Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
36 34 14 138 ΚΟΥΒΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-49 Great Male 1:45:21
39 37 14 118 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39   Male 1:46:42
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
37 35 15 107 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:46:20
40 3 15 152 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:47:01
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
58 54 17 144 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 1:54:31
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55
66 59 18 137 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:52
48 45 18 114 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Σ.Μ.Λ./300+3 Male 1:49:56
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
69 62 19 143 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 30-39   Male 1:57:44
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
68 61 20 154 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:57:26
76 69 20 117 ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30-39 ΒΟΛΟΥ Male 2:00:13
70 63 21 127 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:57:51
84 8 21 115 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΙΛΛΥ 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 2:05:52
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
89 9 22 149 ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 30-39 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Female 2:10:56
77 70 22 142 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:14
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
78 71 23 159 ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:54
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
73 66 25 133 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49   Male 1:58:51
86 78 25 111 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:06:11
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
74 67 26 106 ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:58:51
98 12 26 145 ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 30-39   Female 2:23:40
93 10 27 126 ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 2:15:14
75 68 27 104 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
91 82 32 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:13:23
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
100 88 34 135 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
17 15 342 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   Male 0:26:51
60 47 410 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:37:13
28 25 330 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:30:30
94 28 416 ΧΑΪΜΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:29
71 19 301 BROWN LYNNE   Female 0:38:32
39 7 354 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:34:08
105 33 367 ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΣ Female 0:51:42
7 7 421 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟΜ Male 0:23:28
18 16 312 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:26:54
84 60 315 MACICK KINGA   Male 0:42:48
82 23 337 ΚΑΡΑΒΑ ΣΕΝΙΑ   Female 0:41:09
50 39 350 ΚΟΥΦΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΟΛΟΣ Male 0:35:19
61 14 376 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Female 0:37:16
29 26 328 ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ   Male 0:32:11
95 29 349 ΚΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:46:52
72 20 403 ΣΙΝΙΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:38:41
40 8 408 ΣΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ Female 0:34:26
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
8 8 320 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:40
19 17 333 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 0:26:54
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
51 40 407 ΣΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:35:21
62 15 406 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Female 0:37:18
30 27 356 Λ0ΥΛ0ΥΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ   Male 0:32:20
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
73 53 351 ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:38:58
41 9 357 ΛΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   Female 0:34:29
107 35 318 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΙΑ Female 0:59:05
9 1 390 ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:24:25
20 18 314 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:15
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
52 41 430 ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:35:26
63 48 347 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
31 28 370 ΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:32:25
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
74 21 331 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΘΩΜΑΙΔΗ-ΑΡΑΠΙΤΣΑ Female 0:39:10
42 33 414 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:35
108 36 336 ΚΑΜΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:59:06
10 9 321 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:25:12
21 3 420 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 0:27:17
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
53 42 429 ΒΛΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:35:26
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
75 54 345 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:39:23
43 34 426 ΩΩ__6 NONAME_2018   Male 0:34:35
11 2 338 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:25:22
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
88 26 398 ΠΕΤΟΒΑ ΕΡΒΗΣΑ Γ Σ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:44:13

Σελίδες