Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
200 178 34 269 ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 35-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:14:30
85 82 9 128 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50-54 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:35
25 25 3 431 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-39   Male 1:38:53
43 42 13 243 ΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-44 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Male 1:43:56
55 54 2 299 ΜΠΟΥΚΟΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 Τρίκαλα Male 1:45:53
137 129 35 197 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 45-49 RUNING TEAM FARSALA Male 2:00:30
203 23 8 368 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:16:45
146 12 5 450 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W35-44   Female 2:01:51
195 20 3 259 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W25-34 ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ Female 2:11:12
249 218 10 311 ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-64 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:45:10
82 79 12 304 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-39 RUNNING TEAM ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:52:02
190 172 53 134 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΜΝ ΛΑΑΡΙΣΑΣ Male 2:09:51
101 96 5 220 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 1:54:37
131 123 31 441 ΚΑΠΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 2:00:01
221 198 16 411 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:52
176 161 7 177 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25-29   Male 2:08:12
132 124 32 159 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
37 37 10 224 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:42:37
57 55 7 372 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:46:08
118 112 21 244 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-39 LARISA Male 1:57:27
58 56 11 221 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 1:47:08
24 24 5 351 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:37:55
62 60 6 136 ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:47:57
170 156 48 439 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 2:06:28
33 33 6 162 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 Καρδίτσα Male 1:41:42
116 110 26 415 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:57:06
91 87 8 402 ΦΥΤΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:53:09
27 27 3 417 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15-24 ΑΟΜ Male 1:39:13
20 20 1 416 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-24 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Male 1:35:25
105 100 7 164 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 LAMIA Male 1:55:00
213 190 29 157 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-44 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ Σ Male 2:21:40
120 113 28 260 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 1:57:34
244 214 9 406 ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15-24   Male 2:43:06
168 154 46 322 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Male 2:06:09
229 204 18 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 Running Team Farsala Male 2:30:28
77 74 18 209 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 45-49   Male 1:50:53
194 175 33 203 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 35-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:11:03
83 80 4 312 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-59 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 1:52:08
145 134 11 436 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-59   Male 2:01:25
207 184 55 268 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 KOUFALIA RUNNING TEAM Male 2:19:46
2 2 1 401 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30-34 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 1:20:14
211 188 4 212 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 65-69 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:20:28
169 155 47 125 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 2:06:26
231 206 20 229 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 Καρδιτσας Male 2:31:52
161 148 14 376 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55-59 VASPMEDICAL pharmaceutical products Male 2:04:30
52 51 9 435 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-49   Male 1:45:45
133 125 25 438 ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44   Male 2:00:15
214 191 9 239 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:21:59
173 15 8 171 ΓΚΟΥΝΤΙΛΑΚΗ ΔΩΡΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:07:18
8 8 3 321 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 40-44 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας Male 1:29:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
71 55 822 ΤΣΙΩΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:34:36
107 67 776 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SOFADES Male 0:39:41
76 21 827 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM Female 0:35:19
21 18 792 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:25:53
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
59 47 736 ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 0:32:33
28 24 801 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:39
112 43 694 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ Running Team Farsala Female 0:40:39
148 75 745 ΜΠΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Σ.Δ Τρικαλων Female 0:50:30
41 33 805 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 0:29:25
42 34 663 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:25
91 58 642 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:37:26
156 74 833 ΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:54:25
48 38 625 ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ   Male 0:30:12
106 40 802 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Καρδίτσα Female 0:39:39
136 66 753 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
135 65 678 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
99 38 838 ΧΟΜΟΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ   Female 0:38:40
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
74 19 667 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   Female 0:35:02
155 82 719 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:11
65 15 761 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:33:12
83 27 668 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ LEVEL UP FITNESS PLACE Female 0:35:44
78 23 647 ΕΛΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:35:22
117 48 651 ΖΑΧΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ   Female 0:42:08
13 10 788 ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:24:04
165 89 630 ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:35
63 14 863 ΧΑΜΟΥΡΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑ   Female 0:33:01
55 44 613 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Male 0:32:26
152 79 612 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:53:05
144 74 803 ΚΙΟΥΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Τρίκαλα Female 0:50:18
115 46 683 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ   Female 0:40:54
114 45 702 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Καρδίτσα Female 0:40:44
143 73 791 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:50:18
85 29 846 ΓΕΣΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ   Female 0:36:08
121 52 685 ΚΟΝΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:43:43
108 68 861 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ   Male 0:39:59
25 22 789 ΣΟΛΩΜΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:26:50
56 12 764 ΝΤΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 0:32:29
95 36 853 ΚΑΡΩΝΗ ΘΑΛΙΑ   Female 0:38:10
96 60 798 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:38:37
50 40 841 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:31:08
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
158 84 709 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:49
110 41 794 ΑΛΜΥΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ   Female 0:40:00
27 4 711 ΜΑΚΑΡΕ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Female 0:27:13
32 27 639 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:58
16 13 818 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αταλάντη Male 0:24:52
161 75 716 ΜΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗ Male 1:00:25
69 53 620 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:30

Σελίδες