Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
223 199 19 170 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-54 ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ Male 2:27:29
173 15 8 171 ΓΚΟΥΝΤΙΛΑΚΗ ΔΩΡΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:07:18
150 138 12 172 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:02:42
50 49 8 173 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:31
51 50 1 174 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:31
123 116 5 437 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-24   Male 1:58:51
145 134 11 436 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-59   Male 2:01:25
176 161 7 177 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25-29   Male 2:08:12
133 125 25 438 ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44   Male 2:00:15
155 143 41 179 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:28
135 127 34 180 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:27
88 4 1 182 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ W45+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:52:45
86 83 21 183 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:36
45 44 14 186 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 40-44   Male 1:44:09
134 126 33 188 ΔΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:15
87 84 20 189 ΔΡΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:52:38
70 68 14 192 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-49 ΙΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ Male 1:50:19
193 19 7 194 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ W45+ RUNNING TEAM FARSSLA Female 2:10:23
154 142 40 195 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 Swim or Die Male 2:03:26
137 129 35 197 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 45-49 RUNING TEAM FARSALA Male 2:00:30
212 189 57 196 ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-49 Γ.Σ.Φ. Male 2:21:16
94 90 16 198 ΖΕΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 FARSALA RUNNING TEAM Male 1:54:03
81 78 11 199 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35-39 Zeysteam Male 1:52:01
204 181 18 201 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 Running Team Farsala Male 2:17:04
194 175 33 203 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 35-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:11:03
76 73 8 204 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:50
48 47 15 205 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
26 26 5 206 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 45-49 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:39:07
233 26 10 208 ΚΑΓΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ W45+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:32:41
77 74 18 209 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 45-49   Male 1:50:53
104 99 6 442 ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 55-59   Male 1:54:52
9 9 2 210 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 45-49 ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 1:29:36
211 188 4 212 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 65-69 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:20:28
49 48 8 440 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 45-49   Male 1:44:28
225 201 17 213 ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:27:59
205 182 9 214 ΚΑΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25-29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:17:05
117 111 27 215 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45-49 ΤΡΑΧΙΝΑ-ΣΕΒΑΣ Male 1:57:20
131 123 31 441 ΚΑΠΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 2:00:01
187 170 32 216 ΚΑΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:09:14
178 163 28 217 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
166 14 7 219 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ W35-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:05:53
101 96 5 220 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 1:54:37
58 56 11 221 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 1:47:08
92 88 21 222 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44   Male 1:53:50
37 37 10 224 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:42:37
232 207 10 226 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 2:32:06
246 215 20 428 ΚΑΤΣΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55-59   Male 2:43:59
231 206 20 229 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-54 Καρδιτσας Male 2:31:52
128 8 4 230 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:59:14
153 141 25 231 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:04

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
130 70 675 ΚΑΤΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:46:09
113 44 677 ΚΑΨΙΩΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Running Team Farsala Female 0:40:39
135 65 678 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
144 74 803 ΚΙΟΥΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Τρίκαλα Female 0:50:18
150 77 787 ΚΛΗΜΕΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   Female 0:51:41
4 4 680 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:22:34
73 18 681 ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:35:02
134 64 682 ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
115 46 683 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ   Female 0:40:54
121 52 685 ΚΟΝΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:43:43
129 60 849 ΚΟΥΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   Female 0:46:02
81 56 686 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΡΕΩΝ   Male 0:35:23
82 26 687 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΝΝΑ   Female 0:35:26
151 78 690 ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ Running Team Farsala Female 0:53:02
112 43 694 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ Running Team Farsala Female 0:40:39
14 11 697 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   Male 0:24:09
140 70 699 ΚΩΛΙΤΣΑ ΝΤΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:49:12
8 6 700 ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 0:22:48
2 2 701 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:20:49
114 45 702 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ Καρδίτσα Female 0:40:44
149 76 704 ΛΙΑΓΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   Female 0:50:46
57 45 707 ΛΙΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:32:30
142 72 708 ΛΙΑΠΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:49:55
158 84 709 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:49
27 4 711 ΜΑΚΑΡΕ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Female 0:27:13
1 1 712 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Male 0:19:58
60 48 713 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 0:32:34
26 23 714 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:03
9 7 715 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ  ΘΩΜΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:28
127 58 852 ΜΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   Female 0:45:23
161 75 716 ΜΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗ Male 1:00:25
109 69 717 ΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΒΟΛΟΥ Male 0:39:59
155 82 719 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:54:11
98 37 721 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ   Female 0:38:39
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08
101 63 724 ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:39:01
162 76 725 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ Male 2:13:27
45 36 726 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ Τρίκαλα Male 0:30:01
111 42 862 ΜΠΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:40:00
131 61 728 ΜΠΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   Female 0:47:05
132 62 727 ΜΠΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   Female 0:47:08
108 68 861 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ   Male 0:39:59
39 31 729 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:29:08
124 55 730 ΜΠΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ   Female 0:44:20
24 21 731 ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:26:39
137 67 732 ΜΠΑΡΟΥΤΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:48
88 32 733 ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Female 0:36:34
37 8 735 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΛΗ ΞΑΝΘΗ   Female 0:28:42
59 47 736 ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Male 0:32:33
22 19 785 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:26:30

Σελίδες