Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 211 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:21:22
24 1 9 206 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 30-39 ATHENS Female 1:40:10
32 2 11 203 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:43:41
2 2 2 227 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:21:22
3 3 1 170 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 Great Male 1:23:17
40 3 15 152 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:47:01
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
4 4 3 210 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:25:22
5 5 1 128 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 ΣΔΒ Male 1:27:52
60 5 5 179 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18-29 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:55:14
62 6 6 223 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18-29   Female 1:55:19
6 6 2 129 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50-59 Α Κ Ο Λ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:28:24
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
7 7 2 148 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:28:42
84 8 21 115 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΙΛΛΥ 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 2:05:52
8 8 3 166 ΝΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 ANEKSARTITOS Male 1:28:57
89 9 22 149 ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 30-39 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Female 2:10:56
9 9 3 116 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:30:11
10 10 1 187 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 18-29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ Male 1:30:15
93 10 27 126 ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 2:15:14
11 11 4 167 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:30:25
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
12 12 4 158 ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:32:43
98 12 26 145 ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 30-39   Female 2:23:40
13 13 5 201 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:32:51
14 14 6 113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:33:20
15 15 5 110 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-49 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:33:29
16 16 6 214 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:33:44
17 17 4 155 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:34:33
18 18 7 204 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:34:44
19 19 7 112 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:35:33
20 20 8 108 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Male 1:36:46
21 21 9 182 ΠΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49   Male 1:37:16
22 22 8 150 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 30-39 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:37:22
23 23 10 120 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ Male 1:38:09
25 24 11 102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:40:39
26 25 1 160 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60+ Σ Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:40:51
27 26 5 183 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:47
28 27 12 101 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΑΡΗΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:41:48
29 28 10 157 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 Γ.Σ. ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 1:42:12
30 29 6 191 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-59   Male 1:42:56
31 30 7 172 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥΒ Male 1:43:06
33 31 13 156 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 - Male 1:44:32
34 32 12 188 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:32
35 33 2 147 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 18-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:53
36 34 14 138 ΚΟΥΒΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-49 Great Male 1:45:21
37 35 15 107 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:46:20
38 36 13 109 ΓΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39   Male 1:46:34
39 37 14 118 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39   Male 1:46:42
41 38 3 131 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 18-29   Male 1:47:25

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
9 1 390 ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:24:25
1 1 383 ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ GREAT, ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:21:34
11 2 338 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:25:22
2 2 334 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:27
21 3 420 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 0:27:17
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
4 4 313 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:47
33 5 325 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   Female 0:32:53
5 5 423 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:48
38 6 427 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ   Female 0:33:49
6 6 422 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΟΣ   Male 0:23:00
39 7 354 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:34:08
7 7 421 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟΜ Male 0:23:28
40 8 408 ΣΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ Female 0:34:26
8 8 320 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:40
41 9 357 ΛΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   Female 0:34:29
10 9 321 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:25:12
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
12 10 323 ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   Male 0:25:30
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
47 11 324 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:35:07
54 12 310 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ Female 0:35:37
14 12 346 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΒ Male 0:25:50
15 13 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:26:07
58 13 387 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:01
16 14 363 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΒ Male 0:26:07
61 14 376 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Female 0:37:16
62 15 406 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Female 0:37:18
17 15 342 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   Male 0:26:51
66 16 339 ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Female 0:37:40
18 16 312 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:26:54
19 17 333 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 0:26:54
67 17 348 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ   Female 0:37:48
20 18 314 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:15
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
71 19 301 BROWN LYNNE   Female 0:38:32
23 20 424 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:56
72 20 403 ΣΙΝΙΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:38:41
74 21 331 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΘΩΜΑΙΔΗ-ΑΡΑΠΙΤΣΑ Female 0:39:10
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
76 22 308 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:23
25 22 303 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:22
26 23 425 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:43
82 23 337 ΚΑΡΑΒΑ ΣΕΝΙΑ   Female 0:41:09
83 24 373 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:42:29
27 24 377 ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   Male 0:30:00
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
28 25 330 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:30:30

Σελίδες