Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
56 2 413 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ W35-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:45:55
7 7 1 357 ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:28:47
51 50 1 174 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:31
20 20 1 416 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-24 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Male 1:35:25
42 1 1 249 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ W25-34   Female 1:43:46
127 120 1 261 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 70+ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:59:10
21 21 1 254 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-64 Marathon club Male 1:35:40
54 53 1 266 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:51
1 1 1 389 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25-29 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ - EXALCO ALUMINIUM SYSTEM Male 1:13:22
139 9 1 161 ΓΚΑΡΑΝΕ ΖΩΗ W15-24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ AUTH RUNNING TEAM Female 2:00:44
12 12 1 255 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ 35-39 ΣΜΝΛ- VMAX Male 1:30:45
2 2 1 401 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30-34 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 1:20:14
3 3 1 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:23:12
88 4 1 182 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ W45+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:52:45
4 4 1 305 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Male 1:23:58
71 3 2 378 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W35-44 ΣΔΥΒ & ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:50:23
19 19 2 432 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-34   Male 1:35:10
198 21 2 124 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΕΙΡΗΝΗ W15-24 Running Team Farsala Female 2:12:59
9 9 2 210 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 45-49 ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 1:29:36
188 18 2 270 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ W25-34   Female 2:09:48
10 10 2 142 ΒΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:30:15
159 146 2 362 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 65-69 Σ Δ Υ ΒΟΛΟΥ Male 2:04:15
106 6 2 324 ΠΑΠΑΛΟΥ ΑΙΓΛΗ W45+ Καρδίτσα Female 1:55:11
22 22 2 447 ΜΟΥΤΚΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 15-24   Male 1:36:56
55 54 2 299 ΜΠΟΥΚΟΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 Τρίκαλα Male 1:45:53
192 174 2 388 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 70+ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:10:11
14 14 2 233 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 35-39 ALIFERIS RUNNING TEAM Male 1:32:19
5 5 2 167 ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25-29 Τρίκαλα Male 1:24:12
80 77 2 143 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 60-64 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 1:51:45
6 6 2 397 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:27:41
8 8 3 321 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 40-44 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας Male 1:29:15
220 197 3 168 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:30
199 22 3 130 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W15-24 Running Team Farsala Female 2:13:38
95 5 3 359 ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:54:03
11 11 3 303 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-54 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 1:30:39
97 92 3 445 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60-64   Male 1:54:04
23 23 3 314 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-34 Vmax Male 1:37:29
119 7 3 252 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑ Female 1:57:33
25 25 3 431 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-39   Male 1:38:53
172 158 3 279 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 2:07:07
15 15 3 100 AHMETAJ ALEKSANDER 25-29   Male 1:33:02
69 67 3 385 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 55-59 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ Male 1:50:17
16 16 3 280 ΜΟΣΙΟΣ EΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 1:34:18
27 27 3 417 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15-24 ΑΟΜ Male 1:39:13
195 20 3 259 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W25-34 ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ Female 2:11:12
39 39 4 404 ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ 15-24 Running Team Farsala Male 1:42:59
18 18 4 158 ΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:35:06
240 29 4 133 ΑΣΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ W15-24 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Female 2:35:33
83 80 4 312 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-59 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 1:52:08
84 81 4 104 FEJZO KLEVIS 25-29 RUNNING TEAM ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:52:30

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
71 55 822 ΤΣΙΩΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:34:36
113 44 677 ΚΑΨΙΩΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Running Team Farsala Female 0:40:39
39 31 729 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:29:08
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
145 71 797 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
156 74 833 ΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:54:25
82 26 687 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΝΝΑ   Female 0:35:26
124 55 730 ΜΠΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ   Female 0:44:20
50 40 841 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:31:08
92 34 777 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:35
18 15 857 ΠΑΤΙΘΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:25:03
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41
165 89 630 ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:35
135 65 678 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
103 65 808 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟ Male 0:39:14
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
114 45 702 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Καρδίτσα Female 0:40:44
40 32 855 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:29:19
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
146 72 746 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
157 83 610 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:44
125 56 774 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:44:47
51 41 772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   Male 0:31:30
93 35 858 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   Female 0:37:35
19 16 654 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:11
30 5 815 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:27:46
136 66 753 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
62 49 770 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:32:57
104 66 848 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ   Male 0:39:31
73 18 681 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:35:02
115 46 683 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ   Female 0:40:54
41 33 805 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 0:29:25
83 27 668 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ LEVEL UP FITNESS PLACE Female 0:35:44
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
147 73 854 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΙΔΗΣ   Male 0:50:25
158 84 709 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:49
126 57 603 SKODRA ELENI ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:22
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08
94 59 624 ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:37:36
20 17 819 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:25:15
31 26 739 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:27:54
137 67 732 ΜΠΑΡΟΥΤΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:48
63 14 863 ΧΑΜΟΥΡΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑ   Female 0:33:01
105 39 604 ΑΓΓΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:35
74 19 667 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   Female 0:35:02
116 47 623 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ   Female 0:41:39
42 34 663 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:25
84 28 653 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:35:52
10 3 816 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Αταλάντη Female 0:23:30

Σελίδες