Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
117 111 27 215 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45-49 ΤΡΑΧΙΝΑ-ΣΕΒΑΣ Male 1:57:20
201 179 27 419 ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:14:46
171 157 27 289 ΜΠΑΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:06:33
120 113 28 260 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 1:57:34
178 163 28 217 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
210 187 28 237 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-44 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:20:27
121 114 29 276 ΜΗΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΜΛ Male 1:57:51
179 164 29 165 ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
213 190 29 157 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-44 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ Σ Male 2:21:40
129 121 30 390 ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:59:44
181 165 30 247 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35-39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Male 2:08:33
215 192 30 330 ΠΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44   Male 2:22:21
227 202 31 363 ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 40-44 ΣΜΝΛ Male 2:29:31
185 168 31 361 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 35-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:08:52
131 123 31 441 ΚΑΠΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 2:00:01
238 211 32 365 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:34:54
187 170 32 216 ΚΑΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:09:14
132 124 32 159 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
134 126 33 188 ΔΡΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:15
194 175 33 203 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 35-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:11:03
200 178 34 269 ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 35-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:14:30
135 127 34 180 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:27
137 129 35 197 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 45-49 RUNING TEAM FARSALA Male 2:00:30
206 183 35 245 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:17:51
216 193 36 349 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:22:39
138 130 36 116 ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ 45-49 ΣΜΝΛ Male 2:00:31
237 210 37 444 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 35-39   Male 2:34:36
143 132 37 294 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:44
242 213 38 287 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-39   Male 2:38:12
147 135 38 313 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49   Male 2:01:58
149 137 39 410 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:01:59
154 142 40 195 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 Swim or Die Male 2:03:26
155 143 41 179 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:28
158 145 42 434 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49   Male 2:04:15
164 151 43 318 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
165 152 44 335 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
167 153 45 350 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49 ΣΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:05:56
168 154 46 322 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Male 2:06:09
169 155 47 125 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 2:06:26
170 156 48 439 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49   Male 2:06:28
174 159 49 338 ΠΛΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 45-49 ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ Male 2:07:18
175 160 50 310 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:07:42
183 167 51 274 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:40
189 171 52 369 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-49 DAVINES GREECE Male 2:09:51
190 172 53 134 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-49 ΣΜΝ ΛΑΑΡΙΣΑΣ Male 2:09:51
196 176 54 427 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 45-49   Male 2:11:19
207 184 55 268 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 KOUFALIA RUNNING TEAM Male 2:19:46
209 186 56 400 ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45-49 Running Team Farsala Male 2:20:18
212 189 57 196 ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-49 Γ.Σ.Φ. Male 2:21:16
217 194 58 284 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-49 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:23:07

Σελίδες

Σελίδες