Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
105 88 88 623 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ Male 02:41:27 2:41:42
104 87 87 619 PECEVSKI BLAGOJA ANAPURNA Male 02:35:30 2:35:39
103 86 86 617 NAUNCEVSKI KIRE DELTA Male 02:27:52 2:28:02
101 85 85 620 STOJANOVSKI JOVICA DELTA Male 02:27:51 2:27:59
98 84 84 667 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 02:25:30 2:25:38
95 83 83 696 ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:20:06 2:20:10
94 82 82 662 ΛΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:18:45 2:18:53
93 81 81 708 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 02:18:21 2:18:28
92 80 80 670 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Male 02:16:34 2:16:49
90 79 79 694 ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:13:49 2:13:57
88 78 78 689 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 02:11:28 2:11:37
87 77 77 688 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 02:11:26 2:11:36
86 76 76 608 CICOSKI NIKOLA TREX Male 02:10:50 2:10:57
85 75 75 659 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Male 00:00:00 2:10:13
84 74 74 637 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Ο ΚΑΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:09:58 2:10:04
83 73 73 656 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 02:09:52 2:09:54
80 72 72 743 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:08:10 2:08:22
79 71 71 648 ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 02:07:24 2:07:33
78 70 70 646 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 02:07:31 2:07:33
77 69 69 701 ΣΑΛΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 02:06:51 2:06:54
76 68 68 702 ΣΑΡΑΚΙΝΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Male 02:06:19 2:06:21
75 67 67 663 ΛΙΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 02:04:22 2:04:38
74 66 66 690 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 02:03:58 2:04:10
73 65 65 655 ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 02:03:42 2:03:46
72 64 64 686 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 02:03:36 2:03:38
71 63 63 634 ΓΑΒΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Male 02:02:22 2:02:38
70 62 62 618 PANKOVSKI TRAJCHE TREX Male 02:02:13 2:02:21
69 61 61 625 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ INFOMAX RUNNING TEAM Male 02:02:15 2:02:18
68 60 60 602 ANCHEV TODOR NRC NIKE+RUN CLUB Male 02:01:46 2:01:57
67 59 59 638 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 02:00:34 2:00:42
65 58 58 705 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 02:00:06 2:00:10
64 57 57 636 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:58:43 1:58:49
63 56 56 697 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:58:09 1:58:13
61 55 55 650 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM Male 01:57:53 1:57:58
60 54 54 714 ΤΖΙΒΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:57:57 1:57:58
59 53 53 607 BORIS GJORGJIEV Male 01:57:34 1:57:50
58 52 52 611 DJORCEV ZORAN MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:57:45 1:57:49
57 51 51 712 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:57:08 1:57:13
56 50 50 668 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Male 01:57:03 1:57:08
55 49 49 649 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 01:56:47 1:56:50
54 48 48 603 ANDONOVSKI MIJALCO ARK LOTUS Male 01:55:40 1:55:49
53 47 47 735 ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:55:31 1:55:44
52 46 46 736 ΜΠΛΟΥΓΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:55:22 1:55:40
51 45 45 720 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:55:16 1:55:21
50 44 44 673 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ Male 01:55:12 1:55:15
48 43 43 742 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:53:52 1:54:04
47 42 42 709 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Male 01:53:56 1:53:59
46 41 41 713 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Male 01:53:43 1:53:55
45 40 40 660 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:53:45 1:53:50
44 39 39 685 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:53:25 1:53:30

