Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
28 28 4 425 ΜΕΤΑΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:40:56
39 39 4 404 ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ 15-24 Running Team Farsala Male 1:42:59
18 18 4 158 ΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:35:06
240 29 4 133 ΑΣΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ W15-24 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Female 2:35:33
83 80 4 312 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-59 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 1:52:08
84 81 4 104 FEJZO KLEVIS 25-29 RUNNING TEAM ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:52:30
211 188 4 212 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 65-69 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:20:28
222 24 4 149 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ W25-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:27:05
13 13 4 246 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 50-54 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:32:17
128 8 4 230 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:59:14
202 180 5 345 ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 60-64 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 2:15:14
26 26 5 206 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 45-49 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:39:07
98 93 5 264 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 25-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:54:09
141 10 5 328 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:00:44
59 57 5 399 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 30-34 Καρδίτσα Male 1:47:27
29 29 5 152 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-44 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:41:04
101 96 5 220 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 1:54:37
228 203 5 326 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:29:45
123 116 5 437 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-24   Male 1:58:51
248 217 5 263 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 70+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:45:06
146 12 5 450 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W35-44   Female 2:01:51
32 32 5 271 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 1:41:36
24 24 5 351 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:37:55
46 45 6 251 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-54 Καρδίτσα Male 1:44:16
99 94 6 102 CHASIOTIS VASILIS 25-29 LEVEL UP FITNESS PLACE Male 1:54:20
62 60 6 136 ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:47:57
30 30 6 293 ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-44 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:05
156 13 6 147 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ W35-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Female 2:04:02
219 196 6 408 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60-64 Σ.Δ ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:25:17
104 99 6 442 ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 55-59   Male 1:54:52
33 33 6 162 ΓΚΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 Καρδίτσα Male 1:41:42
148 136 6 409 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15-24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:01:58
44 43 6 108 PAPARGYRIS IOANNIS 35-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:44:05
180 16 6 150 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ W45+ Running Team Farsala Female 2:08:30
57 55 7 372 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:46:08
47 46 7 377 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
193 19 7 194 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ W45+ RUNNING TEAM FARSSLA Female 2:10:23
40 40 7 267 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΜΕΜΟΣ 45-49 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:43:27
176 161 7 177 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25-29   Male 2:08:12
31 31 7 236 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 40-44 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:41:19
230 205 7 238 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 60-64 Καρδιτσας Male 2:31:52
166 14 7 219 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:05:53
105 100 7 164 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 LAMIA Male 1:55:00
65 63 7 131 ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 1:48:54
160 147 7 433 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15-24   Male 2:04:15
203 23 8 368 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:16:45
236 209 8 240 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60-64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:33:44
49 48 8 440 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 45-49   Male 1:44:28
173 15 8 171 ΓΚΟΥΝΤΙΛΑΚΗ ΔΩΡΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:07:18
111 105 8 138 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Male 1:56:07

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
70 54 738 ΜΠΕΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:30
38 30 814 ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:29:06
142 72 708 ΛΙΑΠΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:49:55
49 39 847 ΧΑΜΟΡΟΥΣΟΣ ΑΡΙΣΙΔΗΣ   Male 0:30:44
153 80 856 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Female 0:53:14
17 14 643 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:24:53
121 52 685 ΚΟΝΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:43:43
89 33 826 ΦΥΤΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:36:39
81 56 686 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΡΕΩΝ   Male 0:35:23
60 48 713 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 0:32:34
164 88 806 ΤΖΙΑΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:32
28 24 801 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:39
132 62 727 ΜΠΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Female 0:47:08
100 62 601 GARLOFTIS EFTHIMIOS ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:38:59
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
111 42 862 ΜΠΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:40:00
71 55 822 ΤΣΙΩΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:34:36
39 31 729 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:29:08
143 73 791 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:50:18
50 40 841 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:31:08
154 81 825 ΦΥΤΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:53:19
18 15 857 ΠΑΤΙΘΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:25:03
122 53 670 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΕΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:43:54
90 57 762 ΝΤΙΝΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   Male 0:37:17
82 26 687 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΝΝΑ   Female 0:35:26
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41
133 63 809 ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
101 63 724 ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:39:01
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
112 43 694 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ Running Team Farsala Female 0:40:39
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
40 32 855 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:29:19
144 74 803 ΚΙΟΥΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Τρίκαλα Female 0:50:18
51 41 772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   Male 0:31:30
155 82 719 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:11
19 16 654 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:11
123 54 656 ΖΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:19
91 58 642 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:37:26
62 49 770 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:32:57
30 5 815 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:27:46
134 64 682 ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
102 64 609 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:39:05
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
113 44 677 ΚΑΨΙΩΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Running Team Farsala Female 0:40:39
165 89 630 ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:35
73 18 681 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:35:02
41 33 805 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 0:29:25
145 71 797 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08

Σελίδες