Back to top

Αποτελέσματα 7ο Run the Lake

Κυρ, 16/12/2018
Run the lake 2018 10KM
Run the lake 2018 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 2293 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Male 00:37:27 0:37:27
2 1 1 1413 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ Γ18-29 PapachristosRunningTeam 1997 Female 00:38:26 0:38:27
3 2 1 1822 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18-29 ΑΘΗΝΑ 1991 Male 00:38:29 0:38:31
4 3 2 2324 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 40-49 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1977 Male 00:38:45 0:38:46
5 4 1 1868 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-59 ΓΛΥΦΑΔΑ 1966 Male 00:38:58 0:38:59
6 5 1 1926 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 Myathlete 1981 Male 00:39:53 0:40:00
7 6 2 1378 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1991 Male 00:40:06 0:40:06
8 7 2 1836 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 1987 Male 00:40:16 0:40:16
9 8 3 2058 ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 30-39 Περιστερι 1984 Male 00:40:18 0:40:19
10 9 3 1209 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 40-49 LOS OVIDADOS 1977 Male 00:40:19 0:40:21
11 10 3 1377 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 18-29 1990 Male 00:40:16 0:40:25
12 11 4 1869 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 Krommidas coaching 1977 Male 00:40:41 0:40:42
13 12 4 2267 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1999 Male 00:41:30 0:41:32
14 13 4 1922 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 30-39 1980 Male 00:41:29 0:41:33
15 14 5 1220 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 ΑΘΗΝΑ 1982 Male 00:40:33 0:41:45
16 15 5 1657 ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1976 Male --:--:-- 0:41:58
17 16 6 1459 ΜΠΑΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1970 Male --:--:-- 0:42:00
18 17 7 2138 ΝΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 1978 Male 00:42:12 0:42:13
19 18 8 1745 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 FREE RUNNERS 1974 Male 00:42:12 0:42:14
20 2 2 1520 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ Γ18-29 ATHENS 1994 Female 00:42:16 0:42:22
21 19 5 2217 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18-29 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1989 Male 00:42:20 0:42:24
22 20 9 2280 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 IRONKOUKOU 1972 Male 00:42:44 0:42:44
23 21 6 2173 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30-39 Vodafone Running Team 1979 Male 00:42:56 0:43:03
24 22 10 1150 ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 GLYFADA RUNNERS 1971 Male 00:42:55 0:43:14
25 23 2 1944 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1966 Male 00:43:21 0:43:23
26 24 7 1875 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 30-39 1981 Male 00:43:28 0:43:30
27 25 8 1184 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 RAFINA RUNNERS 1981 Male --:--:-- 0:43:31
28 26 1 1168 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60-69 ARGOS. SECURITY 1956 Male 00:43:32 0:43:36
29 27 9 1089 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 1987 Male --:--:-- 0:43:45
30 28 3 2222 ΣΙΑΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 50-59 1964 Male 00:43:42 0:43:45
31 29 4 1518 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 50-59 ATP TRAINING 1960 Male 00:43:43 0:43:46
32 30 11 1559 ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 Myathlete 1970 Male 00:43:54 0:44:08
33 31 2 2175 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 60-69 ΣΔΥΠ 1954 Male 00:44:12 0:44:14
34 32 12 1823 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ NIKOΛΑΟΣ 40-49 ΣΑΦΑΝΣ 1975 Male 00:43:53 0:44:25
35 33 13 1912 ΘΩΜΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 ΣΑΦΑΝΣ 1974 Male 00:44:15 0:44:38
36 34 14 1336 ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ 40-49 1970 Male 00:44:37 0:44:41
37 35 15 1386 ΛΕΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 1970 Male --:--:-- 0:44:41
38 36 16 2254 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 ONLY FIFTEEN 1971 Male 00:44:37 0:44:43
39 37 10 1733 ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 1979 Male 00:44:40 0:44:47
40 38 17 1943 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 40-49 Marathon club 1973 Male --:--:-- 0:44:49
41 39 11 1949 ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1984 Male 00:44:42 0:44:56
42 40 12 1155 ΓΚΡΙΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30-39 Myathlete 1983 Male 00:44:47 0:45:01
43 41 5 1619 ΣΚΡΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 RUN AND FUN 1968 Male --:--:-- 0:45:02
44 42 6 1025 PASQUIERS BRUNO 50-59 courir a Athènes 1966 Male --:--:-- 0:45:07
45 43 18 2151 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 1974 Male 00:45:06 0:45:09
46 3 1 1197 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39 1986 Female 00:45:09 0:45:10
47 44 13 1825 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 30-39 S RUNNERS 1980 Male 00:45:07 0:45:11
48 45 19 1627 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 40-49 WERUN 1977 Male 00:44:33 0:45:11
49 46 20 1502 ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 40-49 1973 Male 00:45:07 0:45:11
50 4 2 2216 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ30-39 PFRT 1986 Female --:--:-- 0:45:16

