Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 695 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:17:14 1:17:14
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
2 2 2 635 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:20:02 1:20:03
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
3 3 3 740 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:23:33 1:23:34
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
4 4 4 729 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Merousis Team Male 01:26:11 1:26:12
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
5 5 5 710 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 01:27:38 1:27:40
38 5 5 744 ΣΙΑΠΑΚΑ ΑΝΝΑ Female 01:49:31 1:49:35
6 6 6 692 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM Male 01:28:52 1:28:53
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15
7 7 7 706 ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 01:29:03 1:29:04
62 7 7 654 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Female 01:57:55 1:58:05
66 8 8 671 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 02:00:29 2:00:33
8 8 8 715 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:35:55 1:36:00
81 9 9 728 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Female 02:08:50 2:08:54
9 9 9 723 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:36:19 1:36:22
82 10 10 722 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 02:09:28 2:09:32
10 10 10 691 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:37:20 1:37:25
11 11 11 669 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:38:05 1:38:07
89 11 11 615 MCGOLDRICK AMY TREX Female 02:11:39 2:11:48
12 12 12 726 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:38:46 1:38:49
91 12 12 613 IVANOVSKA ZHANE Female 02:14:28 2:14:39
14 13 13 721 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΑΟΥΣΑ Male 01:40:49 1:40:57
96 13 13 727 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 02:20:46 2:20:50
15 14 14 675 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:41:34 1:41:44
97 14 14 680 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 02:25:30 2:25:38
99 15 15 606 BELEVSKA ELENA Female 02:27:49 2:27:59
16 15 15 737 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Male 01:42:01 1:42:03
100 16 16 609 DAMJANSKA SLAVICA Female 02:27:50 2:27:59
17 16 16 629 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ Male 01:42:20 1:42:25
102 17 17 614 KOSTOVA SOFIJA PANKOVSKA TREX Female 02:27:50 2:28:00
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
19 18 18 647 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:42:50 1:42:54
20 19 19 651 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 00:00:00 1:42:54
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
22 21 21 730 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 01:44:02 1:44:05
23 22 22 711 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:43:58 1:44:08
25 23 23 676 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:44:21 1:44:26
26 24 24 693 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 01:45:59 1:46:12
28 25 25 678 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:46:52 1:46:56
29 26 26 665 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:46:53 1:47:04
30 27 27 724 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ Male 01:47:01 1:47:06
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
35 31 31 682 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Male 01:48:35 1:48:40
36 32 32 679 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Male 01:49:15 1:49:24
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 523 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:42:38 0:42:39
14 1 1 500 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:50:56 0:50:58
2 2 2 445 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:45:45 0:45:47
20 2 2 474 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Derekas Endurance Coaching 00:52:58 0:52:59
3 3 3 308 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ 00:46:21 0:46:21
26 3 3 478 ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 00:54:47 0:54:50
34 4 4 446 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:15 0:57:18
4 4 4 514 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:19 0:46:21
46 5 5 464 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ FIFTH ELEMENT --:--:-- 0:58:47
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
47 6 6 505 ΧΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:46 0:58:49
6 6 6 321 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:48:05 0:48:06
7 7 7 419 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:48:41 0:48:43
50 7 7 383 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:59:30 0:59:34
8 8 8 443 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:48:56 0:48:59
51 8 8 398 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΌΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 00:59:28 0:59:35
58 9 9 515 ΤΡΟΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:00:35 1:00:37
9 9 9 324 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΑΒ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:49:17 0:49:18
74 10 10 413 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:03:31 1:03:35
10 10 10 484 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:25 0:49:27
11 11 11 326 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:49:48 0:49:51
78 11 11 343 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:04:25 1:04:26
12 12 12 334 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:57 0:50:01
103 12 12 465 ΣΟΥΝΤΗ ΧΑΝΑ 01:08:46 1:08:52
13 13 13 508 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 00:50:35 0:50:36
104 13 13 519 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΛΗΔΑ 01:08:51 1:09:01
112 14 14 354 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ SWIM OR DUE 01:09:36 1:09:45
