Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 695 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:17:14 1:17:14
2 2 2 635 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:20:02 1:20:03
3 3 3 740 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:23:33 1:23:34
4 4 4 729 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Merousis Team Male 01:26:11 1:26:12
5 5 5 710 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 01:27:38 1:27:40
6 6 6 692 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM Male 01:28:52 1:28:53
7 7 7 706 ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 01:29:03 1:29:04
8 8 8 715 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:35:55 1:36:00
9 9 9 723 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:36:19 1:36:22
10 10 10 691 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:37:20 1:37:25
11 11 11 669 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:38:05 1:38:07
12 12 12 726 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:38:46 1:38:49
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
14 13 13 721 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΑΟΥΣΑ Male 01:40:49 1:40:57
15 14 14 675 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:41:34 1:41:44
16 15 15 737 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Male 01:42:01 1:42:03
17 16 16 629 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ Male 01:42:20 1:42:25
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
20 19 19 651 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 00:00:00 1:42:54
19 18 18 647 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:42:50 1:42:54
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
22 21 21 730 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 01:44:02 1:44:05
23 22 22 711 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:43:58 1:44:08
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
25 23 23 676 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:44:21 1:44:26
26 24 24 693 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 01:45:59 1:46:12
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
28 25 25 678 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:46:52 1:46:56
29 26 26 665 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:46:53 1:47:04
30 27 27 724 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ Male 01:47:01 1:47:06
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
35 31 31 682 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Male 01:48:35 1:48:40
36 32 32 679 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Male 01:49:15 1:49:24
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28
38 5 5 744 ΣΙΑΠΑΚΑ ΑΝΝΑ Female 01:49:31 1:49:35
39 34 34 601 ALEXANDAR MITREVSKI MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:49:38 1:49:56
40 35 35 741 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 01:50:09 1:50:18
41 36 36 738 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 01:50:20 1:50:26
42 37 37 704 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT Male 01:50:19 1:50:27
43 38 38 739 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:52:09 1:52:17
44 39 39 685 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:53:25 1:53:30
45 40 40 660 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:53:45 1:53:50
46 41 41 713 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Male 01:53:43 1:53:55
47 42 42 709 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Male 01:53:56 1:53:59
48 43 43 742 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:53:52 1:54:04
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15
50 44 44 673 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ Male 01:55:12 1:55:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 523 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:42:38 0:42:39
2 2 2 445 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:45:45 0:45:47
4 4 4 514 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:19 0:46:21
3 3 3 308 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ 00:46:21 0:46:21
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
6 6 6 321 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:48:05 0:48:06
7 7 7 419 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:48:41 0:48:43
8 8 8 443 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:48:56 0:48:59
9 9 9 324 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΑΒ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:49:17 0:49:18
10 10 10 484 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:25 0:49:27
11 11 11 326 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:49:48 0:49:51
12 12 12 334 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:57 0:50:01
13 13 13 508 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 00:50:35 0:50:36
14 1 1 500 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:50:56 0:50:58
15 14 14 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:51:10 0:51:11
16 15 15 482 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:51:22 0:51:27
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
18 17 17 395 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:51:44 0:51:48
19 18 18 491 - ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ LEVEL ONE IOANNINA 00:52:55 0:52:58
20 2 2 474 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Derekas Endurance Coaching 00:52:58 0:52:59
21 19 19 405 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:53:25 0:53:29
22 20 20 417 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 00:53:52 0:53:56
23 21 21 424 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:54:08 0:54:11
24 22 22 460 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 00:54:33 0:54:38
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
26 3 3 478 ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 00:54:47 0:54:50
27 24 24 444 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:55 0:54:57
28 25 25 441 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:12 0:56:19
29 26 26 469 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:56:20 0:56:25
30 27 27 452 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
31 28 28 448 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
32 29 29 451 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΣΗ 00:56:36 0:56:47
33 30 30 512 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:56:51 0:57:00
34 4 4 446 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:15 0:57:18
35 31 31 362 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:16 0:57:18
36 32 32 350 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 00:00:00 0:57:22
37 33 33 476 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:57:18 0:57:31
38 34 34 341 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:46 0:57:51
39 35 35 344 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:57 0:58:03
40 36 36 529 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:47 0:58:03
41 37 37 526 ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:58:06 0:58:08
42 38 38 375 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:58:34 0:58:39
43 39 39 372 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:58:38 0:58:44
44 40 40 454 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:40 0:58:45
45 41 41 463 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT 00:58:38 0:58:46
46 5 5 464 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ FIFTH ELEMENT --:--:-- 0:58:47
47 6 6 505 ΧΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:46 0:58:49
48 42 42 393 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:47 0:58:50
49 43 43 327 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:59:27 0:59:31
50 7 7 383 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:59:30 0:59:34

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 25 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ OXYGEN 00:16:39 0:16:40
2 2 1 183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:05 0:17:06
3 3 2 103 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:55 0:17:56
4 4 2 85 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ HERBALIFE 00:18:54 0:18:57
5 5 3 106 ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:18:55 0:18:57
6 6 3 144 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΔ ΒΈΡΟΙΑΣ MINAS COACHING TEAM 00:19:12 0:19:13
7 7 4 258 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:18 0:19:26
8 8 5 61 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 00:19:26 0:19:29
9 9 6 267 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:35 0:19:37
10 10 7 244 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΟΣ 00:19:41 0:19:45
11 1 1 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:19:59 0:20:02
12 11 8 259 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:20:05 0:20:07
13 12 9 38 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:20:14 0:20:18
14 13 10 143 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ/ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ GROUP 00:20:23 0:20:26
15 14 11 33 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 00:20:47 0:20:53
16 15 12 67 ΔΑΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:21:20 0:21:23
17 16 13 235 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:21:24 0:21:28
18 17 4 97 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:21:34 0:21:36
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
20 19 15 253 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:50 0:21:53
21 20 16 260 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:48 0:21:54
22 21 5 150 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:22:10 0:22:14
23 22 17 269 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:22:41 0:22:45
24 23 18 195 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:22:49 0:22:52
25 24 6 36 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ-ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:23:01 0:23:06
26 25 19 255 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:08 0:23:12
27 26 20 63 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 00:23:11 0:23:14
28 27 7 66 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:23:13 0:23:15
29 28 8 264 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:23:12 0:23:16
30 29 21 211 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:23:00 0:23:16
31 30 22 261 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:19 0:23:20
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
33 31 23 10 MOSHEV SASHO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:23:37 0:23:41
34 32 24 199 ΠΛΕΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:23:49 0:23:56
35 33 25 19 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ALTUS RUNNING 00:23:50 0:23:57
36 34 26 262 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:24:02 0:24:08
37 2 1 236 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:24:19 0:24:24
38 35 27 102 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:24:01 0:24:31
39 36 28 203 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:24:48 0:24:55
40 37 29 194 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 00:25:34 0:25:38
41 3 2 148 ΜΙΡΟΦΟΡΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:25:39 0:25:43
42 4 2 11 NAUMCEVSKA MICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:25:55 0:25:58
43 38 30 263 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:25:52 0:26:00
44 39 31 234 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:25:58 0:26:10
45 40 9 16 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:10 0:26:13
46 41 10 233 ΤΣΕΓΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ 0:26:15
47 5 3 192 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:13 0:26:18
48 6 4 21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:26:14 0:26:19
49 42 11 200 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:23:30 0:26:33
50 43 32 166 ΝΑΣΙΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ OXYGEN 00:26:23 0:26:36

Σελίδες