Back to top

Αποτελέσματα Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019

Κυρ, 15/09/2019
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 10ΚΜ
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 231 ΠΑΤΤΕΣ-ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Marathon club M 00:36:05
2 2 212 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΜΥ M 00:37:17
3 3 305 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:37:33
4 4 23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ ΣΜΥ M 00:37:56
5 5 501 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 00:38:20
6 6 169 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΣΕ M 00:38:24
7 7 88 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:39:29
8 8 98 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΣΕ M 00:39:43
9 9 218 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:39:54
10 10 239 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΥ M 00:40:37
11 11 301 ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΣΕ M 00:41:46
12 12 139 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ   M 00:41:59
13 13 91 ΖΕΝΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΣΕ M 00:42:31
14 14 278 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΥ M 00:42:31
15 15 119 ΚΑΣΤΡΙΝΆΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΧΟΛΉ ΜΟΝΊΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΑΕΡΟΠΟΡΊΑΣ M 00:42:46
16 16 116 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΝ M 00:42:50
17 17 147 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Όχι M 00:42:56
18 18 194 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΜΥ M 00:42:58
19 19 207 ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ ΣΜΥ M 00:43:17
20 20 143 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΣΕ M 00:43:18
21 21 556 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΑΣ   M 00:43:18
22 1 237 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΩΝΗ ΣΜΥ F 00:43:32
23 22 198 ΝΙΤΗΣ VASILEIOS TSIMOURAS FULL ON TRAINING M 00:43:41
24 23 189 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:43:45
25 24 204 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΑ M 00:43:57
26 25 62 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ ΣΜΥ M 00:44:04
27 2 253 ΣΙΟΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΜΥ F 00:44:04
28 26 76 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΣΜΥ M 00:44:04
29 27 308 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΝΟΣ   M 00:44:33
30 28 302 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΜΥΑ M 00:44:46
31 29 95 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΥ M 00:44:58
32 30 2 BODZIONY MAREK APOLLON DYT. ATTIKHS M 00:45:00
33 31 156 ΛΑΪΒΕΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ M 00:45:04
34 32 185 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:45:26
35 33 140 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ   M 00:45:31
36 34 105 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   M 00:45:31
37 35 295 ΧΑΛΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΜΥ M 00:45:42
38 3 270 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ iRun F 00:45:48
39 36 26 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:45:52
40 37 12 ΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΜΥ M 00:45:55
41 38 318 ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   M 00:45:56
42 39 157 ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΣΕ M 00:46:02
43 40 232 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΣΕ M 00:46:07
44 41 303 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΥ M 00:46:20
45 42 24 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥ M 00:46:20
46 43 20 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ M 00:46:37
47 44 94 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΥ M 00:47:01
48 45 10 ΑΓΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ M 00:47:06
49 46 16 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΣΕ M 00:47:10
50 47 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΣΕ M 00:47:12

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 527 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πολεμική αεροπορια M 00:17:58
2 2 417 ΒΟΥΤΣΙΝΆΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ M 00:18:55
3 3 436 ΔΡΟΎΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:19:27
4 4 406 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M 00:19:37
5 5 550 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M 00:20:09
6 6 551 ΧΑΡΣΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:20:40
7 7 502 ΝΙΤΗΣ STELIOS TSIMOURAS FULL ON TRAINING M 00:20:42
8 1 542 ΠΛΑΚΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ   F 00:21:30
9 8 559 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M 00:22:06
10 9 439 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΆΝΟΣ ΜΠΕΓΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ M 00:22:08
11 10 503 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:23:10
12 11 549 ΑΛΟΥΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:23:12
13 2 450 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ TSIMOURAS FULL ON TRAINING F 00:23:15
14 3 555 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ   F 00:23:28
15 4 498 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ VICTORIA ΑΝΕΥ F 00:23:40
16 12 525 ΡΗΓΑΣ MΑΡΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM M 00:24:09
17 5 403 KOT TAMARA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:24:12
18 6 453 ΚΑΠΟΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Run&fun new blood F 00:24:23
19 13 538 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M 00:25:03
20 7 537 ΣΤΑΜΠΟΛΙΣΚΑ ΤΖΩΡΤΖΙΛΕΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ F 00:25:33
21 14 548 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ M 00:25:34
22 8 553 ΚΟΝΤΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ιδιώτης F 00:25:42
23 15 490 ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟRISHA RUNNING TEAM M 00:25:57
24 9 479 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ adidas runners F 00:26:24
25 16 462 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 00:26:28
26 17 426 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:26:51
27 18 539 ΤΑΝΓΚΟ ΚΩΣΤΑΣ Α.Σ Ολύμπιος Ζεύς M 00:26:51
28 19 535 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ SANTA RUNNING TEAM M 00:27:00
29 20 463 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:27:23
30 21 416 ΒΟΥΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ M 00:27:27
31 22 428 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ M 00:27:34
32 23 545 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:27:52
33 24 461 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χωρις συλλογο M 00:28:02
34 25 497 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:28:19
35 26 459 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SEBAS SALAMINAS M 00:28:20
36 10 452 ΚΑΠΑΡΑΛΙΩΤΗ ΒΑΣΩ Tsimouras_full_on_training F 00:28:33
37 27 438 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:28:57
38 11 414 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:28:57
39 28 543 ΤΖΟΝΣΟΝ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Σ Ολύμπιος Ζεύς M 00:29:19
40 12 523 ΠΟΥΤΟΥ XRYSOULA TSIMOURAS FULL ON TRAINING F 00:29:21
41 29 465 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ   M 00:29:52
42 30 517 ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M 00:29:52
43 31 554 ΧΟΥΛΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:30:11
44 32 411 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:30:20
45 33 455 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ M 00:30:22
46 13 488 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΟΦΙΑ SALAMINA F 00:30:23
47 34 511 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ M 00:30:48
48 35 493 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:31:20
49 36 467 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:31:48
50 37 530 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:31:51

Σελίδες