15 14 14 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:51:10 0:51:11
16 15 15 482 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:51:22 0:51:27
118 15 15 430 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01:11:07 1:11:23
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
126 16 16 520 ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:12:57 1:13:08
133 17 17 479 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:22 1:14:27
18 17 17 395 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:51:44 0:51:48
134 18 18 420 ΜΠΟΥΡΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:14:41 1:14:44
19 18 18 491 - ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ LEVEL ONE IOANNINA 00:52:55 0:52:58
136 19 19 406 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:15:20 1:15:28
21 19 19 405 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:53:25 0:53:29
22 20 20 417 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 00:53:52 0:53:56
143 20 20 489 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 01:15:57 1:16:02
23 21 21 424 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:54:08 0:54:11
146 21 21 389 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΦΑΝΣ 01:16:53 1:17:01
153 22 22 370 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 01:20:43 1:20:50
24 22 22 460 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 00:54:33 0:54:38
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
157 23 23 427 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
27 24 24 444 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:55 0:54:57
159 24 24 333 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
28 25 25 441 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:12 0:56:19
161 25 25 397 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ 01:23:56 1:24:09

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
98 271 NAME NO 00:00:00 0:30:58
78 272 NAME NO 00:00:00 0:29:07
191 273 ΝΑΜΕ ΝΟ 00:00:00 0:46:16
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
11 1 1 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:19:59 0:20:02
1 1 1 25 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ OXYGEN 00:16:39 0:16:40
2 2 1 183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:05 0:17:06
37 2 1 236 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:24:19 0:24:24
3 3 2 103 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:55 0:17:56
41 3 2 148 ΜΙΡΟΦΟΡΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:25:39 0:25:43
4 4 2 85 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ HERBALIFE 00:18:54 0:18:57
42 4 2 11 NAUMCEVSKA MICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:25:55 0:25:58
47 5 3 192 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:13 0:26:18
5 5 3 106 ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:18:55 0:18:57
48 6 4 21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:26:14 0:26:19
6 6 3 144 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΔ ΒΈΡΟΙΑΣ MINAS COACHING TEAM 00:19:12 0:19:13
7 7 4 258 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:18 0:19:26
52 7 3 170 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:26:58 0:27:07
57 8 4 5 GJORCEVA ZORICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:40
8 8 5 61 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 00:19:26 0:19:29
60 9 5 129 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:27:48 0:27:53
9 9 6 267 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:35 0:19:37
63 10 6 100 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:28:10 0:28:15
10 10 7 244 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΟΣ 00:19:41 0:19:45
12 11 8 259 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:20:05 0:20:07
66 11 7 247 ΧΟΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:28:15 0:28:20
13 12 9 38 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:20:14 0:20:18
68 12 5 62 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β G 00:28:08 0:28:25
14 13 10 143 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ/ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ GROUP 00:20:23 0:20:26
74 13 8 130 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:28:33 0:28:41
15 14 11 33 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 00:20:47 0:20:53
79 14 9 70 ΔΗΜΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:29:06 0:29:12
16 15 12 67 ΔΑΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:21:20 0:21:23
81 15 6 268 ΒΙΟΝΙΣΑ ΝΑΣΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:29:26 0:29:44
17 16 13 235 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:21:24 0:21:28
84 16 7 113 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΛ 00:29:50 0:30:00
18 17 4 97 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:21:34 0:21:36
85 17 8 172 ΞΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:29:49 0:30:06
87 18 9 142 ΜΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:06 0:30:10
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
93 19 10 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00:00 0:30:28
20 19 15 253 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:50 0:21:53
101 20 10 207 ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:31:14 0:31:19
21 20 16 260 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:48 0:21:54
22 21 5 150 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:22:10 0:22:14
107 21 11 256 ΒΑΡΒΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:31:25 0:31:39
109 22 12 65 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:31:32 0:31:41
23 22 17 269 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:22:41 0:22:45
24 23 18 195 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:22:49 0:22:52
111 23 13 228 ΤΡΑΓΙΑΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 00:31:44 0:31:53

Σελίδες