Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
163 150 26 337 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
157 144 26 262 ΛΙΑΜΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 35-39 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 2:04:03
116 110 26 415 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:57:06
153 141 25 231 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:04
133 125 25 438 ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44   Male 2:00:15
115 109 25 366 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΜΑΚΗΣ 45-49 Σ.Δ Τρικαλων Male 1:57:03
152 140 24 112 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:02:54
113 107 24 234 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Running Team Farsala Male 1:56:53
107 101 24 127 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:55:23
110 104 23 139 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:52
103 98 23 300 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:54:51
136 128 23 283 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:00:30
109 103 22 291 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Male 1:55:38
100 95 22 281 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-44 - Male 1:54:31
125 118 22 379 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:05
92 88 21 222 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44   Male 1:53:50
250 219 21 364 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55-59 ΣΔΥΑ ΑΓΙΑΣ Male 2:46:56
118 112 21 244 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-39 LARISA Male 1:57:27
86 83 21 183 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:36
246 215 20 428 ΚΑΤΣΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55-59   Male 2:43:59
79 76 20 355 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:51:24
114 108 20 119 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 1:56:55
231 206 20 229 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 Καρδιτσας Male 2:31:52
87 84 20 189 ΔΡΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:52:38
112 106 19 323 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ  ΘΩΜΑΣ 35-39 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων Male 1:56:44
72 69 19 111 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 40-44   Male 1:50:24
241 212 19 383 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 55-59 FAETHON OLYMPUS MARATHON Male 2:36:48
223 199 19 170 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-54 ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ Male 2:27:29
78 75 19 344 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:51:23
68 66 18 391 ΤΣΙΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 40-44 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:49:57
204 181 18 201 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 Running Team Farsala Male 2:17:04
229 204 18 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 Running Team Farsala Male 2:30:28
77 74 18 209 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 45-49   Male 1:50:53
108 102 18 348 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-39 Καρδίτσα Male 1:55:26
225 201 17 213 ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:27:59
197 177 17 414 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:12:38
64 62 17 340 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:48:46
75 72 17 422 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:29
96 91 17 297 ΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:04
61 59 16 123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-44 ΒΟΛΟΣ Male 1:47:49
74 71 16 107 MAVRANTZAS FOTIOS 45-49 ΕΟΣΚ Male 1:50:26
94 90 16 198 ΖΕΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 FARSALA RUNNING TEAM Male 1:54:03
221 198 16 411 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:52
191 173 16 272 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50-54 RUNNIG TEAM FARSALA Male 2:10:02
182 166 15 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΤΡΑΧΙΝΑ Male 2:08:34
48 47 15 205 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
208 185 15 114 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:19:53
73 70 15 358 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:50:26
93 89 15 285 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-39   Male 1:53:52
70 68 14 192 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΙΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ Male 1:50:19

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
28 24 801 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:39
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
155 82 719 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:11
123 54 656 ΖΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:19
71 55 822 ΤΣΙΩΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:34:36
91 58 642 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:37:26
39 31 729 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:29:08
82 26 687 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΝΝΑ   Female 0:35:26
102 64 609 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:39:05
50 40 841 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:31:08
18 15 857 ΠΑΤΙΘΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:25:03
134 64 682 ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
145 71 797 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
113 44 677 ΚΑΨΙΩΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Running Team Farsala Female 0:40:39
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41
40 32 855 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:29:19
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
156 74 833 ΦΩΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:54:25
124 55 730 ΜΠΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ   Female 0:44:20
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
92 34 777 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:35
103 65 808 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟ Male 0:39:14
51 41 772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   Male 0:31:30
19 16 654 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:11
165 89 630 ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:35
135 65 678 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
146 72 746 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
114 45 702 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Καρδίτσα Female 0:40:44
62 49 770 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:32:57
30 5 815 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:27:46
41 33 805 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 0:29:25
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
157 83 610 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:44
125 56 774 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:44:47
73 18 681 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:35:02
93 35 858 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   Female 0:37:35
104 66 848 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ   Male 0:39:31
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08
20 17 819 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:25:15
136 66 753 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
147 73 854 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΙΔΗΣ   Male 0:50:25
115 46 683 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ   Female 0:40:54
63 14 863 ΧΑΜΟΥΡΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑ   Female 0:33:01
83 27 668 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ LEVEL UP FITNESS PLACE Female 0:35:44
31 26 739 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:27:54
42 34 663 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:25
10 3 816 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Αταλάντη Female 0:23:30
158 84 709 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:49
126 57 603 SKODRA ELENI ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:22

Σελίδες