Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 211 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:21:22
3 3 1 170 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 Great Male 1:23:17
26 25 1 160 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60+ Σ Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:40:51
5 5 1 128 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 ΣΔΒ Male 1:27:52
10 10 1 187 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 18-29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ Male 1:30:15
2 2 2 227 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:21:22
35 33 2 147 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 18-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:53
6 6 2 129 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50-59 Α Κ Ο Λ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:28:24
7 7 2 148 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:28:42
72 65 2 197 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:58:37
87 79 3 219 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60+ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:06:14
4 4 3 210 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:25:22
8 8 3 166 ΝΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 ANEKSARTITOS Male 1:28:57
41 38 3 131 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 18-29   Male 1:47:25
9 9 3 116 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:30:11
11 11 4 167 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:30:25
54 50 4 165 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-29 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:53:13
12 12 4 158 ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:32:43
17 17 4 155 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:34:33
13 13 5 201 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:32:51
15 15 5 110 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-49 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:33:29
27 26 5 183 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:47
60 5 5 179 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18-29 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:55:14
14 14 6 113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:33:20
16 16 6 214 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:33:44
62 6 6 223 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18-29   Female 1:55:19
30 29 6 191 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-59   Male 1:42:56
81 74 7 225 ΓΚΟΥΤΖΑΛΗΣ 18-29   Male 2:04:21
18 18 7 204 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:34:44
19 19 7 112 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:35:33
31 30 7 172 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥΒ Male 1:43:06
22 22 8 150 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 30-39 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:37:22
82 75 8 224 ΩΩ__20 NONAME_2018 18-29   Male 2:04:22
20 20 8 108 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Male 1:36:46
42 39 8 105 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:47:36
21 21 9 182 ΠΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49   Male 1:37:16
43 40 9 140 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Male 1:47:53
24 1 9 206 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 30-39 ATHENS Female 1:40:10
23 23 10 120 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ Male 1:38:09
46 43 10 134 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:48:37
29 28 10 157 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 Γ.Σ. ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 1:42:12
32 2 11 203 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:43:41
25 24 11 102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:40:39
47 44 11 146 ΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59   Male 1:49:32
34 32 12 188 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:32
49 46 12 139 ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:52:13
28 27 12 101 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΑΡΗΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:41:48
33 31 13 156 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 - Male 1:44:32
38 36 13 109 ΓΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39   Male 1:46:34
51 48 13 184 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ULTRA TRAIL PELION Σ Δ Υ Β Male 1:53:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
83 24 373 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:42:29
53 42 429 ΒΛΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:35:26
21 3 420 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 0:27:17
94 28 416 ΧΑΪΜΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:29
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
43 34 426 ΩΩ__6 NONAME_2018   Male 0:34:35
11 2 338 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:25:22
105 33 367 ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΣ Female 0:51:42
75 54 345 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:39:23
84 60 315 MACICK KINGA   Male 0:42:48
54 12 310 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ Female 0:35:37
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
1 1 383 ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ GREAT, ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:21:34
95 29 349 ΚΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:46:52
65 50 386 ΜΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Male 0:37:40
33 5 325 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   Female 0:32:53
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
12 10 323 ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   Male 0:25:30
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
76 22 308 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:23
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
55 43 359 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:35:44
23 20 424 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:56
2 2 334 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:27
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
66 16 339 ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Female 0:37:40
34 29 394 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:33:16
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
107 35 318 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΙΑ Female 0:59:05
77 55 309 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 0:39:35
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
56 44 316 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ Male 0:35:52
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
67 17 348 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ   Female 0:37:48
35 30 419 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   Male 0:33:20
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
14 12 346 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΒ Male 0:25:50
108 36 336 ΚΑΜΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:59:06
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
57 45 319 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:37:01
25 22 303 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:22
4 4 313 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:47
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
36 31 393 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:33:29

Σελίδες