Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοαύξουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
101 89 35 209 ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:03
100 88 34 135 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:02
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
91 82 32 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:13:23
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
87 79 3 219 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60+ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:06:14
86 78 25 111 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:06:11
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
82 75 8 224 ΩΩ__20 NONAME_2018 18-29   Male 2:04:22
81 74 7 225 ΓΚΟΥΤΖΑΛΗΣ 18-29   Male 2:04:21
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
78 71 23 159 ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:54
77 70 22 142 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:14
76 69 20 117 ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30-39 ΒΟΛΟΥ Male 2:00:13
75 68 27 104 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
74 67 26 106 ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:58:51
73 66 25 133 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49   Male 1:58:51
72 65 2 197 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:58:37
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
70 63 21 127 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:57:51
69 62 19 143 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 30-39   Male 1:57:44
68 61 20 154 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:57:26
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
66 59 18 137 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:52
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
58 54 17 144 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 1:54:31
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
54 50 4 165 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-29 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:53:13
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
51 48 13 184 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ULTRA TRAIL PELION Σ Δ Υ Β Male 1:53:02
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46
49 46 12 139 ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:52:13
48 45 18 114 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Σ.Μ.Λ./300+3 Male 1:49:56
47 44 11 146 ΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59   Male 1:49:32
46 43 10 134 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:48:37
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
43 40 9 140 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Male 1:47:53

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
104 72 344 ΚΟΛΤΣΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΥΤΟΔΥΤΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:49:21
103 71 341 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:48:47
102 70 343 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Male 0:48:03
99 69 369 ΜΠΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:48:01
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
93 66 402 ΣΙΑΗΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:45:21
92 65 306 ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ   Male 0:44:27
90 64 382 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:27
89 63 381 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:26
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
84 60 315 MACICK KINGA   Male 0:42:48
81 59 428 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ Male 0:40:35
80 58 379 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:40:24
79 57 352 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ   Male 0:40:07
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
77 55 309 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 0:39:35
75 54 345 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:39:23
73 53 351 ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:38:58
70 52 305 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Μ.Ν.Λ. Male 0:38:21
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
65 50 386 ΜΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Male 0:37:40
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
63 48 347 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
60 47 410 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:37:13
59 46 311 ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Male 0:37:09
57 45 319 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:37:01
56 44 316 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ Male 0:35:52
55 43 359 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:35:44
53 42 429 ΒΛΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:35:26
52 41 430 ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:35:26
51 40 407 ΣΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:35:21
50 39 350 ΚΟΥΦΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΟΛΟΣ Male 0:35:19
49 38 417 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Male 0:35:16
48 37 304 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Male 0:35:09
108 36 336 ΚΑΜΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:59:06
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
107 35 318 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΙΑ Female 0:59:05
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
43 34 426 ΩΩ__6 NONAME_2018   Male 0:34:35
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
42 33 414 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:35
105 33 367 ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΣ Female 0:51:42
37 32 317 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:33:48
101 32 322 ΔΑΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01
36 31 393 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:33:29
100 31 395 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΖΗΝΟΔΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01
35 30 419 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   Male 0:33:20
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00

Σελίδες