Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
161 148 14 376 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55-59 VASPMEDICAL pharmaceutical products Male 2:04:30
208 185 15 114 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:19:53
93 89 15 285 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-39   Male 1:53:52
48 47 15 205 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
182 166 15 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΤΡΑΧΙΝΑ Male 2:08:34
73 70 15 358 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:50:26
94 90 16 198 ΖΕΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 FARSALA RUNNING TEAM Male 1:54:03
221 198 16 411 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:52
191 173 16 272 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50-54 RUNNIG TEAM FARSALA Male 2:10:02
61 59 16 123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-44 ΒΟΛΟΣ Male 1:47:49
74 71 16 107 MAVRANTZAS FOTIOS 45-49 ΕΟΣΚ Male 1:50:26
64 62 17 340 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:46
75 72 17 422 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:29
197 177 17 414 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:12:38
96 91 17 297 ΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:04
225 201 17 213 ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:27:59
77 74 18 209 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 45-49   Male 1:50:53
229 204 18 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 Running Team Farsala Male 2:30:28
68 66 18 391 ΤΣΙΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 40-44 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:49:57
108 102 18 348 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-39 Καρδίτσα Male 1:55:26
204 181 18 201 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 Running Team Farsala Male 2:17:04
112 106 19 323 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ  ΘΩΜΑΣ 35-39 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων Male 1:56:44
78 75 19 344 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:51:23
241 212 19 383 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 55-59 FAETHON OLYMPUS MARATHON Male 2:36:48
223 199 19 170 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-54 ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ Male 2:27:29
72 69 19 111 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 40-44   Male 1:50:24
114 108 20 119 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 1:56:55
79 76 20 355 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:51:24
231 206 20 229 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 Καρδιτσας Male 2:31:52
87 84 20 189 ΔΡΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:52:38
246 215 20 428 ΚΑΤΣΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55-59   Male 2:43:59
92 88 21 222 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44   Male 1:53:50
250 219 21 364 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55-59 ΣΔΥΑ ΑΓΙΑΣ Male 2:46:56
118 112 21 244 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-39 LARISA Male 1:57:27
86 83 21 183 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:36
125 118 22 379 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:05
109 103 22 291 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Male 1:55:38
100 95 22 281 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-44 - Male 1:54:31
103 98 23 300 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:54:51
136 128 23 283 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:00:30
110 104 23 139 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:52
113 107 24 234 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Running Team Farsala Male 1:56:53
107 101 24 127 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:55:23
152 140 24 112 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:02:54
133 125 25 438 ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44   Male 2:00:15
115 109 25 366 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΜΑΚΗΣ 45-49 Σ.Δ Τρικαλων Male 1:57:03
153 141 25 231 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:04
157 144 26 262 ΛΙΑΜΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 35-39 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 2:04:03
116 110 26 415 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:57:06
163 150 26 337 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
110 41 794 ΑΛΜΥΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ   Female 0:40:00
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08
20 17 819 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:25:15
142 72 708 ΛΙΑΠΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:49:55
153 80 856 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Female 0:53:14
121 52 685 ΚΟΝΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:43:43
63 14 863 ΧΑΜΟΥΡΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑ   Female 0:33:01
89 33 826 ΦΥΤΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:36:39
31 26 739 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:27:54
10 3 816 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Αταλάντη Female 0:23:30
164 88 806 ΤΖΙΑΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:32
132 62 727 ΜΠΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Female 0:47:08
74 19 667 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ   Female 0:35:02
100 62 601 GARLOFTIS EFTHIMIOS ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:38:59
42 34 663 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:25

Σελίδες