Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 389 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25-29 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ - EXALCO ALUMINIUM SYSTEM Male 1:13:22
42 1 1 249 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ W25-34   Female 1:43:46
2 2 1 401 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30-34 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 1:20:14
56 2 413 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ W35-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:45:55
3 3 1 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:23:12
71 3 2 378 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W35-44 ΣΔΥΒ & ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:50:23
4 4 1 305 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Male 1:23:58
88 4 1 182 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ W45+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:52:45
95 5 3 359 ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:54:03
5 5 2 167 ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25-29 Τρίκαλα Male 1:24:12
106 6 2 324 ΠΑΠΑΛΟΥ ΑΙΓΛΗ W45+ Καρδίτσα Female 1:55:11
6 6 2 397 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:27:41
119 7 3 252 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑ Female 1:57:33
7 7 1 357 ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:28:47
128 8 4 230 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:59:14
8 8 3 321 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 40-44 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας Male 1:29:15
139 9 1 161 ΓΚΑΡΑΝΕ ΖΩΗ W15-24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ AUTH RUNNING TEAM Female 2:00:44
9 9 2 210 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 45-49 ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 1:29:36
141 10 5 328 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:00:44
10 10 2 142 ΒΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:30:15
11 11 3 303 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-54 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 1:30:39
142 11 4 126 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ W35-44 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:00:44
12 12 1 255 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ 35-39 ΣΜΝΛ- VMAX Male 1:30:45
146 12 5 450 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W35-44   Female 2:01:51
13 13 4 246 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 50-54 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:32:17
156 13 6 147 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ W35-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Female 2:04:02
14 14 2 233 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 35-39 ALIFERIS RUNNING TEAM Male 1:32:19
166 14 7 219 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:05:53
15 15 3 100 AHMETAJ ALEKSANDER 25-29   Male 1:33:02
173 15 8 171 ΓΚΟΥΝΤΙΛΑΚΗ ΔΩΡΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:07:18
180 16 6 150 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ W45+ Running Team Farsala Female 2:08:30
16 16 3 280 ΜΟΣΙΟΣ EΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 1:34:18
17 17 4 232 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΛΑΜΙΑ Male 1:34:31
184 17 9 154 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:08:41
18 18 4 158 ΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:35:06
188 18 2 270 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ W25-34   Female 2:09:48
193 19 7 194 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ W45+ RUNNING TEAM FARSSLA Female 2:10:23
19 19 2 432 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-34   Male 1:35:10
195 20 3 259 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W25-34 ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ Female 2:11:12
20 20 1 416 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-24 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Male 1:35:25
198 21 2 124 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΕΙΡΗΝΗ W15-24 Running Team Farsala Female 2:12:59
21 21 1 254 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-64 Marathon club Male 1:35:40
199 22 3 130 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W15-24 Running Team Farsala Female 2:13:38
22 22 2 447 ΜΟΥΤΚΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 15-24   Male 1:36:56
23 23 3 314 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-34 Vmax Male 1:37:29
203 23 8 368 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:16:45
222 24 4 149 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ W25-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:27:05
24 24 5 351 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:37:55
25 25 3 431 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-39   Male 1:38:53
226 25 9 412 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ W45+ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Female 2:28:43

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 712 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Male 0:19:58
6 1 817 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:22:42
2 2 701 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:20:49
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
3 3 829 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:22:17
10 3 816 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Αταλάντη Female 0:23:30
4 4 680 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:22:34
27 4 711 ΜΑΚΑΡΕ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Female 0:27:13
5 5 619 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:38
30 5 815 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:27:46
34 6 830 ΦΩΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   Female 0:28:12
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
35 7 632 ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:28:24
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
11 8 799 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:23:40
37 8 735 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΛΗ ΞΑΝΘΗ   Female 0:28:42
44 9 859 ΝΤΙΝΟΥ ΤΖΙΝΑ   Female 0:29:48
12 9 795 ΧΑΤΖΗΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:23:43
13 10 788 ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:24:04
47 10 786 ΣΚΟΥΦΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Female 0:30:06
54 11 845 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ   Female 0:32:21
14 11 697 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:24:09
56 12 764 ΝΤΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 0:32:29
15 12 661 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΤΣΑΡΙ Male 0:24:40
16 13 818 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αταλάντη Male 0:24:52
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
17 14 643 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:24:53
63 14 863 ΧΑΜΟΥΡΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑ   Female 0:33:01
65 15 761 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:33:12
18 15 857 ΠΑΤΙΘΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:25:03
66 16 664 ΚΑΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:33:15
19 16 654 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:11
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
20 17 819 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:25:15
73 18 681 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:35:02
21 18 792 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:25:53
22 19 785 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:30
74 19 667 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   Female 0:35:02
75 20 621 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΩ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 0:35:08
23 20 644 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:37
76 21 827 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM Female 0:35:19
24 21 731 ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:26:39
77 22 751 ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:35:21
25 22 789 ΣΟΛΩΜΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:26:50
78 23 647 ΕΛΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:35:22
26 23 714 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:03
79 24 631 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Running Team Farsala Female 0:35:22
28 24 801 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:39
80 25 766 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΩ Running Team Farsala Female 0:35:22
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41

Σελίδες