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
568 264 50 6053 ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ Γ18-29 1992 Female -
569 305 38 5490 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-59 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1963 Male -
560 302 88 5102 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 Myathlete 1976 Male -
561 259 71 6013 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 1979 Female -
562 303 44 6050 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18-29 1992 Male -
563 260 89 5546 ΜΠΑΡΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ40-49 1969 Female -
564 261 72 5667 ΧΡΥΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ30-39 ΑTHLETE'S HOME 1982 Female -
565 262 90 5512 ΚΟΥΤΣΟΥΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ40-49 1970 Female -
566 263 9 5461 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Γ15-17 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2001 Female -
567 304 37 5048 ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 50-59 1968 Male -
1 1 1 5497 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 DRC 1990 Male --:--:-- 0:15:24
2 2 2 5525 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 DRC 2000 Male --:--:-- 0:15:42
3 3 3 5431 ΒΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18-29 DRC 1997 Male 00:15:44 0:15:44
4 4 1 5289 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 15-17 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 2003 Male 00:15:51 0:15:51
5 5 1 5816 ΩΩ__5KM_21 NONAME_1919 - Male 00:16:20 0:16:20
6 6 1 5800 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 50-59 GR.RUNNERS 1964 Male 00:18:13 0:18:14
7 7 1 5650 ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 30-39 ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 1988 Male 00:18:25 0:18:27
8 8 2 5544 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 1965 Male 00:18:32 0:18:33
9 9 2 5599 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 FANIS TEAM 1981 Male 00:19:18 0:19:19
10 10 1 5193 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 1969 Male 00:19:26 0:19:33
11 11 4 5555 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 SANTA RUNNING TEAM 1991 Male 00:19:30 0:19:37
12 12 1 5015 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60-69 ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ. 1957 Male 00:19:36 0:19:37
13 1 1 5532 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1972 Female 00:19:45 0:19:46
14 13 3 5485 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1967 Male 00:19:49 0:19:50
15 2 2 5646 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Γ40-49 ANIMAL RIGHTS RUNNERS 1975 Female 00:19:49 0:19:50
16 14 3 6015 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 Ο Ποντιος 1983 Male 00:19:47 0:19:55
17 15 5 5496 ΚΙΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18-29 SANTA RUNNING TEAM 1989 Male 00:19:48 0:19:56
18 16 4 5392 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30-39 ΑΛΦΑ RUNNING TEAM 1979 Male 00:20:07 0:20:09
19 17 5 5257 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 Π ΦΑΛΗΡΟ 1981 Male 00:20:09 0:20:10
20 18 4 5421 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1968 Male 00:20:12 0:20:14
21 19 6 5337 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 30-39 1982 Male 00:20:15 0:20:17
22 20 2 5065 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-17 2003 Male 00:20:11 0:20:30
23 21 6 5394 ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 1989 Male 00:20:35 0:20:35
24 22 7 6005 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 POROS ISLAND 1982 Male 00:20:20 0:20:39
25 3 1 5519 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ Γ18-29 ΕΥΚΛΗΣ 1989 Female 00:20:41 0:20:43
26 23 2 5590 ΣΙΜΟΝΟΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 NEA SMIRNI RUNNING TEAM 1977 Male 00:20:42 0:20:45
27 24 3 5125 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 15-17 2006 Male 00:20:23 0:20:47
28 25 5 5095 ΔΗΜΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 50-59 ΕΥΚΛΗΣ 1965 Male 00:21:00 0:21:02
29 26 3 5034 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 BOYLA 1975 Male 00:21:04 0:21:06
30 27 4 5422 ΑΡΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 15-17 ΑΘΗΝΑ 2003 Male 00:21:09 0:21:17
31 28 7 5400 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 1994 Male 00:21:24 0:21:25
32 29 2 5507 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-69 DSA RUNNING TEAM 1957 Male 00:21:24 0:21:25
33 30 8 5360 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30-39 1988 Male 00:21:22 0:21:26
34 31 9 5419 ΑΝΙΦΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30-39 COMMSQUARE 1987 Male 00:21:20 0:21:31
35 32 5 1033 ROUSSELOT THEO 15-17 courir a Athènes 2002 Male 00:21:28 0:21:31
36 33 6 5245 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-59 Ymittos Runners 1966 Male 00:21:28 0:21:33
37 34 7 5375 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1968 Male 00:21:32 0:21:33
38 4 2 6054 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ18-29 . 1994 Female 00:21:35 0:21:36
39 35 6 5568 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ JOHNNY 15-17 2004 Male 00:21:24 0:21:37
40 36 4 5506 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 40-49 1974 Male 00:21:34 0:21:44

Σελίδες