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
180 147 147 315 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:06:02 2:06:20
179 146 146 426 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT 02:04:55 2:05:12
176 145 145 436 ΠΑΝΑΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:53:45 1:54:01
172 144 144 366 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 01:37:36 1:37:42
170 143 143 409 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:36:18 1:36:31
169 142 142 518 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:36:06 1:36:15
168 141 141 407 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΣΗ 01:29:45 1:29:54
167 140 140 304 ZAHARIA MIHAI TEAM 01:27:44 1:27:59
166 139 139 524 ΤΖΙΝΤΖΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:27:45 1:27:54
164 138 138 492 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 01:27:11 1:27:12
162 137 137 317 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:24:22 1:24:29
160 136 136 368 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΘΗΣΗ 01:23:59 1:24:08
158 135 135 332 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
156 134 134 330 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:49 1:23:55
155 133 133 439 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 01:22:59 1:23:04
154 132 132 339 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:22:54 1:23:01
152 131 131 437 ΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DIMOU TRAINING TEAM 01:20:30 1:20:33
151 130 130 466 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 01:19:34 1:19:39
150 129 129 342 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:19:03 1:19:19
149 128 128 309 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:00:00 1:19:02
148 127 127 490 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:17:42 1:17:46
147 126 126 498 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:17:17 1:17:44
145 125 125 457 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:16:07 1:16:24
144 124 124 305 ΑΓΓΕΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:16:04 1:16:11
142 123 123 355 ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΑ ΕΥΤΡΟΦΙΑ 01:15:50 1:16:02
141 122 122 338 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:49 1:15:59
140 121 121 475 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:15:45 1:15:48
139 120 120 483 ΤΡΙΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:15:34 1:15:40
138 119 119 336 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑCHILLEAS 01:15:31 1:15:32
137 118 118 388 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:15:22 1:15:30
135 117 117 517 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:14:51 1:15:04
132 116 116 428 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:13:56 1:14:06
131 115 115 486 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:00:00 1:13:57
130 114 114 503 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 01:13:24 1:13:39
129 113 113 455 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FIT TEAM ANASTASIA 01:13:22 1:13:35
128 112 112 521 ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:13:2 1:13:34
127 111 111 458 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:13:04 1:13:09
125 110 110 502 ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:12:37 1:12:51
124 109 109 468 ΣΤΑΡΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ 01:12:32 1:12:46
123 108 108 392 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - --:--:-- 1:12:38
122 107 107 511 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:12:30 1:12:37
121 106 106 353 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:12:27 1:12:35
120 105 105 522 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 01:12:12 1:12:20
119 104 104 363 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:11:29 1:11:34
117 103 103 391 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:11:06 1:11:21
116 102 102 418 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:05 1:11:15
115 101 101 335 ΓΚΙΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01:09:35 1:09:46
114 100 100 325 ΒΛΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:09:43 1:09:46
113 99 99 403 ΜΙΣΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:09:35 1:09:46
111 98 98 516 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:09:14 1:09:22

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
191 273 ΝΑΜΕ ΝΟ 00:00:00 0:46:16
78 272 NAME NO 00:00:00 0:29:07
98 271 NAME NO 00:00:00 0:30:58
205 117 90 41 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:51:28 0:51:52
189 114 89 153 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:45:14 0:45:32
187 113 88 215 ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOZANI 0:45:23
183 112 87 56 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 0:44:05
179 111 86 81 ΖΑΠΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:41:43 0:42:03
176 109 85 14 SLEZAK LUKAS ΑΝΔΡΩΝ KOZANI 00:41:22 0:41:41
172 107 84 17 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:40:14 0:40:39
166 106 83 206 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:39:13 0:39:18
163 105 82 45 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:38:01 0:38:13
162 104 81 165 ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:37:59 0:38:08
160 103 80 202 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:37:40 0:38:01
159 102 79 29 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:37:36 0:37:58
156 101 78 131 ΛΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:37:22 0:37:34
152 100 77 179 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:36:26 0:36:32
150 98 76 149 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:28:31 0:36:15
137 96 75 219 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:00:00 0:35:34
136 95 74 191 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:05 0:35:27
134 94 73 240 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:34:31 0:34:50
132 93 72 64 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:34:02 0:34:16
131 92 71 196 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:34:01 0:34:15
127 91 70 221 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:33:39 0:34:01
126 90 69 99 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:33:39 0:33:56
116 88 68 101 ΚΑΡΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:32:36 0:32:58
113 87 67 40 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΕΛ 00:31:52 0:32:02
112 86 66 22 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:31:38 0:31:55
110 85 65 84 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ BIO FRESCO 00:31:30 0:31:43
105 82 64 68 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:31:12 0:31:32
104 81 63 197 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:31:18 0:31:30
102 79 62 237 ΑΓΓΕΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:30:58 0:31:23
100 78 61 152 ΜΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:30:58 0:31:18
210 89 61 114 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:52:28 0:52:40
99 77 60 229 ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΚ ΑΡΙΔΑΊΑΣ 00:31:06 0:31:17
209 88 60 95 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:40:25 0:52:30
97 76 59 88 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:30:44 0:30:54
208 87 59 96 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:51:56 0:52:09
207 86 58 242 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:51:40 0:52:02
96 75 58 59 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 00:30:45 0:30:49
206 85 57 94 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:39:51 0:51:55
94 73 57 98 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΕΛ 00:30:21 0:30:34
204 84 56 243 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:51:14 0:51:38
92 72 56 254 ΑΛΕΞΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:30:12 0:30:26
203 83 55 205 ΠΡΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:49:28 0:49:57
91 71 55 28 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:30:14 0:30:24
202 82 54 90 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:49:18 0:49:36
90 70 54 31 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:30:23
201 81 53 241 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:48:47 0:49:02

Σελίδες