Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
15 15 3 100 AHMETAJ ALEKSANDER 25-29   Male 1:33:02
99 94 6 102 CHASIOTIS VASILIS 25-29 LEVEL UP FITNESS PLACE Male 1:54:20
84 81 4 104 FEJZO KLEVIS 25-29 RUNNING TEAM ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:52:30
67 65 13 105 GKIMAS DIMITRIOS 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:49:51
74 71 16 107 MAVRANTZAS FOTIOS 45-49 ΕΟΣΚ Male 1:50:26
44 43 6 108 PAPARGYRIS IOANNIS 35-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:44:05
72 69 19 111 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 40-44   Male 1:50:24
152 140 24 112 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:02:54
208 185 15 114 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:19:53
144 133 14 115 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-54 R Male 2:01:15
138 130 36 116 ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ 45-49 ΣΜΝΛ Male 2:00:31
53 52 10 117 ΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:45:48
114 108 20 119 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 1:56:55
61 59 16 123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-44 ΒΟΛΟΣ Male 1:47:49
198 21 2 124 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΕΙΡΗΝΗ W15-24 Running Team Farsala Female 2:12:59
169 155 47 125 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 2:06:26
142 11 4 126 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ W35-44 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:00:44
107 101 24 127 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:55:23
85 82 9 128 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50-54 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:35
177 162 8 129 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15-24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:08:28
199 22 3 130 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W15-24 Running Team Farsala Female 2:13:38
65 63 7 131 ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 1:48:54
38 38 11 132 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:42:52
240 29 4 133 ΑΣΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ W15-24 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Female 2:35:33
190 172 53 134 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΜΝ ΛΑΑΡΙΣΑΣ Male 2:09:51
62 60 6 136 ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:47:57
111 105 8 138 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Male 1:56:07
224 200 11 137 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25-29 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Male 2:27:37
110 104 23 139 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:52
10 10 2 142 ΒΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:30:15
80 77 2 143 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 60-64 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 1:51:45
52 51 9 435 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-49   Male 1:45:45
156 13 6 147 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ W35-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Female 2:04:02
222 24 4 149 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ W25-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:27:05
196 176 54 427 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 45-49   Male 2:11:19
180 16 6 150 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ W45+ Running Team Farsala Female 2:08:30
146 12 5 450 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W35-44   Female 2:01:51
29 29 5 152 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-44 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:41:04
36 36 4 153 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:42:17
184 17 9 154 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:08:41
18 18 4 158 ΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:35:06
122 115 11 207 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54   Male 1:57:55
132 124 32 159 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
139 9 1 161 ΓΚΑΡΑΝΕ ΖΩΗ W15-24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ AUTH RUNNING TEAM Female 2:00:44
33 33 6 162 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 Καρδίτσα Male 1:41:42
34 34 8 163 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 40-44 Καρδίτσα Male 1:41:42
105 100 7 164 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 LAMIA Male 1:55:00
179 164 29 165 ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
5 5 2 167 ΓΚΙΖΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25-29 Τρίκαλα Male 1:24:12
220 197 3 168 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:30

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
43 35 600 ALMPANIS KONSTANTINOS ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:29:27
100 62 601 GARLOFTIS EFTHIMIOS ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:38:59
126 57 603 SKODRA ELENI ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:22
105 39 604 ΑΓΓΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:35
141 71 607 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:49:54
128 59 608 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Running Team Farsala Female 0:45:31
102 64 609 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:39:05
110 41 794 ΑΛΜΥΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ   Female 0:40:00
152 79 612 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:53:05
157 83 610 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:44
75 20 621 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΩ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 0:35:08
55 44 613 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Male 0:32:26
50 40 841 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:31:08
5 5 619 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:38
69 53 620 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:30
116 47 623 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ   Female 0:41:39
94 59 624 ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:37:36
33 28 851 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:28:05
48 38 625 ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ   Male 0:30:12
68 52 627 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:27
85 29 846 ΓΕΣΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ   Female 0:36:08
40 32 855 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:29:19
147 73 854 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΙΔΗΣ   Male 0:50:25
165 89 630 ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:35
79 24 631 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Running Team Farsala Female 0:35:22
153 80 856 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Female 0:53:14
35 7 632 ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:28:24
32 27 639 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:58
91 58 642 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:37:26
17 14 643 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:24:53
23 20 644 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:37
46 37 645 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:30:03
78 23 647 ΕΛΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:35:22
104 66 848 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ   Male 0:39:31
118 49 649 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ   Female 0:42:08
93 35 858 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   Female 0:37:35
117 48 651 ΖΑΧΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ   Female 0:42:08
84 28 653 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:35:52
19 16 654 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:11
123 54 656 ΖΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:19
15 12 661 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΤΣΑΡΙ Male 0:24:40
58 46 662 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Β. Male 0:32:31
42 34 663 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:25
66 16 664 ΚΑΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:33:15
74 19 667 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   Female 0:35:02
28 24 801 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:39
83 27 668 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ LEVEL UP FITNESS PLACE Female 0:35:44
122 53 670 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΕΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:43:54
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
95 36 853 ΚΑΡΩΝΗ ΘΑΛΙΑ   Female 0:38:10

Σελίδες