Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 211 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:21:22
2 2 2 227 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:21:22
3 3 1 170 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 Great Male 1:23:17
4 4 3 210 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:25:22
5 5 1 128 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 ΣΔΒ Male 1:27:52
6 6 2 129 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50-59 Α Κ Ο Λ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:28:24
7 7 2 148 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:28:42
8 8 3 166 ΝΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 ANEKSARTITOS Male 1:28:57
9 9 3 116 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:30:11
10 10 1 187 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 18-29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ Male 1:30:15
11 11 4 167 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:30:25
12 12 4 158 ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:32:43
13 13 5 201 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:32:51
14 14 6 113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:33:20
15 15 5 110 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-49 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:33:29
16 16 6 214 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:33:44
17 17 4 155 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:34:33
18 18 7 204 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:34:44
19 19 7 112 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:35:33
20 20 8 108 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Male 1:36:46
21 21 9 182 ΠΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49   Male 1:37:16
22 22 8 150 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 30-39 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:37:22
23 23 10 120 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ Male 1:38:09
24 1 9 206 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 30-39 ATHENS Female 1:40:10
25 24 11 102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:40:39
26 25 1 160 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60+ Σ Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:40:51
27 26 5 183 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:47
28 27 12 101 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΑΡΗΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:41:48
29 28 10 157 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 Γ.Σ. ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 1:42:12
30 29 6 191 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-59   Male 1:42:56
31 30 7 172 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥΒ Male 1:43:06
32 2 11 203 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:43:41
33 31 13 156 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 - Male 1:44:32
34 32 12 188 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:32
35 33 2 147 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 18-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:53
36 34 14 138 ΚΟΥΒΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-49 Great Male 1:45:21
37 35 15 107 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:46:20
38 36 13 109 ΓΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39   Male 1:46:34
39 37 14 118 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39   Male 1:46:42
40 3 15 152 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:47:01
41 38 3 131 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 18-29   Male 1:47:25
42 39 8 105 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:47:36
43 40 9 140 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Male 1:47:53
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
46 43 10 134 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:48:37
47 44 11 146 ΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59   Male 1:49:32
48 45 18 114 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Σ.Μ.Λ./300+3 Male 1:49:56
49 46 12 139 ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:52:13
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 383 ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ GREAT, ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:21:34
2 2 334 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:27
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
4 4 313 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:47
5 5 423 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:48
6 6 422 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΟΣ   Male 0:23:00
7 7 421 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟΜ Male 0:23:28
8 8 320 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:40
9 1 390 ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:24:25
10 9 321 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:25:12
11 2 338 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:25:22
12 10 323 ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   Male 0:25:30
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
14 12 346 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΒ Male 0:25:50
16 14 363 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΒ Male 0:26:07
15 13 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:26:07
17 15 342 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   Male 0:26:51
18 16 312 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:26:54
19 17 333 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 0:26:54
20 18 314 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:15
21 3 420 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 0:27:17
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
23 20 424 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:56
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
25 22 303 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:22
26 23 425 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:43
27 24 377 ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   Male 0:30:00
28 25 330 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:30:30
29 26 328 ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ   Male 0:32:11
30 27 356 Λ0ΥΛ0ΥΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ   Male 0:32:20
31 28 370 ΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:32:25
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
33 5 325 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   Female 0:32:53
34 29 394 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:33:16
35 30 419 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   Male 0:33:20
36 31 393 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:33:29
37 32 317 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:33:48
38 6 427 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ   Female 0:33:49
39 7 354 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:34:08
40 8 408 ΣΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ Female 0:34:26
41 9 357 ΛΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   Female 0:34:29
42 33 414 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:35
43 34 426 ΩΩ__6 NONAME_2018   Male 0:34:35
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
47 11 324 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:35:07
48 37 304 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Male 0:35:09
49 38 417 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Male 0:35:16
50 39 350 ΚΟΥΦΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΟΛΟΣ Male 0:35:19

Σελίδες