Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
245 31 11 407 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ W35-44 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 2:43:53
143 132 37 294 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:44
182 166 15 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΤΡΑΧΙΝΑ Male 2:08:34
110 104 23 139 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:52
167 153 45 350 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:05:56
114 108 20 119 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 1:56:55
54 53 1 266 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:51
206 183 35 245 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:17:51
102 97 10 235 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:54:47
154 142 40 195 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 Swim or Die Male 2:03:26
123 116 5 437 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-24   Male 1:58:51
125 118 22 379 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:05
126 119 13 430 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54   Male 1:59:10
75 72 17 422 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:29
158 145 42 434 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49   Male 2:04:15
111 105 8 138 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Male 1:56:07
134 126 33 188 ΔΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:15
228 203 5 326 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:29:45
208 185 15 114 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:19:53
185 168 31 361 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 35-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:08:52
64 62 17 340 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:46
45 44 14 186 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 40-44   Male 1:44:09
115 109 25 366 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΜΑΚΗΣ 45-49 Σ.Δ Τρικαλων Male 1:57:03
235 27 11 395 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ W45+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Female 2:32:43
95 5 3 359 ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:54:03
88 4 1 182 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ W45+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:52:45
63 61 9 353 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 35-39 Καρδίτσα Male 1:48:13
40 40 7 267 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΜΕΜΟΣ 45-49 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:43:27
69 67 3 385 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 55-59 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ Male 1:50:17
184 17 9 154 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:08:41
174 159 49 338 ΠΛΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 45-49 ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ Male 2:07:18
31 31 7 236 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 40-44 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:41:19
51 50 1 174 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:31
94 90 16 198 ΖΕΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 FARSALA RUNNING TEAM Male 1:54:03
38 38 11 132 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:42:52
225 201 17 213 ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:27:59
187 170 32 216 ΚΑΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:09:14
219 196 6 408 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60-64 Σ.Δ ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:25:17
150 138 12 172 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:02:42
153 141 25 231 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:04
48 47 15 205 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
1 1 1 389 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25-29 Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ - EXALCO ALUMINIUM SYSTEM Male 1:13:22
41 41 12 373 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:43:35
14 14 2 233 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 35-39 ALIFERIS RUNNING TEAM Male 1:32:19
144 133 14 115 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-54 R Male 2:01:15
129 121 30 390 ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:59:44
238 211 32 365 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:34:54
164 151 43 318 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
180 16 6 150 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ W45+ Running Team Farsala Female 2:08:30
166 14 7 219 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:05:53

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
4 4 680 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:22:34
51 41 772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   Male 0:31:30
44 9 859 ΝΤΙΝΟΥ ΤΖΙΝΑ   Female 0:29:48
54 11 845 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ   Female 0:32:21
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
79 24 631 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Running Team Farsala Female 0:35:22
36 29 779 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ Male 0:28:31
38 30 814 ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:29:06
57 45 707 ΛΙΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:32:30
33 28 851 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:28:05
119 50 756 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Female 0:42:43
2 2 701 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:20:49
151 78 690 ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ Running Team Farsala Female 0:53:02
31 26 739 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:27:54
123 54 656 ΖΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:19

Σελίδες