΟΠΟΛΗ RUN 2002 Γυναίκα 00:38:15 00:39:53
46 42 18 5890 ΧΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LEVEL X IOANNINA 1982 Άνδρας 00:20:38 00:20:42
320 253 18 6067 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ Interamerican Running Team 1965 Άνδρας 00:27:04 00:28:11
228 41 18 5913 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - 1986 Γυναίκα 00:26:06 00:26:26
324 70 19 5762 ΠΕΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ - 1976 Γυναίκα 00:27:55 00:28:15
106 93 19 5712 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TEAMFAROS 2004 Άνδρας 00:23:15 00:23:21
336 262 19 5815 ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ DSA RUNNING TEAM 1964 Άνδρας 00:28:26 00:28:28
753 279 19 5333 Μαρούλη Αρχοντία Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:40:19 00:40:36
254 45 19 5559 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΕΩΣΙΣ 1989 Γυναίκα 00:26:55 00:27:04
120 106 19 5657 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 1976 Άνδρας 00:23:45 00:23:48
798 486 19 5388 HOSSEINI MIRAQA ASB 1956 Άνδρας 00:41:14 00:42:17
746 274 19 5393 ISSA AYA ASB 2005 Γυναίκα 00:38:54 00:40:14
48 44 19 5365 AL NASSER NASSER ASB 1996 Άνδρας 00:20:42 00:20:47
695 241 19 5162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΕΥ-ΖΗΝ 1962 Γυναίκα 00:38:16 00:38:41
289 233 19 5316 Βούλγαρης Χαρίλαος-Εφραίμ Arsakeio Running Team 2006 Άνδρας 00:27:28 00:27:41
51 46 20 5837 ΤΖΙΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 Άνδρας 00:20:51 00:20:57
803 316 20 5341 Ντανίκα Μαρία Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:42:03 00:42:36
773 293 20 5019 ΜΑΜΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Vikos Running Team 2006 Γυναίκα 00:40:49 00:41:10
295 238 20 5331 Κωνσταντινίδης Κωνσταντίνος Arsakeio Running Team 2005 Άνδρας 00:27:29 00:27:47
328 72 20 5761 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1978 Γυναίκα 00:28:17 00:28:20
704 246 20 5796 ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - 1969 Γυναίκα 00:38:38 00:38:53
110 97 20 5210 HAIDARY MORTEZA ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2002 Άνδρας 00:23:02 00:23:30
121 107 20 5410 MOHAMMED ABDULKADIR ASB 1975 Άνδρας 00:22:32 00:23:50
809 489 20 5126 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1958 Άνδρας 00:41:50 00:43:22
268 47 20 5179 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΛΙΚΗ Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -TSIGOULIS TEAM 1990 Γυναίκα 00:25:59 00:27:10
352 273 20 6004 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΥΡΑΣ - 1967 Άνδρας 00:28:53 00:28:53
124 109 21 5853 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A.O.N. 1976 Άνδρας 00:23:48 00:23:54
719 258 21 5158 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥ-ΖΗΝ 1967 Γυναίκα 00:39:22 00:39:27
376 288 21 6058 ΜΠΑΜΠΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Interamerican Running Team 1964 Άνδρας 00:28:57 00:29:21
53 48 21 5638 ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΩΣΙΣ 1981 Άνδρας 00:21:10 00:21:16
117 103 21 5206 AZIZI MAZIYAR ΔΟΜΗ ΑΡΣΙΣ ΚΟΝΙΤΣΑ 2004 Άνδρας 00:23:05 00:23:42
335 74 21 5750 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ - 1971 Γυναίκα 00:28:19 00:28:26
805 317 21 5334 Μαρτίνη Αλίκη Arsakeio Running Team 2004 Γυναίκα 00:42:04 00:42:36
273 49 21 5668 ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1999 Γυναίκα 00:27:09 00:27:13
774 294 21 5027 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Vikos Running Team 2006 Γυναίκα 00:40:49 00:41:10
300 242 21 5377 BIRO HARIWAN ASB 2005 Άνδρας 00:26:32 00:27:52
125 110 22 5880 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FG TEAM 1976 Άνδρας 00:23:35 00:23:55
55 50 22 5862 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LEVEL X IOANNINA 1990 Άνδρας 00:21:16 00:21:21

Σελίδες